USD 39.40 39.75
  • USD 39.40 39.75
  • EUR 39.60 40.00
  • PLN 9.80 9.95

Святослав Вакарчук складає повноваження депутата

11 Червня 2020 12:40
Народний депутат України від фракції Голос Святослав Вакарчук складає мандат.

Щодо цього питання Вакарчук збирає прес-брифінг о 12.30 біля Верховної Ради, повідомляють ФАКТИ.

Вакарчук пішов у велику політику в 2007 році і тоді ж став народним депутатом від блоку Наша Україна – Народна самооборона. У Раді він був членом комітету з питань свободи слова та інформації. Однак, вже 11 вересня 2008 року заявив про складання повноважень. Тоді Вакарчук став першим політиком, який відмовився від депутатського мандата достроково.

Пізніше Вакарчук пояснив, що склав повноваження депутата Верховної Ради в 2008 році через те, що не хотів працювати у старій політичній системі.

У соцмережах користувачі активно обговорюють вчинок Вакарчука, поширюючи різного роду жарти та меми.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 12
додік Показати IP 11 Червня 2020 12:57
"входить-виходить"... м\дак, тільки людей баламутить. Я ще за цих нікчем голосував...
Ирина до додік Показати IP 11 Червня 2020 14:54
А почему "нікчем"? В партии адекватные и думающие люди, даже от выхода из депутатства Вакарчука состав не изменится.
додік до Ирина Показати IP 11 Червня 2020 15:18
Так, там є гідні люди. Але скільки відсотків на місцевих виборах, і на майбутніх виюорах до ВР набере "ГОЛОС" з усіма цими достойними людьми в багажі після таких вивертів музики? - Ото ж бо й воно... Чи Славко, знову організує партєйку, наприклад, "Крик Мунка"?
Психопланетарій, Лип Показати IP 11 Червня 2020 13:05
Награвся кінець кінцем. Це тобі Славік ти наш дорогенький, не на гітарі бриньчати та щось під ніс бубоніти і гаркавити.
ляшко Показати IP 11 Червня 2020 13:09
Він є ніхто і ніщо! Шукає де можна заробити легко і дуже багато.На концерти практично ніхто не ходить,популізм закінчився,а грошей завжди треба.І крутить,як чорт світом,а лохи ведуться і голосують.Тепер кругом вже повний піпець! Єдиний варіант_мігрувати в Африку,де його не знають.
Народна прокуратура Показати IP 11 Червня 2020 13:12
Перш ніж голосувати "по-приколу", Додіку, треба думати
додік до Народна прокуратура Показати IP 11 Червня 2020 13:49
Я "по пріколу", на відміну від тутешніх, ніколи не голосува. Так, я інколи обманювався, частіше обманювали мене...
Пильний Показати IP 11 Червня 2020 14:37
Рано він пішов у політику. Ще б роки 2-3 і була б перемога
777 Показати IP 11 Червня 2020 15:21
кто бы сомневался,умеешь только со сцены да налоги не платить, еще кто то голосовал за этого п.....позорного.
Всьо ! Крапка ! Показати IP 11 Червня 2020 17:01
Ше минулого разу йому казали : Славцю, не хочеш с&ати - не муч с&аку. Тоді не дійшло. А тепер вже, як до жирафа на сьомий день, нарешті дійшло. Бо дійсно, чого має страждати такий життєво важливий орган із-за нерозумної голови !
Лучанин Показати IP 11 Червня 2020 18:17
Не хочеться думати що він спецом відтінув голоси від партії пороха, але наслідки очевидні. Тоді повне розчарування у ньому. І наслідки можуть бути непередбачувані.
скептик Показати IP 11 Червня 2020 22:37
а ще цява в президенти збирався. правда, теперішній херант нічим не кращий