USD 39.50 39.90
  • USD 39.50 39.90
  • EUR 39.70 40.00
  • PLN 9.76 9.94

Тарифи на вивезення відходів збільшили на 16%

22 Квітня 2015 10:00
Тарифи на вивезення твердих побутових відходів у Луцьку для населення і бюджетних організацій зросли на понад 16%.

Відповідне рішення 22 квітня ухвалив виконавчий комітет Луцької міськради, – інформує IA ZIK.

Зі слів виконувача обов’язків директора департаменту економічної політики муніципалітету Костянтина Патракеєва, для підприємства «Луцькспецкомунтранс» були скориговані тарифи на вивезення твердих побутових відходів. Зростання для населення становитиме 16,7%, а для бюджетних організацій – 16,8%. Тобто, якщо тариф на людину становив 6,06 гривні, то зараз сягне 7,22.

Пов’язане це зростання із подорожчанням паливно-мастильних матеріалів та підвищенням мінімальної зарплатні. Адже у тарифі враховувалася вартість бензину по 11,83 гривні за літр без ПДВ.

Також аналогічно підвищили тарифи і для інших підприємств, які надають послуги із вивезення твердих побутових відходів.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 9
Дмитро Показати IP 22 Квітня 2015 10:34
одне покращення за другим. скоро заживем ...
Вася Показати IP 22 Квітня 2015 10:49
за таку ціну можна вже кидати просто і хай збирають . Вже зовсім совісті немає людлей заводять у бідоття -виживання
Конрад Показати IP 22 Квітня 2015 10:55
От цікаво, а коли то збільнилася мінімальна заробітна плата? Вони шуткують чи як?
Єжи Показати IP 22 Квітня 2015 11:25
А для інших споживачів (себто юридичні особи і фізичні особи-підприємці) не змінилось?
Трикаш Показати IP 22 Квітня 2015 11:27
А коли збільшилась мінімальна зарплата? Як долар падає" то нічого не дешевшає а навпаки ціни ставлять ще більші на все -ТАК ЗАРОБЛЮТЬ . Як тільки долар збільшуться ціни летять. ЩО Ж ТО ЗА ВЛАДА?
Анонім до Трикаш Показати IP 22 Квітня 2015 11:54
коментар було видалено
Анонім до Трикаш Показати IP 22 Квітня 2015 12:44
А ти "впавший" долар можеш вільно купити?
зебест Показати IP 22 Квітня 2015 12:30
а Патракеєв у чому більший спєц - в економіці чи енергозбереженні?
Міля Показати IP 22 Квітня 2015 14:22
Овва, а де Ковпак поділи? Що то ще за спец виперся?