USD 39.40 39.75
  • USD 39.40 39.75
  • EUR 39.60 40.00
  • PLN 9.75 9.90

«Мені погрожували провокаціями»: голова Луцької райради складає повноваження

13 Травня 2023 10:51
Сьогодні голова Луцької районної ради Олександр Омельчук заявив про складання повноважень голови райради та депутата.

Відповідне звернення він опублікував на своїй сторінці у Фейсбуці.

«Це рішення було для мене нелегким. Поясню його причини. По-перше, на мене постійно здійснюють психологічний тиск. Це триває впродовж восьми місяців. Щотижня певні люди мені заявляють, що проти мене порушено кримінальну справу, що мені готуються оголосити підозру, що мене будуть судити.

Питання: коли почалася війна, де були ці всі люди? Батальйон «Монако»? Батальйон «Закарпаття?» Я не втік, не злякався. Разом з волонтерами робив свою роботу. По краплинці ми наближали перемогу, адже ворожі війська стояли і в Житомирській, і в Київській областях. Було багато біженців», – наголосив він.

Зі слів Олександра Омельчука, місяць тому йому надійшла інформація про те, що оскільки він не склав на прохання певних осіб повноважень голови райради, має готуватися до провокацій.

«Повідомили, що мені просто підкинуть гроші. Буде кілька людей, які дадуть свідчення, що я їх взяв, тож піду під суд. Тому я для себе ухвалив рішення скласти повноваження голови Луцької районної ради. Хай вони тішаться. Але повірте: я щодня буду працювати, волонтерити», – заявив Олександр Омельчук.

Він також додав, що наразі перебуває в іншій країні.

«Я вирішив виїхати, але щодня відправлятиму гуманітарні вантажі в Україну. Підніматиму всі організації, аби наблизити нашу перемогу», – запевнив він.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 15
Допитливий Показати IP 13 Травня 2023 11:48
Що за голова районної ради, який перебуває за кордоном?
Анонім до Допитливий Показати IP 15 Травня 2023 09:30
а хто погрожував цікаво, не Толік Табуретка?))
Петро Показати IP 13 Травня 2023 12:01
Цікаво, а як же виїхав, молодий, здоровий. І якщо хтось щось казав, то чому не подавав заяв про погрози. Дивний героїзм
Не до Петро Показати IP 13 Травня 2023 12:15
В нього 3 дітей
Народна прокуратура до Петро Показати IP 13 Травня 2023 13:14
Ага! А посада ж у нього була яка страшно політично приваблива, що цілу "Санта-Барбару" придумав. Видно десь поцупив грошенят бюджетних, то тепер традиційно виникли "політичні переслідування"
Суддя Дреддд Показати IP 13 Травня 2023 12:06
чому на роботу не ходиш, головуся?
Підтримую попередньо Показати IP 13 Травня 2023 12:45
Дійсно Омельчук боягуз ,а так робив з себе захисників громади,але Омельчук просто нагла людина .
Питання Показати IP 13 Травня 2023 14:32
Чому Омельчука ,який гнобив свій апарат і дурив мешканців громади не затримали на кордоні?
123 Показати IP 13 Травня 2023 14:55
Усі вони волонтери , герої , які відсиджуються , за бугром . Усі бідні не щасні . Бачили вже тих депутатів (волонтерів) в яких забиті бокси , склади , гум допомогою , яку чомусь далі нужденним забувають передавати , потім речі продають як ганчір'я в епіцентрі, продукти в атб , ітд . Щось за Імбіровського давно не згадували .
Правда Показати IP 13 Травня 2023 15:14
Не будемо до витоків,але як кидалися"лайном"виродки ухилянти і "пристосуванці".Так,подивимось і оцінимо,кожному по заслузі...правда завше переможе.Слава Богу і ЗСУ!
дідо Показати IP 13 Травня 2023 15:18
недавно купив собі ще один диплом.щоб більшу зарплату та пенсію отримувати....
гість Показати IP 13 Травня 2023 16:41
без ярмольського не обійшлось! 100 проц.
луцький район Показати IP 14 Травня 2023 09:50
противно дивитися та читати все це! хоче видавити сльозу! "горе" - волонтер!!! от цікаво, все таки, як він виїхав за кордон, до кого? там же є багато колишніх, так званих "народних оюранців"...от кого ми повибирали!!!! а молоді люди гинуть, поки ця сво..... робить тут свої грязні справи...
луцький район Показати IP 14 Травня 2023 14:01
Стопудово поїхав до імберовського! два брата - акробата!
набу Показати IP 16 Травня 2023 18:02
Екстрадіювати новоспеченого маґістра АРТІП екс-голову Луцької райради Омельчука з-під закордонної пальми до України. Бо без нього тут ніяк не обійтись і не розібратись.