USD 39.75 40.05
  • USD 39.75 40.05
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.72 9.98

Синові депутата Луцькради продадуть земельні ділянки у Луцьку

19 Жовтня 2016 23:23
Проекти рішень про продаж трьох земельних ділянок сину голови земельної комісії міськради та його бізнес-партнеру виносять на розгляд сесії міськради.

Про це йшлося під час засідання постійної комісії міськради з питань земельних відносин та земельного кадастру 19 жовтня.

Депутати розглянули проекти рішень про продаж Олександру Ткачуку та Богдану Линнику у спільну часткову власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування об’єкта комерційного призначення по проспекту Президента Грушевського, 22в, про продаж Олександру Ткачуку у власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування об’єкта комерційного призначення на бульварі Дружби Народів, 2г та про продаж Богдану Линнику у власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування об’єкта комерційного призначення на вулиці Дубнівській, 36в.

Відповідно до експертної грошової оцінки, вартість ділянки по проспекту Президента Грушевського, 22в становить 43 979 гривень, ділянки на бульварі Дружби Народів, 2г - 19 329 гривень, ділянки на вулиці Дубнівській, 36в – 17 863 гривні.

Нагадаємо, нещодавно бізнесмени отримали дозвіл на встановлення стаціонарної тимчасової споруди – торгового павільйону на вулиці Винниченка.

Голова комісії Євгеній Ткачук у своїй заяві вказав про наявність у проектах рішень можливого конфлікту інтересів та не брав участі в голосуванні, коли члени комісії рекомендували підтримати проекти рішень.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 30
що Показати IP 19 Жовтня 2016 23:45
Тут дивного..і при тих і при цих...так виходять в ламкі престиє пєшкі..взавтра всі в церкву сходять..на селфі..і ок.
777 Показати IP 19 Жовтня 2016 23:47
янукович курить!!! Женік рулить.
горгуту Показати IP 19 Жовтня 2016 23:51
плачу по 720грн. За кв.м. в рік.типу підмітання.беріть так з жень.чи я худоба а ви пастухі?гаспада в камісії.кінчите як камісари.петя тимчасово
ХМ... до горгуту Показати IP 20 Жовтня 2016 07:24
Розсмішили...Звичайно ж ти -- худоба...а,як інакше ?
777 Показати IP 19 Жовтня 2016 23:54
мали сашу стоматолога в Україні,а вЛуцьку є свій саша.
777 Показати IP 20 Жовтня 2016 00:09
скільки потрібно ще Майданів,Ато,смертей,щоб прочитати рішення земельної комісії про продаж земельної ділянки по Волі,сину двірника ,водія тролейбуса,вчителя,медсестри ітд.
ще Показати IP 20 Жовтня 2016 00:10
в горгута єсть так звані регулярні реконструкції,різні фантастичні ціни на переоформлення любих бумаг,плюс цього року має ціна за кв.м вирости ще на 30 проц. з подачі того ж ткачука і ко...мол інфляція..а земля то міськради..горгут послугу підприємцям надає підмітання..всі решту платні..повстановлених ним же правилах.не тарифах а правилах...поки одні воюють другі повторяють нажите..як той хто відсидівся став лідером жити па новому?напьорсточикі,лідєри по стройвідмиванню Януковича і тд..вот фрахція..
4958 Показати IP 20 Жовтня 2016 00:25
й.б вашу м..ть,!!! Скажіть будь ласка, куди і до кого звернутись, щоб надали такі земельні ділянки простим жителям міста?
4959 до 4958 Показати IP 20 Жовтня 2016 08:58
До психіатра
4958 Показати IP 20 Жовтня 2016 00:27
Чи то треба з зіркою в д..пі народитись?
43 Показати IP 20 Жовтня 2016 07:18
Женік навчився дерибанили комунальну землю, Романюк кришує
підприємець Показати IP 20 Жовтня 2016 08:19
Я також хочу земельну ділянку за таку ціну, підкажіть яким чином можна придбати. P.S. А Ви переконували, що Юлію Вусенко не "куплять..."
світлана Показати IP 20 Жовтня 2016 08:29
А де ж аукціони? Чи для цих людей закони не писані? Романюк повинен відповісти за те, що земля для комерційного призначення йде поза аукціоном! Чи все порєшали з службами, які це повинні контролювати?
Петро Показати IP 20 Жовтня 2016 08:41
Це все БПП І Романюк мер, і Женік . Вони рулять набагато більше ніж при регіонах.
АС до Петро Показати IP 20 Жовтня 2016 11:09
ти ще про 1 спільника забув КОЗЮРА не відходить від ч*репа..... А царькі того взялися зносити мафи ?? Бо вже не було що продавати ))))) так вони зараз всім мафам оренду не продовжать і знову йди рішай-плати щоб дали 3-5 років поторгувати...
Шок Показати IP 20 Жовтня 2016 10:01
Шо за дерибан землі, царьками!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Анонім Показати IP 20 Жовтня 2016 10:09
коли ж йому хватить?
Олена Показати IP 20 Жовтня 2016 10:29
На аукціони виставляють вільні від забудови земельні дялянки, а ці ділянки в них в оренді так як на ділянках знаходиться ЇХНЄ майно на яке є документи на властіність . І відмовити міська рада у викупі якщо всі документи оформлені належним чином не має права. А ціна невелика бо площі малі , хоча не факт , що оцінювачі по проханні майбутнього покупця йому так можна сказати занизили ціни.
повеселив до Олена Показати IP 20 Жовтня 2016 14:35
Рік який..що ти чешеш..женя поміг поставити де захотів линник магазини..на сина узаконює..там все є ще раніше..хоч в гуглі подивись як то починалось років пять назад..коли женя з тигіпками гонився
Хочу Показати IP 20 Жовтня 2016 11:01
Дайте і мені хоч одну таку діляночку,для простого люду, народно владці ви що де
укр Показати IP 20 Жовтня 2016 11:15
повили. замовкли.чекайте виборив.правдолюби.Треба було голосувами за других а зараз тихо
Любі свині Показати IP 20 Жовтня 2016 12:27
Пройшов слушок що Романюк написав заяву про звільнення через проблеми зі здоров"ям... Я аж зрадів. Тепер бачу - рано.
)))) Показати IP 20 Жовтня 2016 13:38
Майдан, люстрація, а в результаті- з трьох пальців комбінація!!!
Бізнес Показати IP 20 Жовтня 2016 14:08
Що це за ціна 439 грн за кв м. в центрі? Я купував вже давно понад 500 було!!! Хто оцінював? ось де вона корупція.
Х Показати IP 20 Жовтня 2016 19:31
Жовтень 2017 уже близько!
7776 Показати IP 20 Жовтня 2016 23:25
КОЛИ ВОНИ НАЖЕРУТЬСЯ!!!!
Тип Показати IP 20 Жовтня 2016 23:58
Це чм* лисе з версалю не вилазить,вже стільки клав пересовав,бачу і тут встигає
911 Показати IP 21 Жовтня 2016 15:07
Прийшло лисе фантомасеня по ттрупах майданівців без переатестації тихненько тай рулить козлик ку.......а
ТТ Показати IP 26 Жовтня 2016 11:21
ШАНОВНІ АТОШНИКИ ОТ ВАМ І ГРОШІ І ЗЕМЛЯ ЗВЕРНІТЬ УВАГУ НА ЦИХ ФАНТАМАСІВ --ЛИННИКІВ І ТИХ ХТО З НИМИ
Патріот Показати IP 26 Жовтня 2016 13:43
Романюк погодив це питання і якшо винесли на рішення то значить продадуть обовязково. Одне слово тихій деребон землі в Луцьку.