USD 39.50 39.80
  • USD 39.50 39.80
  • EUR 39.73 40.00
  • PLN 9.76 9.92

Судитимуть лікаря, який «відмазав» волинянина від служби

16 Серпня 2016 17:18
Один із членів позаштатної військово-лікарської комісії Луцького об’єднаного міського військового комісаріату за грошову винагороду допоміг вирішити питання про визнання призовника не придатним до служби. Про це повідомляє прес-служба прокуратура області.

Прокуратура Волинської області скерувала до Луцького міськрайонного суду обвинувальний акт щодо одного з членів позаштатної військово-лікарської комісії Луцького об’єднаного міського військового комісаріату - лікаря-отоларинголога, який одержав неправомірну вигоду для себе в сумі 100 доларів США за визнання військовозобов’язаного громадянина тимчасово не придатним до військової служби.

У подальшому медик обіцяв за умови передачі йому 500 доларів США вирішити питання про остаточне визнання чоловіка не придатним до служби.

Наразі лікар обвинувачується в одержанні неправомірної вигоди та підбуренні до надання неправомірної вигоди (кримінальні правопорушення, передбачені частиною 1 статті 368, частиною 4 статті 27, частиною 1 статті 369 Кримінального кодексу України).

Подальшу його долю вирішуватиме суд.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 7
пацієнт Показати IP 16 Серпня 2016 17:33
це ХТО?
Дмитро М.В. Показати IP 16 Серпня 2016 18:32
Лікар скоїв злочин в час, коли Україна веде бойові дії на сході проти окупації Росією . Своїми діями він підігрує ворогам України . Тому зрадник повинен згідно закону сісти в тюрму на максимальний термін !
0000 Показати IP 16 Серпня 2016 20:38
А кого і на скільки покарали за продаж-здачу Криму? За антиукраїнську пропаганду останніх16 років на сході,що привело до цієї війни? За всі закони проти людей? Кого покарали за пограбовані заводи і т.п.?Ви тільки і судите вчителів та медиків, бо їхніх зарплат на відкупи не вистачає.
Марина Василівна до 0000 Показати IP 17 Серпня 2016 14:23
Якщо так думати, то в нас ніколи держави не буде, ми перестанемо бути нацією . Причому тут вчитель чи лікар ? Хто скоїв злочин - той злочинець , і повинен бути покараний .Будьте патріотами, майте свою гордість за Україну, так живіть самі , вчіть своїх дітей і не будьте спостерігачами - типу " моя хата скраю "...
амністія Показати IP 16 Серпня 2016 21:01
кожен заробляє як може
Зуб Показати IP 16 Серпня 2016 22:20
Медицина цн бізнес.З Гіпократом там давно не дружать.
васька петрук Показати IP 16 Серпня 2016 23:12
Все продаеться за грош1!????? при чом тут т1 у кого грошей нема?????