USD 39.40 39.75
  • USD 39.40 39.75
  • EUR 39.60 40.00
  • PLN 9.80 9.95

Температурний режим у квартирах волинян знизять

8 Серпня 2014 14:42
Опалювання у квартирах волинян планують вмикнути за умов пониження температури повітря до +6 °C. До цього батареї вмикали, коли стовпчик термометра протягом трьох діб сягав позначки +8 °C.

Про це стало відомо під час наради у голови обласної державної адміністрації з розгляду питання підготовки до опалювального сезону 2014 - 2015 років.

Зі слів директора департаменту ЖКГ та будівництва Волинської ОДА Володимира Банади, такі заходи не є вельми популярними, однак вони вимушені в силу ймовірних проблем із газопостачанням.

«Якщо середньодобова температура є нижчою, ніж + 8°C протягом трьох діб, ми розпочинали опалюваьний сезон. А тепер проситимемо в уряду встановити таку межу на рівні + 6 °C», - зауважив заступник директора департаменту ЖКГ та будівництва Волинської ОДА Володимир Бондарук.

Водночас, члени профільної комісії клопотатимуть стосовно пониження температурного режим у приміщеннях волинян - з +18 до +16 °C.

«На початку опалювального сезону завжди спостерігається спад температури повітря. Якщо ми потерпимо декілька днів, коли йде спад температури, опісля у другій половині жовтня, температура знову піднімається, тобто вирівняється. Таким чином, температура повітря у кімнатах все ще комфортна, але за ці півмісяця ми зекономимо аж 4 мільйони кубів газу. А це - досить суттєва економія», - пояснив ситуацію перший заступник голови облдержадміністрації Сергій Кудрявцев.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 43
Петя Показати IP 8 Серпня 2014 14:53
а оплата як? така сама лишиться?
Іра до Петя Показати IP 8 Серпня 2014 15:57
Оплата буде більша
Анонім до Петя Показати IP 8 Серпня 2014 15:57
лишиться? виросте втрое...
Анонім до Петя Показати IP 8 Серпня 2014 17:20
Я ще місяць назад писав, що платити будем більше за надане менше. От тепер є чому радіти. А у ЄС навіть Порошенко сказав, що до 2020 року тільки реформи потрібно проводити аби у перспективі отримати членство. Просраний Крим, війна на Донбасі, холодна зима, гривня " нижче плінтуса", підвищені ціни на ВСЕ І близько 1400 загиблих ( за даними ОБСЄ) - оце ціна довбаного перевороту. Європітек Яценюк при прийнятті бюджету 2013 року волав при недопустимість зниження соціалки і т.ін. Виходить тоді не можна було, а чому зараз можна ?
босяк до Анонім Показати IP 9 Серпня 2014 06:07
ну ти прямо ванга але ж тупий як мацкаль з раисия 24
ася Показати IP 8 Серпня 2014 15:09
та вже зробіть не 6 а 0 градусів ..
Анонім Показати IP 8 Серпня 2014 15:13
Цікаво, а як бути тим, в кого будинок знаходиться далеко від котельні, в кого зимою і так було 16 градусів? Взагалі замерзати? Чи в жовтні наші Банади, Романюки і т.д. хочуть масових заходів? Люди вже мовчати не будуть. За які гроші Луцьктепло має зараз жити, коли люди не будуть платити за воду гарячу, якої немає?
Дід Панас до Анонім Показати IP 8 Серпня 2014 15:45
сходіть в свідомих майданівців запитайте
Анонім до Дід Панас Показати IP 8 Серпня 2014 16:34
коментар було видалено
Яся до Анонім Показати IP 8 Серпня 2014 16:49
То це так ти випрошував прощення у свого "гаспадіна"? Раз зганьбився - не слід про це радісно кричати на всіх кутках. Сиди тихенько і нікому не говори що ти йому щось цілував (ну типу сапогі).
Анонім до Яся Показати IP 8 Серпня 2014 17:05
коментар було видалено
сеня до Анонім Показати IP 8 Серпня 2014 17:22
нихера!! в палатках будем, на майдане борщ варить. горилку пить и вас москалей на йух слать. Если у тебя все есть то какого хера к нам лезешь? Сиди у себя в рассии, с мыслями что Крым ваш да поставь иконки Ху@ла и молись на него каждый день!
Анонім до сеня Показати IP 8 Серпня 2014 17:33
сеня, ты мудак.
Сеня до Анонім Показати IP 8 Серпня 2014 18:04
иди работай, москаль... ах ну да - успешный москаль!!! дом, дачу, две машины нужно удерживать... да еще на моря ездить и на Крым накопить...
Сеня до Анонім Показати IP 8 Серпня 2014 18:09
еще балалайку не забудь и медведя покормить... а мы пока пойдем ваш газ на зиму с трубы пиз@ить
Анонім до Анонім Показати IP 8 Серпня 2014 15:54
коментар було видалено
Анонім до Анонім Показати IP 8 Серпня 2014 16:22
коментар було видалено
патріот до Анонім Показати IP 8 Серпня 2014 22:12
А я на зло Путіну вуха відморожу. Хай знає.
дід Свидригайло Показати IP 8 Серпня 2014 16:15
В валянках і шубі будемо спати, як у війну
Анонім до дід Свидригайло Показати IP 8 Серпня 2014 16:34
Ага. В ватниках, мля!
дід Свидригайло до Анонім Показати IP 8 Серпня 2014 16:36
я в шубі буду
Анонім до дід Свидригайло Показати IP 8 Серпня 2014 16:41
коментар було видалено
Яся до Анонім Показати IP 8 Серпня 2014 16:56
А у нас молі немає. Розумієте, українці все ж таки слідкують за порядком і чистотою у своїх будинках. Лавандочку кладуть біля шуби, щоб ніяка міль її не зачепила. А ще, годі вже тут "славити" свого господаря. Кожна людина має право на свободу поглядів та висловлювань. Вам в росії не дають такого права, то ви тут відриваєтесь. Переміщайтеся на російські сайти і там вихваляйте свого путіна. що ж ви з нами, такими не розумними спілкуєтесь? все вам не подобається, все ви критикуєте. Читайте там - де вам все подобається. ВАС СЮДИ НІХТО НЕ ЗАПРОШУВАВ І СИЛОЮ НЕ ТЯГНУВ!
дід Свидригайло до Яся Показати IP 8 Серпня 2014 16:59
добре написав (ла)!
Анонім до Яся Показати IP 8 Серпня 2014 17:11
Ай маладца! Все правильно написала. Про свободы особенно. Так что не противоречь сама себе, не затыкай мне рот. Или у тебя свобод больше? И да, что ты можешь знать о России? Откуда?
босяк до Анонім Показати IP 9 Серпня 2014 06:05
в інтернеті про твоя раииисииию або як правильно пишуть парашу все написано - так що вали випердишь додому і запасайся ягелем, стекломоем балалайкою
Анонім до босяк Показати IP 9 Серпня 2014 11:07
для початку навчися грамотно писати, бо крім бризкання слюною нічого не вмієш.
Анонім до Яся Показати IP 8 Серпня 2014 21:57
Не кажіть, що мені робити і я не буду казати куди Вам іти. А для лікбезу, прочитайте ст. 34 Конституції України, у якій, як Ви правильно підмітили - "кожному гарантується право на свободу думки і слова, на вільне вираження своїх поглядів і переконань." .
789 до дід Свидригайло Показати IP 8 Серпня 2014 17:08
Добре вам у вас і шуба, і махрові труси є.Можливо і будиночок трьохповерховий.Всидно,діду, прибіднятися.
дід Свидригайло до 789 Показати IP 8 Серпня 2014 17:15
от чого нема, того нема))
Анонім до дід Свидригайло Показати IP 8 Серпня 2014 17:16
Заберут... Все для фронта...
люди Показати IP 8 Серпня 2014 16:26
ці що мають автономне опалення будуть грітися на них економія не діє,а всім що зась
босяк до люди Показати IP 9 Серпня 2014 06:03
я два роки вже топлю дровами пополам з газом однозначно -вигідно- та і газ самі знаете який- котел при 60 градусах тупо горить і не виключається- такий газ мені не потрібен а ціна автоматично вираховуеться (в моїй голові)- краще козлика поставити чім платит такі бабки за пердежний газ
дід Свидригайло Показати IP 8 Серпня 2014 16:37
ше махрові труси треба пошукати - теж спосіб грітися
WELLkom до дід Свидригайло Показати IP 8 Серпня 2014 16:56
мереживні )
Яся до WELLkom Показати IP 8 Серпня 2014 16:58
А під низ мереживні :)
Яся до дід Свидригайло Показати IP 8 Серпня 2014 16:57
краще шерстяні, тепліше буде :)
дід Свидригайло до Яся Показати IP 8 Серпня 2014 17:00
хай тролі нам пришлють мереживних трусів - ми їх 10 штук надінемо, щоб тепліше було
роман Показати IP 8 Серпня 2014 18:17
Європа жадібно схопила країну в обійми... бугага! Ласкаво просимо до раю! Будете жити погано, але не довго.
Руслана Показати IP 8 Серпня 2014 23:16
Так у нас в опалювальний сезон вище 16 не підіймається... Значить тепер буде норма...