USD 39.40 39.75
  • USD 39.40 39.75
  • EUR 39.60 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Суддю, якого вчора спіймали на хабарі, вже відпустили

9 Червня 2017 15:28
Суддю Ковельського міськрайонного суду, якого вчора затримали під час отримання хабара у розмірі 4 тисяч гривень, вже випустили з-під варти.

Про це повідомляє ВАР з посиланням на власні джерела.

Як повідомлялося, спійманий на хабарі суддя - Олег Василюк.

Виявилося, що під час оперативних дій слідчі не мали всіх необхідних документів. Зокрема, для затримання судді потрібно окреме рішення Вищої ради правосуддя. Проте оперативники не надали цього документу, що є порушенням.

Вочевидь, саме це стало підставою для звільнення судді з-під варти.

Також джерела повідомляють про те, що справу планують перекваліфікувати, оскільки розглядають цей факт, як провокацію.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 8
Сусід Показати IP 9 Червня 2017 15:34
Ганьба ...
Українець Показати IP 9 Червня 2017 15:46
Ви це серйозно? Смертнакара для чиновників - ось вихід із ситуації, причому без "...рішення Вищої ради правосуддя..."
Лучанин Показати IP 9 Червня 2017 16:06
Який можна зробити висновок?Беріть хабарі і вам за це нічого не буде!Хай живе самий гуманний суд в Україні!ГАНЬБА!
Шерлок Холмс Показати IP 9 Червня 2017 16:27
Україна - це країна чудес ...!!! Де не всім , але все можливо ...
Петро Показати IP 9 Червня 2017 17:10
Спортивна рибалка від Юґіка ґєнпґокуґоґа: "спіймав - відпусти"! Це за повішений догори дригом палЬтрет хЄранта 7 років діють, а хабарництво та злодії - це норма
Кіндрат Панасович до Петро Показати IP 9 Червня 2017 17:35
було б це в Китаї то ту собаку розстріляли на місці. Але чому тут дивуватись? Хабарі з року в рік тільки набирають обертів і так у всіх установах і службах: поліція, сервісні центри мвс, суди, прокуратури, органи місцевого самоврядування...загалом все де держслужба. Відбуваються тільки одиночні окозамилюючі факти покарань за хабарі.
Ой Показати IP 9 Червня 2017 18:01
Су...и! Одні квартири купують разом з прописаними людьми і виходять сухими з води! Інших випускають! Вибачення ще Й попросять! Так думаєте, тетяна вікторівна?
Ще не зовсім свідоми Показати IP 9 Червня 2017 19:28
На жаль,був стовідсотково впевнений у такому фіналі