USD 39.55 39.84
  • USD 39.55 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

«Народного мера» Слов'янська заарештували свої

10 Червня 2014 15:46
Головний терорист Ігорь Гіркін (Стрєлок) особисто дав наказ заарештувати самопроголошеного мера Слов'янська В'ячеслава Пономарьова.

Згідно з попередньою інформацією – за готовність до переговорів з Києвом. Про це повідомляє «УНН» з посиланням на джерело у штабі Антитерористичного центру.

"Згідно оперативної інформації та перехопленим телефонним розмовам, Ігор Гіркін (Стрєлков) сьогодні зранку особисто дав наказ про відсторонення та арешт В.Пономарьова і призначити на його місце Володимира Павленка. Мотивації свого наказу він не вказав. Але за попередньою інформацією це пов'язано із заявою В.Пономарьова щодо готовності до переговорів", - зазначив співрозмовник агентства.

Так, раніше Пономарьов заявив, що ополченці у Слов'янську не відкидають можливості переговорів з київською владою.

Терористи у Слов'янську та Семенівці воюють між собою, загиблих скидають в озеро

Як повідомляє «УНН», між терористами, котрі ще базуються у Слов'янську та Семенівці, виникають перестрілки з використанням мінометів та артилерії, а в межах Слов'янська є солоне озеро, куди терористи, згідно з оперативною інформацією, скидають тіла загиблих. Про це повідомив речник АТО Владислав Селезньов.

"Згідно з оперативною інформацією, між терористами, що ще залишились у Семенівці та Слов'янську інколи виникають збройні конфлікти. Вони один-одного обстрілюють із мінометів та артилерії. Проте силовики АТО не реагують на такі речі. Єдине, що є серйозна загроза мирним мешканцям, котрі можуть постраждати від таких "конфліктів.

Разом із тим, знову ж таки за оперативною інформацією, в межах Слов'янська у солоне озеро терористи скидають тіла своїх загиблих бойовиків. Проте перевірити цю інформацію можна лише після повної зачистки міста від терористів", - зазначив В.Селезньов.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що у так званій ДНР відбувся переділ влади. Колишні лідери самопроголошеної Донецької народної республіки фактично відсторонені Сергієм Здрилюком, який називає себе "правою рукою" командувача бойовиками в Донбасі Ігоря Стрєлкова (Гіркіна).

Також нагадаємо, у ДНР почалися внутрішні конфлікти між прихильниками "міністра оборони" Ігоря Стрєлкова і так званими "горлівськими".
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 20
Андрій76 Показати IP 10 Червня 2014 16:29
Паніка?..І це вже добре.Незабаром ці"бандюки"перегризуть один-одного як павуки в банці,що не може не радувати.Збережуть таким чином десятки життів наших солдатів...
Українець до Андрій76 Показати IP 10 Червня 2014 16:48
А ти знаєш як наші горілку жруть та на БТРах гасають??????? Скрізь бардак!
ФигВам Показати IP 10 Червня 2014 17:09
Странно, но вот по состоянию на 17.00 ни Стрелков, ни Пономарёв еще не в курсе, что кто-то кого-то арестовал...
Українець до ФигВам Показати IP 10 Червня 2014 21:34
коментар було видалено
Андрій76 до ФигВам Показати IP 11 Червня 2014 00:02
Да что вы говорите?..Уже даже ваша паРашка24 передала,что Пономарьова арестовали.Или вы уже не доверяете вашим"высокопрофессиональным" СМИ?..
Дончанин Показати IP 10 Червня 2014 17:55
Страничка Фейсбука, откуда взята информация начинается с "Игорь Всеволодович Стрелков". Как отчество Стрелкова?
гпз28 Показати IP 10 Червня 2014 19:20
а как поживает крашеная-еврейка неля бывший мэр словянска?-в апарате палыци?
Дончанин до гпз28 Показати IP 10 Червня 2014 19:35
Мама города находится в полной безопасности. За нее можешь не волноваться.
титушко до Дончанин Показати IP 10 Червня 2014 20:35
от кого?.
Дончанин до титушко Показати IP 10 Червня 2014 20:47
Если помнишь, то она 1)в первый день "захвата" Славянска в прямом эфире говорила - это наши ребята. 2)Через несколько дне выступала на украинском ТВ, находясь в Киеве, с разносом "сепаратистов", захвативших Славянск. 3)После этого взяла и вернулась в Славянск, откуда выступала в духе первого своего выступления. Что могло заставить женщину ТАК поступить? Кто - кто, но ты не дурак, поймешь, о чем я сказал.
Дончанин до Дончанин Показати IP 10 Червня 2014 20:54
коментар було видалено
Церковна миша до Дончанин Показати IP 10 Червня 2014 21:15
У неї прийомна донька.
Дончанин до Церковна миша Показати IP 10 Червня 2014 21:25
Хорошо, пусть будет "ребенок". В первое утро ОФИЦИАЛЬНО она исчезла из города. Потом вернулась.
титушко до Дончанин Показати IP 10 Червня 2014 21:19
проморгал коммент
Дончанин до титушко Показати IP 10 Червня 2014 21:25
Чуть выше.
крз до Дончанин Показати IP 11 Червня 2014 00:55
Яка вона 'мама'...так шл***дра крашена
титушко Показати IP 10 Червня 2014 21:17
взгляды с беней у нее не совпадают?
Дончанин до титушко Показати IP 10 Червня 2014 21:26
Называли бы ее "Наша Мама"?
крз до Дончанин Показати IP 11 Червня 2014 00:59
Якщо у тебе така 'мама', то уявляю, який ти...