USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

Вбивство у Луцьку: фото автівки нападників, яку знайшли в Острозі

7 Листопада 2018 14:16
Одну із трьох автівок, яку поліція розшукує після кривавої стрілянини на автомийці у Луцьку, знайшли в Острозькому районі на Рівненщині. Про це розповів начальник відділу комунікації у Рівненській області Антон Крук, передає ЧаРівне.

«Один із автомобілів - «Фольксваген Таурег», який був в орієнтуванні, - знайшли біля річки в Острозі покинутим. Була викликана слідчо-оперативна група з Волинського відділу поліції, бо провадження перебуває у них», - каже Антон Крук. З його слів, автомобіль виявлено під час моніторингу місцевості.

До цього один із автомобілів поліцейські помітили у Острозькому районі, але він потім зник із їхнього поля зору.

Нагадаємо, 5 листопада о 14:30 на автомийці у Луцьку зчинили стрілянину. Одна людина загинула і двоє поранені. Вони опинилися в лікарні в стані середньої тяжкості.

Про загиблого відомо, що це місцевий житель, батько двох дітей. План-перехоплення, оголошений у місті, результату поки що не дав. Одну з машин знайшли у Рівненській області покинутою.

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 11
НАстя Показати IP 7 Листопада 2018 14:33
позор поліції і все нема слів людину вбивають а всі мовчать влада де ти ? чи то ти?
Богдан до НАстя Показати IP 7 Листопада 2018 15:37
Какие люди? Там ясно написано что эти были бандиты, значит не люди
Полiцiя до НАстя Показати IP 7 Листопада 2018 18:22
Нам не мае коли бо ми по вечорах таксуемо бо мало платять на державнiй роботi , а днем тiльки дiда на стареньких жигулях можем оштрафувати це максимум. Бо нас бiльше нiчого такого не навчили за 3 мiсяцi , а бандитiв ми з дитинства бо`iмося !
Бузулук речниця до Полiцiя Показати IP 7 Листопада 2018 19:44
А що тут такого навiть якщо я держслужбовець , я також таксую на 828 на нiсан альмерi бо хто мене покарае якщо я сама закон , та й нiхто мо`i не за декларованi доходи не перевiряе . не видаляйте комент!!!
Юра Показати IP 7 Листопада 2018 14:43
на фотках попередніх фотках на туарогу не було на задньому вікні двірника (фото попередніх статтей), а на цьому появився
из кухни Показати IP 7 Листопада 2018 15:34
та и номер явно в шопе пририсовали, что то мутят, а лохи ведутся
Спостерігач до из кухни Показати IP 8 Листопада 2018 21:54
На фото номери із Миколаївської області, так що може бути
Богдан Показати IP 7 Листопада 2018 15:39
То не люди, то бандиты
ігор луцький Показати IP 7 Листопада 2018 16:06
Добре ,що авто бандитів на укробляхах,то хоч не має того скавінчання.
читач до ігор луцький Показати IP 7 Листопада 2018 16:59
Бандитських грошей хватае щоб купит и авта та розтоможити.
пОЛІЦІЇ Показати IP 7 Листопада 2018 18:35
Це не те АВТО,