Тролейбусникам повертають заборговану зарплату
Водіям, кондукторам і ремонтникам Луцького підприємства електротранспорту виплатили заробітну платню за вересень і жовтень.
На засіданні міської комісії з питань ліквідації заборгованості з зарплати директор Луцького підприємства електротранспорту Костянтин Патрикеєв розповів, що нині заборгованість із заробітної платні у тролейбусному депо сягає 1 мільйон 746 тисяч гривень. Понад 916 тисяч – за грудень і 930 – за січень. Керівник повідомив: минулої п’ятниці підприємство таки отримало субвенцію із державного бюджету, розміром 2 мільйони 440 тисяч гривень. До цієї субвенції входять і кошти на погашення послуг за електроенергію.
Держава розрахувалася повністю із Луцьким підприємством електротранспорту. Із мільйону, котрий Луцька міськрада виділила тролейбусникам, як компенсацію за пільгове перевезення студентів і школярів, наразі перераховано 250 тисяч. За словами Костянтина Патрикеєва, 190 тисяч вони вже отримали, а ще 60 надійдуть сьогодні-завтра.
Директор підприємства наголосив, що тролейбусне депо не в змозі доходами «перекрити» витрати. Патрикеєв очікує, що в лютому доходи підприємства збільшаться. Адже доброму заробітку тролейбусників у січні перешкодили морози. Відтак, на утримання своєї котельні підприємство щодня витрачало близько 9 тисяч гривень.
За словами керівника підприємства, у депо скоротили 28 працівників. А 40 % працівників знизили оклад. Завдяки зменшенню фонду оплати праці, тролейбусники сподіваються вийти на «нуль» уже в лютому.
Зауважимо, що у 2009 році держава виплатила субвенцію для перевезення пільговиків 9 мільйонів 400 тисяч гривень. У 2010-му тролейбусники прагнуть отримати 20 мільйонів субвенцій.
«Ми дуже затратне підприємство. Не можемо возити людей безплатно. Якщо не буде фінансування – ми зупинимося», - зауважив Костянтин Патрикеєв. Він додав, що у січні фонд оплати праці становить 1 мільйон 563 тисячі гривень. Хоча у вересні 2009-го сягала 1 мільйон 900 тисяч гривень.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
На засіданні міської комісії з питань ліквідації заборгованості з зарплати директор Луцького підприємства електротранспорту Костянтин Патрикеєв розповів, що нині заборгованість із заробітної платні у тролейбусному депо сягає 1 мільйон 746 тисяч гривень. Понад 916 тисяч – за грудень і 930 – за січень. Керівник повідомив: минулої п’ятниці підприємство таки отримало субвенцію із державного бюджету, розміром 2 мільйони 440 тисяч гривень. До цієї субвенції входять і кошти на погашення послуг за електроенергію.
Держава розрахувалася повністю із Луцьким підприємством електротранспорту. Із мільйону, котрий Луцька міськрада виділила тролейбусникам, як компенсацію за пільгове перевезення студентів і школярів, наразі перераховано 250 тисяч. За словами Костянтина Патрикеєва, 190 тисяч вони вже отримали, а ще 60 надійдуть сьогодні-завтра.
Директор підприємства наголосив, що тролейбусне депо не в змозі доходами «перекрити» витрати. Патрикеєв очікує, що в лютому доходи підприємства збільшаться. Адже доброму заробітку тролейбусників у січні перешкодили морози. Відтак, на утримання своєї котельні підприємство щодня витрачало близько 9 тисяч гривень.
За словами керівника підприємства, у депо скоротили 28 працівників. А 40 % працівників знизили оклад. Завдяки зменшенню фонду оплати праці, тролейбусники сподіваються вийти на «нуль» уже в лютому.
Зауважимо, що у 2009 році держава виплатила субвенцію для перевезення пільговиків 9 мільйонів 400 тисяч гривень. У 2010-му тролейбусники прагнуть отримати 20 мільйонів субвенцій.
«Ми дуже затратне підприємство. Не можемо возити людей безплатно. Якщо не буде фінансування – ми зупинимося», - зауважив Костянтин Патрикеєв. Він додав, що у січні фонд оплати праці становить 1 мільйон 563 тисячі гривень. Хоча у вересні 2009-го сягала 1 мільйон 900 тисяч гривень.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Коментарів: 0
Нашестя сарани в Одесі виявилося нашестям коників, – вчені
Сьогодні 00:34
Сьогодні 00:34
Назвали кількість сну, яка потрібна людям у різному віці
Сьогодні 00:16
Сьогодні 00:16
23 червня: свята, події, факти. Міжнародний день вдів та Всесвітній день інформаторів
Сьогодні 00:00
Сьогодні 00:00
У Франції через рекордну спеку закривають школи та пропонують «кліматичну» відпустку
22 Червня 2026 23:40
22 Червня 2026 23:40
13-й Чілдрен Кінофест оголосив переможців
22 Червня 2026 23:20
22 Червня 2026 23:20
Рекрутинг, військова частина чи «Армія+»: у Міноборони пояснили, як можна повернутися із СЗЧ
22 Червня 2026 23:00
22 Червня 2026 23:00
Назвали регіони-лідери з реєстрацій електромобілів. Волинь – у переліку
22 Червня 2026 22:41
22 Червня 2026 22:41
За кермом автівок та на електросамокаті: за вихідні спіймали 20 п'яних водіїв
22 Червня 2026 22:22
22 Червня 2026 22:22
На Любешівщині попрощалися з Героєм Василем Душенком
22 Червня 2026 22:01
22 Червня 2026 22:01
Білоруська опозиція передала Україні тривожну доповідь: до чого готується Лукашенко
22 Червня 2026 21:42
22 Червня 2026 21:42
Гордість ліцею: випускники з Луцька склали НМТ з математики на 200 балів
22 Червня 2026 21:23
22 Червня 2026 21:23

Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.