USD 39.75 40.05
  • USD 39.75 40.05
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.72 9.98

Три камери за 6 годин зафіксували порушень ПДР на 3 мільйони

4 Липня 2016 16:18
Пілотний проект роботи системи автоматичної фіксації порушень Правил дорожнього руху запустили сьогодні вранці, 4 липня, у Києві та Одесі .

Про це Фейсбуці написав міністр внутрішніх справ Арсен Аваков.

За 6 годин тестового режиму всього на 3 камерах відеофіксації зафіксовано порушень на суму штрафів близько 3 мільйонів гривень, - зазначив міністр.

«А якщо цих камер буде 5000?! Для того що б був порядок і комфорт на дорогах доведеться зайнятися самодисципліною - кожному з нас. Це один з кроків цивілізованості, який доведеться зробити, – наголосив Аваков.

Він зазначив, що вже зовсім скоро буде працювати не пілот- і будуть нараховуватися не умовні штрафи, а реальні – без участі поліцейського.

ЯК ВИГЛЯДАТИМЕ ВІДЕОФІКСАЦІЯ ПОРУШЕНЬ?

Камера фіксує перевищення швидкості, після чого інформація передається в центр обробки даних Національної поліції. Отримана інформація обробляється оператором-поліцейським з використанням наявних баз даних МВС.

В результаті обробки виноситься електронна адміністративна постанова, яка в подальшому буде направлятися власнику транспортного засобу.

Власникам транспортних засобів з державною реєстрацією постанову відправлятимуть Укрпоштою. Щодо транспортних засобів з іноземною реєстрацією – Держприкордонслужбі (з метою вручення адміністративної постанови особі, яка ввезла цей транспортний засіб на територію України).

Нагадаємо, автоматична фіксація порушень правил дорожнього руху мала запрацювати в Україні ще 7 листопада 2015 року. Однак цього не відбулося – МВС не підготувалося до цього належним чином. 30 червня очільник МВС заявив, що розраховує завершити реформу адмінпослуг до весни.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 12
Анонім Показати IP 4 Липня 2016 16:20
Якесь двояке відчуття
Анонім Показати IP 4 Липня 2016 17:18
Чуйка що будуть підкручувати ту апаратуру як буде завгодно. А блатні як не платили так і не будуть платити.
Аналітик Показати IP 4 Липня 2016 17:25
".... Отримана інформація обробляється оператором-поліцейським з використанням наявних баз даних МВС..." - це знову будуть білі і чорні .! / Куми ,свати і т.д. /
ААААА Показати IP 4 Липня 2016 17:32
А попереджувальні знаки перед камерами з радарами будуть? Чи це не по Українськи? Штраф власнику,який продав авто 20р. тому по-дорученню!!!
анонім Показати IP 4 Липня 2016 18:01
хай поставлять перед верховною радою кабінетом міністрів і адмін призидента-хай начнуть з себе і їхніх кортежів
старец Показати IP 4 Липня 2016 18:06
створіть дороги, а потім належний нагляд.
Я Показати IP 4 Липня 2016 18:12
А якщо автомобілем керує і порушує ПДР не власник, а інша особа яка має посвідчення водія?
Вася Шацьк Показати IP 4 Липня 2016 19:02
А мені по фіг, я на польських номерах. Хай Штрафують Даріуша Штица, який продав мені самохода за 2000злотих.
пдр до Вася Шацьк Показати IP 4 Липня 2016 20:15
Таке враження, що Правила дорожнього руху написані не для водіїв, а для камер і поліції. Ні щоб кожен водій задумався над тим, щоб їздити, як передбачено правилами. Але ж ні, кожен думає, що він Бог і якось краще ці Правила обійти. Але ж ці правила написані на крові людській, щоб інші не повторювали цих помилок!!!
Ест номера Показати IP 4 Липня 2016 22:54
Ти Вася Шацьк ол...нь ще той
Злий Показати IP 5 Липня 2016 01:04
Ржунімагу :)))))))))
Лучанин Показати IP 5 Липня 2016 12:23
Круто! Пацанчику 20 років і на А8 158 км/год.