USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

Ціни на хліб в Україні можуть зрости на 25%

31 Січня 2021 14:02
В українських магазинах виростуть ціни на хліб та хлібобулочні вироби.

По це на своїй сторінці у Facebook повідомив директор Української асоціації постачальників торговельних мереж Олексій Дорошенко, пише Главком.

Причиною зростання вартості продукту стало подорожчання електроенергії та газу. Саме це один із факторів, який впливає на собівартість, яка зміниться на 10-15%. Крім того, ціна преміальних сортів хліба та кондитерської продукції зросте на 20-25%.

Причина – збільшення закупівельних цін на зернові.

«Поки від суттєвого та швидкого зростання вартості хліба споживача захищає декларування цін торгівлею», – написав Дорошенко

За його словами, в уряді думають, як не допустити подорожчання хліба. Утім, через інтервенції з державного резерву та Аграрного фонду це зроблять не швидко.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 10
довбень майданний Показати IP 31 Січня 2021 15:43
Спасибi!
Да уж Показати IP 31 Січня 2021 16:04
Дякуємо мудрій монобільшості і можливо найвеличнішому лідеру Європи! Дякуємо!
Гм Показати IP 31 Січня 2021 16:05
То шо знову Порошенко? Може Байден ? А ?
так таки так до Гм Показати IP 31 Січня 2021 16:40
І тільки вони!!Запроданці!.-а ще обов.язково зменшать вагу хлібини ну і відповідно якість! і тут також будуть винні Порошенко і Байден.
скептик Показати IP 31 Січня 2021 16:44
а ви референдум проведіть за 2 млрд гривень із запитанням, чи підтримує народ збільшення цін на хліб. а ще збільшіть експорт зерна , бо ви ще папуасів не накормили. банда зеленожо""х гів""ків
73% до скептик Показати IP 31 Січня 2021 17:40
То все Порошенко! Заткніться всі!
Qwerty Показати IP 31 Січня 2021 17:17
Заказна стаття
nbgslfh до Qwerty Показати IP 31 Січня 2021 18:41
100% Порох заказав.
Ющенко Показати IP 31 Січня 2021 20:21
Це ще не голодомор?
Мікола до Ющенко Показати IP 31 Січня 2021 20:42
Хто вам інтернет в палату провів? Головлікар згає ?