USD 39.00 39.35
  • USD 39.00 39.35
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

Таємнича смерть в луцькому готелі: ким був загиблий і що про нього відомо. Відео

16 Листопада 2019 15:26
Чоловік, який, як переконує поліція, помер внаслідок серцевого нападу в люкс-номері готелю «Срібні лелеки», займався продажем автозапчастин на Варшавському ринку. Нещодавно одружився та, зі слів знайомих, планував з дружиною летіти на Шрі-Ланку.

Про це йдеться в сюжеті ТРК «Аверс».

Надвечір 13 листопада у готельно-ресторанному комплексі «Срібні лелеки» у Луцьку виявили тіло молодого чоловіка. Як повідомили джерела, медики, які прибули на місце події, лише констатували смерть чоловіка, адже його тіло було вже холодним. На тілі виявили численні синці та крововиливи. Припускають, що чоловіка сильно побили і це могло стати причиною смерті. Цікавим є те, що у номері, який зняв загиблий, були розкидані перуки.

Також в номері знайшли дві небойові гранати для гри в страйкбол.

Примітно, що на місце смерті прибули близько 20 автомобілів поліції, проте за півтори години не залишилось і їхнього сліду. Працювали швидко, жодних коментарів журналістам не надавали.

Згодом стало відомо, що загиблий – 32-річний Валентин Д. Чоловік працював на Варшавському ринку разом з матір’ю. Там вони мали три контейнери, в яких продавали запчастини.

«Та ні, він нормальний, пів дев’ятої він вже на роботі... Ніяких проблем за 20 років я не бачив», – характеризують чоловіка на ринку.

Чоловік не мав проблем із законом, а нещодавно одружився. Пара планувала подорож на Шрі-Ланку.
Подробиці – в сюжеті ТРК "Аверс".
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 15
Клава Показати IP 16 Листопада 2019 16:18
Хлопчик за викликом ???
ти до Клава Показати IP 16 Листопада 2019 17:44
дружиш з головою?...
Лингам до Клава Показати IP 16 Листопада 2019 22:33
А хто замовник, арендатор номера, телефонні розмови - усе фіксується ... Камери відеонагляду... Усе добре відомо кому треба.
дідо Показати IP 16 Листопада 2019 16:32
три контейнера і жодного найманогоНеплатили податки та їздили на Шрі-ланку.
Павлик Морозов Показати IP 16 Листопада 2019 16:34
Тут багато запитань до поліції: потерпілий чи має квартиру в Луцьку ? Чому тоді замовив та проживав у готелі при тому ще люкс. Просто так у люксі не живуть, накладно. Значить домовився та на когось чекав, можливо дружину кохану, можливо коханку, можливо це була ділова зустріч, а може помста ...? Працював підприємцем з продажу запчастин, разом зі своєю мамою на Варшавському ринку в Луцьку. Якщо він не був психічно хворий, то мотив смерті під великим запитанням.
FRM Показати IP 16 Листопада 2019 17:43
"ЖАБА" -страшна сила,бережись її..
Анонім Показати IP 16 Листопада 2019 20:40
передоз-серцева недостатність
Лучанин Показати IP 16 Листопада 2019 22:00
Шрі-ланка не така вже й дорога. Хіба що 5 зірок.
123 Показати IP 17 Листопада 2019 08:35
Ніхто його не вбивав, помер від серцевого нападу. Помер би вдома ніхто б про нього і не згадував. Швидше за все зняв номер для любовних втіх, та не з дружиною. Знайдені перуки ставлять багато запитань.... Рольові ігри, хто їх мав одягати. Мабуть поліція знає хто був з автобізнесменом, та мовчить з моральних міркувань.
ПРАВдоруб Показати IP 17 Листопада 2019 12:43
А чому ж так погано розслідування провели. Є свідчення таксиста, який привіз його до готелю, де вказано що він був сильно п’яний, ще по дорозі заіжали вог заправку за алкоголем. Розказував що він посварився з дружиною і хоче відпочити. РОзказував що відпрацюєм в поліції. Фото які показували слідчі він мертвий лежить в жіночому платті і халаті. В чоловіка або були явні відхилення збоченні або я навіть не знаю що думати. ЦЕ 1000% факти. ЩО він там з з ким робив ньому Богу відомо.
Андрій до дідо Показати IP 17 Листопада 2019 13:45
У Вас мислення як у справжнього "дідо". А для чого їм наймані працівники ? В одному контейнері торгує він, в другому - мама. Третій може бути як запасний склад. В чому тут проблема ? Люди працюють, єдиний податок платять. Не крадуть, ночами в пошуках легких заробітків не вештаються, шкоди нікому не роблять, а просто працюють самі на себе... Прикро за таких "коментаторів"...
Активіст Показати IP 17 Листопада 2019 22:07
Діло ясне, що діло темне.
Віта Показати IP 17 Листопада 2019 23:30
В його дружини перший чоловік,також помер молодий ніби то від серцевого нападу.
анонім до Віта Показати IP 18 Листопада 2019 11:19
Не ніби-то, а насправді мав великі проблеми з серцем і операцію на серце перший чоловік. Царство Небесне обом чоловікам! Це дуже велике горе. Поважайте чужі життя