USD 39.60 39.84
  • USD 39.60 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

У Луцьку розвалили історичний цегельний завод

15 Липня 2015 08:00
У Луцьку розвалили історичну будівлю – цегельний завод минулого століття. Про це на своїй сторінці у Фейсбуці написав керівник «Народного Контролю» Волині Павло Данильчук.

Активіст зазначає, що цегельню не внесли до переліку історичних пам’яток, відтак, її розібрали на цеглу.

На запитання до керівництва, куди її поділи, небайдужим відповіли: «Реалізували, продали, людям зарплату заплатили».



«Історична спадщина не хвилює ні центральну владу, ні місцеву, – говорить активіст. – І це з того часу, як сюди прийшли господарювати перші «совєти», а зараз продовжують їхні нащадки, до яких можна зарахувати більшість керівників міста та області, починаючи з 1991 року».



Він також зазначив, що з цегельні збудували півміста тогочасної забудови, що збереглась до наших часів.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 16
Анонім Показати IP 15 Липня 2015 08:15
Нащадки "совєтів"? А чий же нащадок сам данильчук, який громив будівлю УМВС, трощив двері в будівля обладміністрації? Давно вовк став ягням і переживає за історичну спадщину? Чи вже "прибарахлився" і вирішив заспокоїтися, гів...юк?
111 Показати IP 15 Липня 2015 08:23
ну пр*д*р*к .......вже мітингів не має де проводити...то пішов памятку архітектури зберегти(високі буряни)........ти б паша засунув свого носа в інше місце.....
Майбутенко Показати IP 15 Липня 2015 08:47
правильно зробили
Че до Майбутенко Показати IP 15 Липня 2015 12:29
До кожної розвалини добавляють слово "історичний" та істерично піаряться. Дайте людям вкласти гроші : буде новий об'єкт, будуть робочі місця, будуть зарплати працівникам, податки.
Вася Показати IP 15 Липня 2015 09:09
.....Написав Паша і пішов рішати візи за Гроші
свг Показати IP 15 Липня 2015 09:38
пашу жаба давить. як це продали без нього.
Lvbnhj Показати IP 15 Липня 2015 10:18
той м*дак вже задовбав своїми тупими виступами
1234 Показати IP 15 Липня 2015 10:54
Данильчук хв*рий д..ун скрізь вже його погнали тому, т*пий і ледар то він пише що в голову збреде.
Хлоп Показати IP 15 Липня 2015 11:14
Паша, ще труба залишилася! Охороняй трубу для нащадків незалежної держави!
Олександр Показати IP 15 Липня 2015 11:25
Тобто ви всі вважаєте що Данильчук в даному випадку написав щось не правильно??? Чоловік написав про проблему, яку можна було вирішити елементарно на місцевому рівні, а ви на нього накинулись, як на якогось "сепаратиста".Що за люди живуть поряд зі мною? В якому напрямку розвитку ми рухаємося (точніше ви, писаки коментарів)? Яка Європа?
111 до Олександр Показати IP 15 Липня 2015 11:44
ти ще один захисник......не потрібно говорити про те що розвалили...а краще підтримувати те що є.......от візьми данильчука за компанію і підіть біля замку Любарта буряни покосіть.....оце дійсно буде видно як ви піклуєтесь про історичні памятки міста...
Олександр до 111 Показати IP 15 Липня 2015 14:07
Не захисник - не хвилюйся, навіть не бачив його в лице). Цитата:" ...а краще підтримувати те що є......." - от треба було підтримувати те що було (на жаль вже не має). Так і замок можна на цеглу розібрати). А на рахунок бурянів - то ви, шановний, зверніться до міського голови, замок на балансі міста/держави і я, як і ви, плачу податки, (сподіваюсь) з яких можна знайти кошти для косарів. І ще, не морочте мені голову з приводу "зроби що-небудь", чоловік по доброму написав статтю, як застереження для інших памяток, з якими може те саме статися. Думайте, а не осуджуйте одразу.
112 до Олександр Показати IP 17 Липня 2015 12:10
Данило за "просто" нічого не робить.Це таке г..но як і його дружбан Ігор Гузік.
Хлоп до Олександр Показати IP 15 Липня 2015 12:38
Можна детальніше про "елементарно вирішити на місцевому рівні"?
Олександр до Хлоп Показати IP 15 Липня 2015 13:58
Детальніше в законі про місцеве самоврядування.
До Паші Показати IP 16 Липня 2015 10:48
Ще в Луцку було історичне Атп на рівненський та торгова база на вогзалі. Там ще не розвалили, пропоную зупинити будівництво і відкрити музеї . І ще пропоную Павла в дурку закрити. В хлопця дах уіхав. За чіі гроші ти живешь друже ? Моде на роботу підешь?