USD 39.40 39.75
  • USD 39.40 39.75
  • EUR 39.50 39.85
  • PLN 9.70 9.86

Топ невиконаних обіцянок луцького мера

12 Січня 2015 14:11
Топ невиконаних обіцянок Луцького міського голови Миколи Романюка публікує Під прицілом.

Підбірка виконана на основі сайту народного контролю «Слово і Діло».

1. 14 квітня 2014 року пан Романюк заявив про плани скоротити апарат міської ради.



2. Романюк пообіцяв скоротити на 50% парк автомобілів Луцької міськради. 14 квітня 2014 року градоначальник заявив про намір скоротити у 2014 році видатки бюджету.



Зокрема, він планує зменшити на 50% автопарк міської ради.

3. Ще 7 травня 2014 року

Романюк заявив, що КП «Луцьктепло» не буде приватизовано, передано в оренду чи концесію, поки він лишатиметься мером.



4. Серед обіцянок луцького мера був й той намір, щоб залучити 10 млн євро кредиту та 4 млн євро грантових коштів та спрямувати їх на модернізацію інфраструктури центрального опалення міста.



5. 29 жовтня 2014 року міський голова Луцька Микола Романюк заявив, що в честь героїв Небесної сотні біля могили Василя Мойсея збудує меморіальну стелу.



6. Романюк поставив собі завдання, щоб в домівках містян, в освітніх та медичних закладах Луцька взимку було тепло



Загальна картина обіцянок луцького мера виглядає так:
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 18
міша Показати IP 12 Січня 2015 14:13
коментар було видалено
статист Показати IP 12 Січня 2015 14:17
А на 71 відсоток розікрали!
лучани Показати IP 12 Січня 2015 14:25
Цікаво чи в критиканів все виходить,що планують та обіцяють? За весь час кращого мера ,ніж Романюк небуло. Він спас місто від боргової ями в яку всадив Шиба.
пінокіо до лучани Показати IP 12 Січня 2015 14:56
Одного 'буратіна' і 'карабаса' вистачило би на відставку такого мера
Олесь до пінокіо Показати IP 12 Січня 2015 15:14
Згідний з Вами. Кришування бізнесу козюросина- участь у незаконній оборудці з будівництврм цього архітектурного жахіття------ ( людина , що підписала декларацію - зараз Головний архітектор Луцька ........- це не хабар посадою?????)- перепитії з карабасим.... В любій ЄВРОПЕЙСЬКІЙ країні , кожен з цих фактів привів би до НЕГАЙНОЇ ВІДСТАВКИ.... сукупність - до кримінальної справи та в"язниці. А з колі- як з Гуся вода--- Успішний(!)- зхолери успішний мер. Кращого- ( наглішого популіста -комсомольця-брехуна- показушника)- не було. Факт!
Лучани Показати IP 12 Січня 2015 14:29
Скоротити апарт -це б хотілося найбільше бо там роботи немае!!!! посилають і ходять як мумії . Дуже точно тут все описано
Знаючий Показати IP 12 Січня 2015 14:35
Що Ви дурню пишете. Парк автомоблів скоротили. ДКП "Луцьктепло" є комунальним підприємством. оселі лучан і бюджетні заклади з теплом і гарячою водою. А Ви кажете. що не виконано)) Не обманюйте народ))
Степан Бандера Показати IP 12 Січня 2015 14:51
А де документи, що ці обіцянки не виконані або не знаходяться в стадії виконання. Якось дуже все розмито. Наприклад, в домівках лучан тепло. В усіх моїх знайомих і мене, дякувати Богу, температура нижче +22 не опускається за всю зиму. Стосовно інших невиконаних обіцянок не бачу документів, а значить попахує популізмом.
Анонім Показати IP 12 Січня 2015 15:02
То може, вже час йому - ганьба! геть! - ???
???? Показати IP 12 Січня 2015 15:09
Афтора опусу у студію!
111 до ???? Показати IP 12 Січня 2015 16:06
http://www.slovoidilo.ua/person/Romanyuk-Nikolaj-Yaroslavovich.html ось вам і автор
Волинянин Показати IP 12 Січня 2015 15:39
Колись Комуністи брехали багато, але побоюючись Сталіна крали мало. Зараз брешуть і крадуть безбожно. Можливо через це і памятники Леніну зараз стали ненависні?
Молдь Показати IP 12 Січня 2015 15:40
Комсомл втомивя!!!! І вже нажився!!!! На пенсію !!!
ототак Показати IP 12 Січня 2015 16:01
А тим часом на хабарі затримали заступника голови Рівненської ОДА Тараса Пустовіта, брата Григорія Пустовіта!!! От такі вони стрибунці з Майдану!!! Всіх прислужників Пустовіта, яких він влаштував на посади, треба гнати з ОДА, а це Дубняк, Козюпа, Чубара, Банада, Мирка...ось чим все закінчується!!! А як на Майданах скакали...
белое крыло Показати IP 12 Січня 2015 17:22
романюк прикрыл..панчука...деректора дюсш2.который так тренировал титушек что наградили грамотой последнего.панчук-спасибо за убийц.мы тебя помним.
лучанка Показати IP 13 Січня 2015 00:03
торік у моїй квартирі було +16, а цього року +18. Потеплішало...
злий до лучанка Показати IP 13 Січня 2015 08:41
Просто на вулиці тепло і не було ще справжніх морозів
луцьк Показати IP 13 Січня 2015 12:24
Ім'я Романюка - БРЕХУН.Це людина старої системи.Бреше і оком не моргне. Змінити його не можна.Потрібно просто переобрати.