Центр зайнятості на Волині – не відстійник
![](/files/news/2009/02-07/4841-1u.jpg)
Завдання центру зайнятості – допомагати знати роботу, а не відсиджуватись вдома й отримувати за це гроші. Таку думку під час наради у головному управлінні агропромислового розвитку Волинської облдержадміністрації висловила директор Волинського обласного центру зайнятості населення Раїса Кучмук, – повідомляє 7 лютого репортер «Волинських Новин».
Раїса Кучмук вважає зміни до деяких законів України щодо зменшення наслідків світової фінансової кризи у сфері зайнятості населення позитивним явищем. Зокрема саме той пункт, що після двох відмов особи від підходящої роботи їй припиняють виплати по безробіттю. Таким чином це ліквідовує неправильне ставлення безробітних до цієї установи.
«Центр зайнятості – це не відстійник», – наголосила Раїса Кучмук. Основне завдання цієї установи, на її думку, допомагати людям знайти роботу. Однак ЦЗ аж ніяк не повинен сприяти тому, щоб кошти виділяли із бюджету для утримання людей, які не бажають працювати.
Раїса Кучмук погоджується також із тим, що знайти роботу у селі набагато важче, ніж у місті. Згідно із даними, які вона навела, із 1,4 тисячі волинян, влаштованих на роботу за січень цього року, сільське населення становить лише 14%.
Труднощі становить працевлаштування осіб без профосвіти. За словами директора обласного ЦЗ, саме такі безробітних їх є третина від усієї кількості. Проте санкції застосовують і щодо них. Якщо людина відмовляється йти на курси, які пропонує центр зайнятості, її також позбавляють виплат та знімають з обліку.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 0
Замало еротики: учені з'ясували, чому на Олімпійських іграх давніх греків не було плавання
Сьогодні 00:33
Сьогодні 00:33
27 липня: свята, події, факти. День медичного працівника в Україні, а в Америці продано перший гамбургер![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 00:00
![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 00:00
У Бразилії вперше у світі зафіксована смерть людини від вірусу, що передається мошками
26 Липня 2024 23:45
26 Липня 2024 23:45
До історичного музею на Волині передали піддужні дзвіночки XIX – XX століть
26 Липня 2024 23:27
26 Липня 2024 23:27
Лучанин, який убив знайомого перед очима в його дитини, сяде на 10 років
26 Липня 2024 23:08
26 Липня 2024 23:08
Працюють майже 60%: в Естонії зросла зайнятість українців з тимчасовим захистом
26 Липня 2024 22:49
26 Липня 2024 22:49
Волинські поліцейські розшукали наркоторговця, який втік у Польщу
26 Липня 2024 22:31
26 Липня 2024 22:31
Британія розроблятиме далекобійні ракети для протидії ядерній зброї Росії, – The Times
26 Липня 2024 22:12
26 Липня 2024 22:12
Їхав на злочин на чужій машині: у луцькому суді намагалися зняти арешт транспортного засобу
26 Липня 2024 21:54
![](/public/images/logo.png)
26 Липня 2024 21:54
Допомагав загарбникам «зомбувати» жителів Куп’янська: СБУ затримала колаборанта
26 Липня 2024 21:36
26 Липня 2024 21:36
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.