USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

Терористи скинули бомбу на «Донбас-Арену»

23 Серпня 2014 15:36
На стадіон "Донбас Арена впала бомба, частина споруди - зруйнована, - інформує УНІАН.

Про це повідомив гендиректор клубу Сергій Палкін на своїй сторінці в Facebook. "Сьогодні о 6 годині ранку одна бомба влучила в "Донбас Арену", а інша в енергетичний центр поруч зі стадіоном", - написав він на своїй сторінці в Facebook.

Як відомо, 21 серпня спікер Інформаційно-аналітичного центру РНБО Андрій Лисенко повідомляв про те, що "з важкої зброї терористи обстріляли "Донбас Арена". Але в ФК "Шахтар" цю інформацію офіційно спростували. "Донбас Арена" є другим по місткості стадіоном України після київського НСК "Олімпійський" (розрахований на 52 667 глядачів).

До слова, вартість проекту будівництва стадіону та парку навколо нього склала 400 мільйонів доларів США. Згідно з підсумками Євро-2012 Союз європейських футбольних асоціацій (УЄФА) визнав арену в Донецьку найкращим стадіоном турніру.

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 12
Я Показати IP 23 Серпня 2014 15:41
капец ((((((
******* Показати IP 23 Серпня 2014 15:47
Терористи самі на себе бомби кидають?
увч до ******* Показати IP 23 Серпня 2014 19:15
да там просто кондиционер висел. Забыли выключить.
титушко Показати IP 23 Серпня 2014 16:46
1) Беня решил добивать собственность Ахметова. А значит между ними уже война насмерть. 2) В Днепре принято решение рушить Донбасс в каменный век. Значит Днепр и Киев поняли, что справиться с ДНР и ЛНР не смогут - и их задача максимально уничтожить промышленность, инфраструктуру и жилые массивы непокорных независимых регионов.
Дончанин до титушко Показати IP 23 Серпня 2014 17:37
коментар було видалено
Мак до титушко Показати IP 25 Серпня 2014 23:24
Давно наркоту вживаєш?
Чебурашка Показати IP 23 Серпня 2014 17:19
Вот мы строили, строили и наконец построили... Куме, заряжай...
ВВП Показати IP 23 Серпня 2014 18:47
коментар було видалено
Анонім Показати IP 23 Серпня 2014 20:07
Доречі, авіація є тільки в нацгвардії. Ось так...
Лучанин до Анонім Показати IP 24 Серпня 2014 09:47
щось ти попутав. Авіація є тільки в ЗСУ, а не в нацгвардії.
ооо Показати IP 24 Серпня 2014 19:01
яка бомба? 2 снаряди влучило... от писаки...