USD 39.62 39.90
  • USD 39.62 39.90
  • EUR 39.70 40.00
  • PLN 9.75 9.94

«Таке відчуття, що «бляхарі» – психічно хворі», – Савченко

1 Серпня 2018 11:33
Голова Волинської ОДА нарікає на водіїв із машинами на іноземній реєстрації, мовляв, вони так ганяють, що починаєш припускати наявність психічних розладів у цих людей за кермом.

Про це йшлося під час наради у голови облдержадміністрації щодо посилення контролю на автошляхах області за вантажними та пасажирськими автоперевезеннями.

«Нелегальні перевізники створюють чимало проблем, адже негативно впливають на бізнес, та й є багато питань щодо технічного стану авто. Говорячи про машини на бляхах, то складається таке відчуття, що сюди навмисно пускають психічно хворих, щоб винищувати нас. Я досвідчений водій, але теж потрапляв у складні ситуації. Тому ми шукатимемо різні заходи впливу», - розповів Олександр Савченко.

Також на нараді йшлося про те, що за три тижні на Волині виявили сотні порушень щодо транспортних перевезень. За підсумками контролю стало відомо, що кожна друга машина виїжджає на рейс з порушеннями.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 15
Гунчик Показати IP 1 Серпня 2018 11:41
Сава-красава,бляхи на помойку!
Ніт!!! до Гунчик Показати IP 1 Серпня 2018 13:32
Ні трожьтє бляхарів. Бо влада краде і їм можна всіх найо*****. То всьо власть винна!!!
Вана до Ніт!!! Показати IP 1 Серпня 2018 13:44
Вани святі, руки геть від блях.
скептик Показати IP 1 Серпня 2018 12:01
а мені так щось видається, що психічно хворою є влада, яка лише хоче здерти з імпортерів авто десять (навіть не три) шкур, не займаючись при цьому належним контролем на границі, не організовуючи належного обліку імпортерів, контролю технічного стану тощо. А НАВІЩО !!!!!!! ЦЕ Ж ТРЕБА КЛЕПКУ НАПРЯГТИ. А ДЕ ЇЇ ВЗЯТИ, ЯК ЇЇ НЕМА ?!!!!!
Вік до скептик Показати IP 1 Серпня 2018 12:20
А причому тут контроль до того шо ганють як псіхі?
Справедливість до Вік Показати IP 1 Серпня 2018 12:33
А поліція для чого? Хай контролює рух на дорогах, а не тільки машини б*є.
Вік до Справедливість Показати IP 1 Серпня 2018 14:14
На кожного д*біла поліцая не поставиш, мова йде за контроль на границі. Перед поліцаями майже всі чемні, а чуть відїдутьті далі тапкі в пол. В людини має бути якесь самоволодіння. В нас кожен день кучами злочинів які не розкриваються не зрозуміло чого, а поліція дурнів на колесах має контролювати?
скептик до Вік Показати IP 1 Серпня 2018 15:00
так, поліція має контролювати і дурнів на колесах також. не залежно від того, на якій реєстрації
скептик до Вік Показати IP 1 Серпня 2018 14:57
то все пурга. ганяють всі. якщо перевищує швидкість - є відповідальність. не треба валити в одну купу все підряд
Вік до скептик Показати IP 1 Серпня 2018 15:15
Це як зі швидкою допомогою, комусь ср*ка болить і вже викликають, а хтось помирає так швидких невистачає, теж і з поліцією
Вік Показати IP 1 Серпня 2018 12:18
Савченко в точку сказав
Євробидло Показати IP 1 Серпня 2018 12:21
Савченка просто жаба задавила що він заплатив за розмитнення втридорога, тому йому ті бляхи кругом ввижаються. І взагалі, водії на укр номерах їздять так само, і взагалі я атавіста та та та. Піду вип'ю 50 грам і поїду на Доманове робити транзит.
12345 до Євробидло Показати IP 1 Серпня 2018 13:45
Випий більше дурню.
Таня Строцюк до Євробидло Показати IP 1 Серпня 2018 14:33
Євроб*дло і є євроб*дло. Споконвічний раб і злидень!
Євробидло до Таня Строцюк Показати IP 1 Серпня 2018 15:29
Мудак є мудак. Не вміє сарказм розпізнавати.