USD 39.40 39.75
  • USD 39.40 39.75
  • EUR 39.60 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Супутниця Мігаса заявила, що на момент ДТП «займалася своїми справами»

20 Лютого 2017 11:49
Лучанка Ірина Пастушенко, яка на момент аварії перебувала в автомобілі Володимира Мігаса, переконує, що не побачила того, як було збито Владислава Андрушківа.

Про це вона засвідчила під час судового засідання в понеділок, 20 лютого, інформує ВолиньPost.

Зокрема під час допиту Ірина Пастушенко заявила, що того дня Мігас запропонував її підвезти, й вона погодилась.

Вона їхала на передньому пасажирському сидінні, проте не побачила, як було збито юнака. Мовляв, була зайнята своїми справами - говорила по телефону.

Нагадаємо, 58-річний мешканець Луцького району, директор одного із приватних підприємств Володимир Мігас, перебуваючи за кермом автомобіля Mercedes у стані алкогольного сп’яніння (3,05 проміле) допустив наїзд на 16-річного хлопця на пішохідному на вулиці Дубнівській. Зі слів свідків, після того, як збив дитину, він продовжував рух, ще й збив 2 транспортних засоби. Мігаса затримали люди, тримали його до приїзду охоронців. В салоні авто перебувала пасажирка, теж п'яна.



Щодо постраждалого Влада Андрушківа, через місяць після травми стан так званої коми змінив «аполічний синдром»: мозок хлопця працює з порушеннями, але реагує на зовнішні подразники. Тим часом винуватець ДТП Володимир Мігас вийшов під заставу в 275 тисяч гривень.

Під час попереднього засідання Мігас запевняв, що того дня спиртного не вживав і їхав зі швидкістю 60 кілометрів на годину.

За станом на 12:15 20 лютого суд оголосив перерву в розгляді справи до 31 березня.

Далі продовжать розгляд справи, і, в залежності від стану Влада, в подальшому обиратимуть міру покарання для водія.

Головне фото: Волинь24
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 16
видеокамера Показати IP 20 Лютого 2017 11:58
коли ширинька була ростібнута то що вона робила?
лучанин до видеокамера Показати IP 20 Лютого 2017 13:20
"була зайнята своїми справами" це тепер так називається... коли співаєш у шкіряний мікрофон ))))
Анонім Показати IP 20 Лютого 2017 12:19
а коньяк хто пив ?
АК 47 Показати IP 20 Лютого 2017 12:19
Просто рот був зайнятий..ги...ги....))))))))))
Вася Показати IP 20 Лютого 2017 12:23
своїми справами. Ужас! Це ж треба так брехати
коментатор Показати IP 20 Лютого 2017 12:35
Шось я не зрозумів, а як стан жертви впливає на розгляд справи? Покращення чи погіршення якось вплине на суть злочину? Може змінить факт спяніння водія, втечу з місця ДТП, залишення жертви в небезпеці, інші 2 ДТП. Може дозволена швидкість руху зміниться зі зміною жертви?
Анонім до коментатор Показати IP 20 Лютого 2017 13:17
впливає на кваліфікацію злочину
A.C.A.B. Показати IP 20 Лютого 2017 13:08
АХАХА!!! ЗАЯВИЛА - добре що на хочаб на суді рот вільний!!! А вона заявляла випадкова не з під столу судді??? ***
просто Показати IP 20 Лютого 2017 13:13
рот зайнятий,а сліпаки залиті
немісцевий Показати IP 20 Лютого 2017 13:47
та все місто знає що вона там робила!
!!!! Показати IP 20 Лютого 2017 14:06
сылочку на красавицу !!!
ВОВК Показати IP 20 Лютого 2017 18:54
яка майстриня і по телефону говорить коли рот зайнятий
Я не робот Показати IP 20 Лютого 2017 20:57
асав бачу тебе уже таки виписали чи ліжко місце скоротили у психлікарні довго ж ти ховався під чужими ніками твій діагноз як не приховуй все ж таки видно. Перестань ображати людей АТО поплатишся
Луцьк Показати IP 21 Лютого 2017 16:16
Шкода батьків- наказати треба, а тут закон - і вони просто ковтають це все заради дитини, тому що поки це бидло не в тюрмі- воно проплачує все ,, але як тільки засудять ....все- кінець ( він банкрут)
Валодя Показати IP 21 Лютого 2017 17:06
Хто така, як то скільки коментів і не має біографії
Костя Показати IP 22 Лютого 2017 21:06
О,Юри дружбана бивша жОна. Маскування шо нада! Окуляри до лиця)