USD 39.75 40.10
  • USD 39.75 40.10
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.75 9.97

«Тьотю, дайте на хлібчик»: у центрі Луцька жебракують маленькі роми

4 Серпня 2020 21:00
У центрі Луцька маленькі роми спиняють перехожих, просять гроші та їжу. Діти також бігають навколишніми супермаркетами, хапають за руки покупців. Таке відбувається щодня.

Про це йдеться у сюжеті ТРК «Аверс».

Журналісти зустріли трьох дівчаток та одного хлопчика ромської національності в магазині біля собору. Дітвора розповіла, що приїхали вони сюди з Переспи. І, схоже, у Луцьк їздять, як на роботу. Тим часом, поки маленькі роми бігають та просять, їхні рідні сидять неподалік – під деревами у холодку. Забачивши камеру, старші роми спочатку порозбігалися. Потім мама та тітка малих, так сказали діти, прибігли з’ясовувати, чому їх знімають. Подібне тут діється мало не щодня, а особливо на вихідні, проте схоже – нікого це не стосується.

Повідомлення про цей інцидент надійшло на лінію 102 близько 16:30. До поліції зателефонувала жінка та повідомила про те, що у Луцьку на вулиці Лесі Українки ходять діти ромської національності та чіпляються до людей. На місце виїхав екіпаж патрульної поліції. З ними провели профілактичну бесіду. Однак адміністративних порушень не виявили, оскільки скарг і заяв не було.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 14
Лучанин Показати IP 4 Серпня 2020 21:15
Що таке "ромська національність"? Це як в Союзі була національність "кавказька"? Чи то до якогось Романа має відношення? Забембали вже ті толерасти...
pattern до Лучанин Показати IP 4 Серпня 2020 22:43
Процитую "Большой куш": "ненавижу, «блин», цыган".
Роман Показати IP 4 Серпня 2020 22:18
Непотрібний народ!
Народна прокуратура Показати IP 4 Серпня 2020 22:20
Проводити профілактичні бесіди з циганами - це те саме, що, вибачте, чоловічий статевий орган у воді топитиі
Анонім Показати IP 4 Серпня 2020 22:35
Що сказав би про це Томмі ?
12345 до Анонім Показати IP 4 Серпня 2020 22:58
Шелбі?)
Волиняка до Анонім Показати IP 4 Серпня 2020 23:01
,,ненавижу,б...ь, ц...ан"
Грін Показати IP 5 Серпня 2020 00:13
Позбавити "батьків" батьківських прав, якщо вони є документально оформлені, якщо ні - тим більше позбавити, це не їхні діти. Насправді ці діти у великій небезпеці щодня, особливо менші, батькам що вони є, що буде мінус одне - паралельно, головне гроші.
ділдо Показати IP 5 Серпня 2020 06:27
Це ж наші нєгри! Їм би пільг побільше, як атошнікам.
DM Показати IP 5 Серпня 2020 07:46
Ніколи такого не було і ось знову...
Остап Вакарчук до Ді Показати IP 5 Серпня 2020 09:35
Повністю підтримую коментара "Ділдо". Дуже яскраво та мудро написано, цитую: Це ж наші нєгри! Їм би пільг побільше, як атошнікам. Молодець, правильно написав щодо АТО/ООС.
valdis peish до Остап Вакарчук до Ді Показати IP 5 Серпня 2020 15:10
ти муділо разом ділдо скажи в лице пацанам які воювали на сході
Заробітчанин до valdis peish Показати IP 5 Серпня 2020 17:30
Виховання і патріотизм на лице. Образи, погрози... після повернення з ато дають якийсь папірець, який дозволяє вести себе як алкаш у забігайлівці?
Просто Показати IP 6 Серпня 2020 15:37
Яка соціальна політика, так вони й працюють. А хулі їм, держава платить, ніякого контролю, плодист і радуйся.... народять 8еро, то ще й просити в президента квартиру будуть.