USD 39.60 39.84
  • USD 39.60 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Трійка лідерів на пост президента: позиції змістилися

11 Травня 2014 21:42
Якщо б вибори президента України відбулися наступної неділі, то більшість українців проголосувала б за кандидата Петра Порошенка. Однак на другому місці, випереджаючи Юлію Тимошенко, опинився Сергій Тігіпко.

Про це свідчать дані всеукраїнського телефонного опитування, проведеного на замовлення ТСН компанією ГФК Юкрейн 6-8 травня.

Порошенка готові підтримати більше 40% опитаних. Другим в рейтингу телефонного опитування - виявився Сергій Тігіпко - у нього 9% відсотків. За ним - Юлія Тимошенко з дещо меншим результатом.

Решта кандидатів в порядку зниження рейтингу розташувалися так - Олег Ляшко, Анатолій Гриценко, Ольга Богомолець, Добкін, Симоненко Тягнибок і Дмитро Ярош.

Інакше виглядає рейтинг кандидатів, якщо запитання звучить так: "за кого ви могли б проголосувати?" Респондентам дали можливість вибирати одразу кілька прізвищ. Петро Порошенко і тут виявився попереду , а от далі голоси розподілилися неочікувано. Друге місце посів Анатолій Гриценко - у нього 29% підтримки. За ним Тігіпко, Богомолець, Ляшко, - з майже 27% голосів.

Юлія Тимошенко - аж на шостій позиції. За нею - Тягнибок, Добкін, Симоненко. У Дмитра Яроша - нульова підтримка.

Опитування проводилося на замовлення каналу 1+1 компанією ГФК Юкрейн 6-8 травня.

Метод опитування: комп'ютеризовані телефонні інтерв'ю (CATI) із дзвінками на мобільні телефони. Вибірка випадкова, репрезентативна для населення України у віці 18 років і старше за статтю, віком, розміром населеного пункту і регіону. Помилка не перевищує 3.5% для вибірки в цілому або 9.0% для одного регіону.

Нагадаємо, взяти участь у голосуванні на президентських виборах, що відбудуться 25 травня, збираються 84,1% українців. Але майже половина ще не визначилась з кандидатом.

Результати опитування компанії ГФК Юкрейн на замовлення каналу 1+1 - детально тут.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 28
такі справи Показати IP 11 Травня 2014 22:02
Журналісти - Ви можете і маєте всі можливості провести самостійно опитування!!! Для чого те, що звучить з екранів переписувати по сто разів? Дайте якусь гарну статтю, відшукайте дійсні новини! А то бла-бла-бла - одне й те саме, чому - що важко дупу підняти з крісла? Та дуже прошу коментар не видаляти - сприйму як "правда в очі колить". Дякую
800 Показати IP 11 Травня 2014 22:11
Та намалюйте порошку 101% і заспокойтесь.
Мартин до 800 Показати IP 12 Травня 2014 10:06
Кожен голос за порошенка - це плювок на могили полеглих героїв, яких той клеймив провокаторами.
Ольга до Мартин Показати IP 13 Травня 2014 00:40
Цілком підтримую.
Анонім Показати IP 11 Травня 2014 22:59
коментар було видалено
Дончанин до Анонім Показати IP 11 Травня 2014 23:27
По поводу "здирницької пенсійної реформи ". Поищи по инету - Когда и благодаря кому Украина приняла международное обязательство провести упомянутую тобою реформу.
Анонім Показати IP 11 Травня 2014 23:04
думаю ще одна революція не за горами,хоч вона й приведе до розвалу країни, але в народу не залишиться іншого вибору.
Дончанин до Анонім Показати IP 11 Травня 2014 23:16
А что происходит на востоке Украины. У нас имеется три целевых пункта, одним из которых является избавление зависимости от олигархов.
Анонім до Дончанин Показати IP 11 Травня 2014 23:40
так у нас різні лідери - Царьова або Допкіна на заході не сприймуть, нам більше подобається Ярош, Ляшко або ж Гриценко
Дончанин до Анонім Показати IP 11 Травня 2014 23:56
Добкина мы и сами пошлем. Иной разговор - Тигибко. Реально говоря он единственный кандидат которого могут принять обе части Украины. Но такое, т.е. объединение Украины возможно только в том случае, когда Ярош, Ляшко и их друзья - товарищи будут видеть небо в клеточку. Стоит ли тебе объяснять то, что небритый и его компания (в том числе и Тягнибок) не пожелают сами уйти в небытие.
Анонім до Дончанин Показати IP 12 Травня 2014 00:55
коментар було видалено
Анонім до Анонім Показати IP 12 Травня 2014 08:40
коментар було видалено
Анатолій до Дончанин Показати IP 13 Травня 2014 16:52
Це при умові що будуть чесні вибори, в чому я дуже сумніваюсь. Юлька вже зараз готує майдан, якщо вибори будуть нечесними не в її сторону.
лучанка до Дончанин Показати IP 15 Травня 2014 16:08
Не мели дурниць!!! Твій Тігіпко....був при владі!Досить!Досить!!! НАВІКИ ЙОМУ ПАМ ЯТЬ У ВЛАДІ...))))) Порошенко був, Юля була, Тягнибок? Ні, не то. Ляшко теж "не то пальто" трохи... От щодо ЯРОША...якби Ви тут зараз мені не протестували, дану людину знав сам пан Чорновіл...Шкода,що він покійний... Він "благословив" дану особу...,яка працювала у близькій організації до його ідей! Для поч. прочитайте, а потім пишіть, ознайомтесь зі всіма кандидатамиа. на просто будьте базарниками!Досить!
ЯЛЮ до Анонім Показати IP 12 Травня 2014 00:12
Взагалі-то якійсь дебілізм. Всі проти олігархів, а протягують на пост презика олігарха?
Борис Показати IP 12 Травня 2014 00:36
Співчуваю українцям. І Тимошенко і Порошенко були при владі не менше 3 років зразу після перемоги "помаранчевої революції" в команді Ющенка. Забули?. Ніхто з них не дасть Україні потрібних реформ. Тягнибок "пішли" у президенти як технічний кандидат для відтягування електорату від Яроша. Впевнен, що ці брехливі опитування проводяться на замовлення провладно-проросійських сил. Я б надав перевагу Богомолець чи Ярошу. Нові перспективні політики, які впевнено будуть відстоювати територіальну цілісність України. А як Головнокомандуючий Ярош сьогодні - найкращий.
дід до Борис Показати IP 17 Травня 2014 06:29
Борис,я б сказав найкращій убивця ярош вирощений на американських і коломойського гриошах.
Анонім Показати IP 12 Травня 2014 01:17
шось в тому списку януковича ще не видно... чи вiн 4-те мicце зайняв?)))
внуцьо Показати IP 12 Травня 2014 02:25
як каже моя бабця "а яка собака за нього проголосує"
Іван Показати IP 12 Травня 2014 10:14
Що це за рейтинг з похибкою в 9%? Весь рейтинг Тігіпка можна списати на похибку. Технологи Порошенка "зливають" Юлю, бо розуміють, що в другому турі йому не перемогти.
111 до Іван Показати IP 12 Травня 2014 10:26
А що її "зливати" якщо і не наливали?:) Юля - це взагалі гремуча суміш яка розвалить всю Україну, що і почала робити зі своїми ставлениками-керовниками у Києві!!!
Ластівка Показати IP 12 Травня 2014 10:55
та скільки ж можна клєпати ті продажні рейтинги!!! будуть вибори -побачимо))) а що зараз думати-гадати.
Жінка Показати IP 12 Травня 2014 10:57
ну вже те, що Тігіпко набере більше Юлі це вже смішно ))))) вже ж брешіть та не забрехуйтесь)
Mariya Показати IP 12 Травня 2014 11:29
тут суть трохи в іншому, що маси в своїй більшості голосуватимуть за рейтинговість, тобто за Порошенка, але коли їх питають, за кого ви проголосували б, тут уже на другому місці Гриценко. маси рулять і йдуть на повідочку. голосуватимуть за Порошенка і Тігіпка, однак проголосували б за Порошенка і Гриценка. смішно... і прикро.
Аліса Показати IP 12 Травня 2014 11:38
що тепер скаже во Батьківщина??? http://byut.lutsk.ua/news/vo-batkivshchyna-sturbovana-poshyrenymy-v-lucku-rezultatamy-chesnyh-opytuvan знову неправда? знову обурені?
Валерія Показати IP 12 Травня 2014 15:31
ой щось я на рахунок Тігіпка дуже засумнівалась ... черговий сумнівний рейтинг!
ФигВам Показати IP 12 Травня 2014 18:05
Юльке до победы осталась самая малость - отрастить бороду и усы, а также сменить имя на Кончита. Последняя европейская ценность будет достигнута!
Юля -Победит Показати IP 18 Травня 2014 16:06
Юля победит!