USD 39.60 39.90
  • USD 39.60 39.90
  • EUR 39.73 40.00
  • PLN 9.76 9.92

Тарифи у маршрутках Луцька можуть підвищити вже післязавтра

13 Березня 2017 14:40
Виконавчий комітет Луцької міськради післязавтра, 15 березня, повторно розгляне питання про вартість проїзду у маршрутках.

Про це повідомили у відділі інформаційної роботи міської ради.

Одне з питань, які будуть обговорюватися під час виконкому - вартість проїзду в автобусах, що працюють на міських маршрутах у звичайному режимі руху та у режимі маршрутного таксі.

З порядком денним можна ознайомитись тут.

Нагадаємо, 7 березня в Луцькій міській раді скликали позачергове засідання міськвиконкому, на якому мали затвердити вартість проїду в міських маршрутках – 4 гривні за дорослого пасажира. Проте, достатньої кількості голосів тоді не набралося. Адже чимало членів виконкому просили відкласти розгляд питання до завершення громадських слухань, які відбулися 10 березня.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 13
лучани Показати IP 13 Березня 2017 14:47
І що будете робити, лучани?Далі терпіти оцей цирк з оплатою за проїзд мовчки і юльку вусенко????
Марія Показати IP 13 Березня 2017 14:47
все такі ті кон***ні перевізники не угомоняться. Шановні страйк треба їм влаштувати,кишені більше набивати хочуть а сервіс як і був так і буде!!!!!
Народна довіра Показати IP 13 Березня 2017 15:14
Конотоп !!!
пора Показати IP 13 Березня 2017 15:20
пора починати мочити і маршрутників і перевізників
Вася Показати IP 13 Березня 2017 15:43
Треба лучанам уже страйкувати . І після підняття тарифів треба йти до Міської ради і нехай Яковлєв і Григоренко поїздять в громадському транспорті на одній нозі вранці і передають за проїзд по салону!
Дмитро Показати IP 13 Березня 2017 15:46
Да хоч і по 5 грн. Людей від того меньше їздити не стане, так як вибору немає. А владі начхати, більше тролейбусів в час пік не пустять
Реаліст Показати IP 13 Березня 2017 15:50
Цирк-це* громадські слухання*.....до речі ,оригінальне поєднання-бюджетна комісія+народний контроль....
Теремно Показати IP 13 Березня 2017 16:04
Вимога пасажирів: а). обов'язковий квиток, як страхова гарантія пасажирам на випадок ДТП; б). обов'язковове обылечування через кондуктора; в). чистий салон і оголошення зупинок; г). пояснення громадськості, чому ці підприємці працюють на спрощеній системі оподаткування, маючи у власності цілі автобази.
Вячеслав Показати IP 13 Березня 2017 16:12
потрібно вже завтра почати страйк,зранку при можливості йти пішки на роботу.нехай відчують нестачу пасажирів перевізники
Лом Показати IP 13 Березня 2017 17:31
Наше діло теляче , об*сцявся і стій. Побачу буде чи ні страйк, як би не були телятами то вжеб і безвіз дали і люди би не гінули на сході.
Анонім Показати IP 13 Березня 2017 17:42
Хто проводить і підтримуе рейдерство проти людей?
Andrew Показати IP 13 Березня 2017 17:58
Я особисто, як тільки почалась ця "заворушка з тарифом" зразу пересів на тралік! Він чистіший, більше місця, не смердить, час в дорозі той самий! А їхав якось в траліку, а там Wi-Fi був, халявний і швидкість гуд! Коротше, Люди, давайте, хочаб спробуємо ті траліки, а вдруг це краще за ті димлячі зламки!
Анонім Показати IP 13 Березня 2017 19:27
все давним-давно вирішили, за все заплатили. народ змовчить - рішення буде