USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

Тепло для лучан подорожчає влітку

16 Квітня 2014 11:41
З 1 липня цього року планується підвищення тарифів на теплопостачання на 40%.

Про це стало відомо під час засідання міськвиконкому сьогодні, 16 квітня.

Члени міськвиконкому розглянули питання затвердження інвестиційної програми ДКП «Луцьктепло». Зокрема вони розглянули заходи, які планують зробити на підприємстві – замінити старі труби, обладнання, які споживали надто багато газу.

«Реалізація програми спрямована на одне, щоб не підвищувалися тарифи. Але з 1 липня тарифи піднімають на 40%», - пояснив директор ДКП «Луцьтепло» Олександр Киричук.

Зокрема, він зазначив, що в тарифах закладені 70% від вартості газу. 30% повертає держава за статтею «різниця в тарифах». Тарифи зростуть у зв’язку зі збільшенням ціни на газ.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 13
міській владі Показати IP 16 Квітня 2014 11:51
Піднімайте хоч на 100 відсотків, люди не будуть платити, бо зарплати мізерні, ціни дуже високі, роблять людей жебраками. вертаємось до 90-х років. Щоб зробити європейську ціну на газ, зробіть європейські пенсії і зарплати.
Спасибо Майдан Показати IP 16 Квітня 2014 11:52
Спасибо Майдан, спасибо за все... Мы здобулы...
Люди Показати IP 16 Квітня 2014 12:01
Не Майдану дякую,а політикам і олігархам,які холодно зкористалися Майданом!!!
Анонім до Люди Показати IP 16 Квітня 2014 12:06
коментар було видалено
повторяю до Анонім Показати IP 16 Квітня 2014 13:28
только дебилам было не ясно что этим закончится
вітя Показати IP 16 Квітня 2014 12:01
майдан ще не доробив. коли буде все гарно тоді і дякуйте а взагалі лучани не будуть платити за тепло мінімальня з\п не збільшується пенсії теж а все космічно ПОДОРОЖЧАЛО то ж чого платити?
Анонім до вітя Показати IP 16 Квітня 2014 12:08
небудут платить - будут замерзать(((
настя В Показати IP 16 Квітня 2014 12:17
спасибо олигархам они все зделали как всегда
поліщук Показати IP 16 Квітня 2014 12:34
Як вже дістали проплачені аноніми і другі сірі чоловічки. ((( З теми в тему мандрують і плюндрують все українське. Хочете в Росію, будь ласка ідіть, але не забудьте, що там той же газ для своїх громадян коштує в два раза більше ніж зараз Україна продає своїм . Можливо редакіції треба задуматись і банити таких по IP-адресу?
Анонім до поліщук Показати IP 16 Квітня 2014 13:30
сплюндрували неньку!!!!
Анонім до поліщук Показати IP 16 Квітня 2014 14:15
Право людини на власну думку в Україні вже відмінили? Чи лише Ви маєте право на власну думку, а решта таких же українців, що з Вами не згодні - це москалі, кацапи, зрадники України та проплачені тролі? Вчіться вести діалог та поважати думку інших людей.
Дід Панас до поліщук Показати IP 16 Квітня 2014 15:48
у ніх зарплати трохи інші дурню
Добрий Показати IP 16 Квітня 2014 12:36
Це все очевидно і воно так і мало бути в планах олігархів та чиновників та інших зацікавлених осіб. Що саме прикро, це те, що молоді хлопці загинули просто так, нізащо, Ви підіть розкажіть їхнім матерям, дітям, що все дорожчає, та їм на це все наплювати, всерівно їм, рідну людину вже не повернути, життя втратило сенс, доля поламана!!!