USD 39.60 39.84
  • USD 39.60 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Студентка Луцького педколеджу намагалася обікрасти «SinSay» в ТРЦ «Порт Сіті»

5 Грудня 2020 22:51
В обласному центрі Волині студентка Луцького педагогічного коледжу намагалася обікрасти магазин «SinSay», що в ТРЦ «Порт Сіті».

Про це йдеться у вироку Луцького міськрайонного суду Волинської області.

Злочин трапився 12 грудня минулого року. Неповнолітня крадійка, перебуваючи у примірочній магазину «SinSay», сховала жіночу кофту у власний рюкзак та намагалася вкрасти її, винісши з магазину. Проте дівчину зупинили працівники магазину. Відзначимо, що вартість кофти – 457 гривень.

У суді неповнолітня крадійка визнала свою вину та просила суворо її не карати.

Тож суд призначив їй покарання у виді 80 годин громадських робіт, однак змінив його на примусовий захід виховного характеру, передавши матері під нагляд до досягнення повноліття.

Раніше Інформаційне агентство Волинські Новини вже повідомляло про крадіжки у цьому магазині, вчинені дев’ятикласницею гімназії №4 та студенткою Волинського коледжу Національного університету харчових технологій.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 12
ага Показати IP 6 Грудня 2020 08:46
майбутня вчителька і будемо дивуватись чого школярі такі недолугі...
Анонім до ага Показати IP 6 Грудня 2020 11:17
Школярі недолугі, бо батьки дурні та не виховують!
Гермес до ага Показати IP 7 Грудня 2020 07:41
Не журися! Попруть з її бурси,-до вас в торговлю приймуть!
Анонім Показати IP 6 Грудня 2020 09:26
Так і тяне у той Порт сіті безгрошову молодь. Візьмуть по каві та цідять весь вечір. Королі уявні!
Анонім Показати IP 6 Грудня 2020 10:28
Стипендії нема.
Петро Показати IP 6 Грудня 2020 10:54
Известно издревле шо Торговля исконно Дело Воровское,а посему ворон ворону глаз не выклюет. (Сансей Петр |)
Лапоть до Петро Показати IP 6 Грудня 2020 15:34
А што это за такой умный, этот (Сансей Петр |)?
Школяр Показати IP 6 Грудня 2020 21:02
Російською "што" пишеться як "что".Грамотєї...
Фракобуоро Іван до Школяр Показати IP 8 Грудня 2020 20:41
А їс свій єрусалим і не вдавай ,що не смачно.
Ого Показати IP 7 Грудня 2020 06:00
Раніше за крадіжку виганяли з педколеджу.
Віктор Показати IP 7 Грудня 2020 08:50
Дитина невинна..... Життя таке Гі......няне.
А до Віктор Показати IP 7 Грудня 2020 12:02
Кожне, куди б не зайшов(магазин, ресторан, перукарня і т. д.) обдивиться тебе з ніг до голови, щоб визначити в яку ціну на тобі лахи, взуття, сумка, аксесуари і відповідно до цього ставлення - або зверхньо через губу, або готові с..ку лизати. Фу, бля(( То чого ви від молоді хочете, коли тут лозунг можна вішати на кожному кроці: "бабло - наше всьо!"