USD 39.60 39.90
  • USD 39.60 39.90
  • EUR 39.73 40.00
  • PLN 9.76 9.92

Так звана ДНР відсвяткувала півроку

5 Жовтня 2014 15:57
У Донецьку прихильники сепаратистів відзначили 6 місяців самопроголошеної терористичної організації ДНР.

Навколо сцени, встановленої біля підніжжя пам'ятника Леніна, зібралося близько 300 осіб з повітряними кулями і символікою сепаратистів.

"Від ідеї великої Новоросії я не відмовлюся ніколи! Тільки велика Новоросія - це завершений в ідейному, цивілізаційному, історичному сенсі проект нової держави, частини "русского мира", російської цивілізації!", - заявив Павло Губарєв зі сцени.

"Наша батьківщина - не Україна, наша батьківщина - славний Донбас! Новоросія непереможна, Новоросія - світоч для нас! Мужики вступайте в ополченье, захистимо коханий рідний край!", - закликала зі сцени маленька дівчинка, яка стала зіркою концертної програми.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 29
міша Показати IP 5 Жовтня 2014 16:33
50 людей на площі, небувалий ажіоаж новососії!
Анонім до міша Показати IP 5 Жовтня 2014 18:37
Погода плохая, Михайло - Град, Ураган и Смерч.
Анонім до Анонім Показати IP 5 Жовтня 2014 21:48
Ха.ха.точно.
до терористів Показати IP 5 Жовтня 2014 16:36
Тероисти днр і лнр Здохніть всі допоможіть закинчити війну . Будьте ви всі прокляті!!!
Дончанин до до терористів Показати IP 5 Жовтня 2014 17:36
Только после вас. Не забывай того, что в 1945 году подобных тебе один раз мы уже разбили. И в этот раз разобьем.
я до Дончанин Показати IP 5 Жовтня 2014 19:39
Ти, скотино, не умнічай, ще вмиешся кровавими сльозами, хочеться .,щоб ви зажили в раші, саме так, як того вартуете!!!! Думаеш там ти комусь потрібний, херой?! І кого ви разбілі би без украінців, гнидо.
Дончанин до я Показати IP 5 Жовтня 2014 20:15
Приезжай и попробуй. Между прочим, ты, полностью в согласии с Фрейдом, признал, что тебе подобным в основном противостоят такие же как и я украинцы.
я до Дончанин Показати IP 5 Жовтня 2014 20:29
З тебе украінець, як з х....я палець! А Фрейд тут взагалі до чого, щоб показати, який ти грамотний, чмо.
Дончанин до я Показати IP 5 Жовтня 2014 20:50
Разберись, что именно ты написал в своем первом посте, и узнай, что именно по этому поводу говорил Фрейд. И только после этого комментируй дальше.
Анонім до Дончанин Показати IP 5 Жовтня 2014 21:51
О діваний вояка проснувся.ти б чудо хоч поср..ти пішов цілими днями фігню строчиш.вже люди з тебе сміються.звєзда екрана.
Анонім до Дончанин Показати IP 5 Жовтня 2014 22:00
Он разбил.надаже.ну и дурик.
Патріот Показати IP 5 Жовтня 2014 18:01
а нам, полішукам, шо з того свята?
Анонім Показати IP 5 Жовтня 2014 18:31
Він хворий на голову
Olha Показати IP 5 Жовтня 2014 20:27
Всі вже зрозуміли,що ДНР і ЛНР -фікція.А тепер дайте відповідь,хто зацікавлений у війні ?Тобто ,кого цікавить сам процес війни?Правильно,Каламойскава-Тімашенка.А шоб процес не затухав,то бабло ці упирі кидають і найманцям ДНР-ЛНР і ПСам і іншим.
луцьк Показати IP 5 Жовтня 2014 21:22
Як різниться схід і захід. Нібито інший вимір. Нічого спільного.
моня Показати IP 5 Жовтня 2014 21:24
Ступінь зомбування дебілів можна зменшити радикальним методом..прибрати ідола з головної площі Донецька..Точка у підійде, маячок десь ліпануть..а далі там ..ціна на угольок і т.д
анатоль до моня Показати IP 5 Жовтня 2014 21:38
Ти шо розумнiша за всiх
моня Показати IP 5 Жовтня 2014 22:01
Ти про шо?
Титушко Показати IP 5 Жовтня 2014 23:15
від'єднати три області від України і назавжди і буде мир і спокій.
Дончанин до Титушко Показати IP 6 Жовтня 2014 08:45
коментар було видалено
Титушко до Дончанин Показати IP 6 Жовтня 2014 09:00
Да
До народу Показати IP 5 Жовтня 2014 23:27
Шановні громадяни! Тут у нас завелося "дончанин", не звертаймо на нього уваги! Це пише психічно хвора особа, напевно з Ліпін! А на таких не ображаються! В нього скоро х-й відсохне за його слова! Слава Україні! Героям Слава! ЛА-ЛА-ЛА!!!!!!!!
Народ до До народу Показати IP 5 Жовтня 2014 23:40
Наша вiдповiдь Чемберлену! Дуже достойно! Особливо ла-ла-ла!
Кум до До народу Показати IP 6 Жовтня 2014 09:14
помовчи,бабо!
До дончанин! Показати IP 6 Жовтня 2014 00:09
Тобі мало прокльонів! Щоб тобі в рот надавали, і то как, щоб ти захлібнувся і здох!!!!!!!!!!!!!!!!ЛА-ЛА-ЛА!!!!!!!!!!! О це твоя смерть "героя"!!!!!!!!!!!!!!!
Дончанин до До дончанин! Показати IP 6 Жовтня 2014 08:48
коментар було видалено
Пеця Показати IP 6 Жовтня 2014 00:44
Придурки, а пам"ятаэте- я казав шо все закiнчиться через декiлька годин??!!!!!!!!!
жорж Показати IP 6 Жовтня 2014 11:56
З яким бидлом приходиться жити в одній кошарі!!! За що гинуть кращі сини нації? Дибіли пролетарські, безродне племя!