USD 39.75 40.05
  • USD 39.75 40.05
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.72 9.98

Транспортний колапс: у Луцьку автомобіль Cherry в’їхав у тролейбус

31 Січня 2020 11:52
Дорожньо-транспортна пригода за участю тролейбуса № 15 та автомобіля Cherry, внаслідок якого у місті утворився масштабний затор, трапилась сьогодні близько 11:30 на проспекті Соборності.

Про це Інформаційному агентству Волинські Новини повідомили очевидці.

З їхніх слів, водій автомобіля Cherry не дотримався безпечної дистанції, та, ймовірно, не врахувавши дорожню ситуацію та погодні умови, несвоєчасно натиснув на гальма.

На місці ДТП працює патрульна поліція.

Внаслідок аварії – транспортний колапс, бо через перекриту смугу руху зупинилися всі тролейбуси на лінії. Затор розтягнувся від проспекту Соборності до центральної частини міста. Рух транспорту дуже ускладнений.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 11
додік Показати IP 31 Січня 2020 12:08
Дивишся на світлини і бачиш у якому ср\чі ми живемо, а ще погода...
Вася до додік Показати IP 31 Січня 2020 12:19
І коли аварія на Соборності викликає затор на Задворецькій
Серж Показати IP 31 Січня 2020 12:15
Оце реалії нашого міста. 1 аварія - і все стоїть. А що буде через 5 років і + 5 000 машин ???
пасажир Показати IP 31 Січня 2020 12:22
а мені цікаво,як повертають кошти на електронний квиток пасажирам,яких висадили з троллейбусів?
Дмитро до пасажир Показати IP 31 Січня 2020 12:43
Ніяк не повертаються.
Анонім до пасажир Показати IP 31 Січня 2020 13:05
Якщо дозвоняться в сітікард то скажуть"це ваша вина".Я годину не міг дозвонитись.
Земляк до пасажир Показати IP 31 Січня 2020 13:54
Буду показувати електронний квиток той що придбав на той час в тому транспорті з якого необхідно було пересісти.
сірошка Показати IP 31 Січня 2020 12:34
транспортний колапс у місті розпочався ще 11 грудня.
Анонім до сірошка Показати IP 31 Січня 2020 13:05
Зміни на креще - не транспортний колапс.
Андрьошка до Анонім Показати IP 31 Січня 2020 16:30
Введення електронного квитка при збереженні тих самих іржавих тролейбусів і маршруток-розвалюх, а також хаос і плутанина після скасування деяких маршрутів - це називається "зміни на краще"? При тому, що частина пасажирів стабільно передає водію гроші, а інша взагалі не платить. Дехто в переповненій маршрутці взагалі не може дістатися до валідатора. Оце так зміни!
Олександр Показати IP 31 Січня 2020 18:53
То тролейбус підрізав чері. Сам бачив.