USD 39.40 39.75
  • USD 39.40 39.75
  • EUR 39.60 40.00
  • PLN 9.80 9.95

Суддя апеляційного суду Волині йде з посади

11 Червня 2016 22:39
Вища рада юстиції пропонує парламенту та резиденту звільнити суддю апеляційного суду Волинської області.

Про це інформує Закон і Бізнес.

Так, сьогодні, 11 червня, Вища рада юстиції вирішила внести подання до парламенту та президента про звільнення за загальними обставинами 21 судді.

Серед інших, подання про відставку Антонюк Катерини Іванівни – з посади судді апеляційного суду Волинської області.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 13
вася Показати IP 12 Червня 2016 01:13
а, петруха дальше рулить!!!???
відвідувач Показати IP 12 Червня 2016 01:17
Ще б Філюка звільнили. А краще провели судову реформу, де звільнили б усіх суддів і набрали нових, молодих, переспективних, які ще не навчилися брати хабарі
українцям Показати IP 12 Червня 2016 07:45
а філюка за нею потрібно гнати
Адвокат Показати IP 12 Червня 2016 08:48
Треба шоб всі пішли тоді буде порядок
Адвокат Показати IP 12 Червня 2016 09:23
Порядні судді ідуть самі, а корупціонерів прийдеться випікати розжареним залізом.
волинянка Показати IP 12 Червня 2016 09:30
Катерина Іванівна - висококваліфікована людина і порядна. Було б добре, якби наші вузи підхоплювали практиків.
Дядько Показати IP 12 Червня 2016 09:49
Волинських новини, якщо вже пишите "резиденту“, то дописуйте повністю "...РФ, в якості основного акціонера господарюючого суб'єкта Ліпецької шоколадної фабрики "Рошен", - ось тепер все всім зрозуміло буде
Аналітик Показати IP 12 Червня 2016 11:35
Хапонувши стільки , що хватить на три покоління - можна і у відставку ! А слабо перевірити всі їх і їхних родин статки і тоді прийняти рішення в яку " відставку " ...!!!
Наливайко Показати IP 12 Червня 2016 11:35
Як то іде а конфісація і суд Скотиняки
Лучанка Показати IP 12 Червня 2016 13:14
коментар було видалено
Лучанка Показати IP 12 Червня 2016 13:21
коментар було видалено
Добряк Показати IP 13 Червня 2016 10:46
За те судочинство що вони витворяли з людьми,вони мали б піти і тихенько повіситись десь за сараєм, Нема нічого гіршого за продажного суддю
Клава Показати IP 27 Лютого 2017 10:57
Після того, що витворяла столична суддя Кицюк, хочеться поцікавитись: а чи ведеться взагалі серед них якась виховна робота? Чи усі вони вважають нас ніщебродами ?..