USD 39.40 39.75
  • USD 39.40 39.75
  • EUR 39.60 40.00
  • PLN 9.80 9.95

Турчинов звернеться до народу

26 Березня 2014 10:00
Сьогодні виконувач обов’язків президента України та спікер парламенту Олександр Турчинов збирається звернутися до народу України.

Про це повідомляє прес-служба Верховної Ради. "26 березня в 15:00 – Телеканал "Рада" транслюватиме звернення в.о. президента України, голови Верховної Ради України Олександра Турчинова", - йдеться в повідомленні служби.

Про що говоритиме Турчинов – невідомо.

Звернення транслюватиметься в записі.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 7
Анонім Показати IP 26 Березня 2014 10:14
ЧТО ВПЕРЕД НА ВОЙНУ! Я ЖЫВУ В 15 КМ ОТ ГРАНИЦЫ С РОСГЕСТАП! РЕБЯТА НАРЫЛИ ОКОПОВ РОСТО ЖУТЬ! ПО ДАНЫМ РАЗВЕДКИ ПУТЕНИЗАЦИЯ НАЧНЕТЬСЯ ПОСЛЕ 30 МАРТА
Анонім Показати IP 26 Березня 2014 10:38
що вже говорити-у відставку.достали ви майдауни.скоро самі себе перегризуть і Росії нічого не треба робити
ростик Показати IP 26 Березня 2014 10:50
От до 15.00 соплі пожує, рильце неголене обітре і піде собі щось бурмотіти, масон хріновий.
12 Показати IP 26 Березня 2014 10:55
о нарешті... а що пастору вже рот розшили ???
Москаль Показати IP 26 Березня 2014 11:30
Из достоверных источников известно, что Турчинов обратится в своей речи к Путину с просьбой понять и простить, скажет, что Украина пошутила, погорячилась и больше так не будет. И попросит принять Украину в состав РФ. Потом придет баба с рулем на голове и скажет, что её не правильно поняли и она вообще не это имела в виду. И что она вообще уходит в монастырь. В мужской. Потом банкет, салют, все радуются, Ярош моет посуду. Занавес.
Квітка-Солов'яненко до Москаль Показати IP 26 Березня 2014 13:42
А Олег Ляшко де?! Це мій улюблений актор!
Москаль до Квітка-Солов'яненко Показати IP 26 Березня 2014 14:24
Они с Яценюком будут шарики надувать. Потом по пироженке, киселя выпьют и баиньки. Чо им со взрослыми-то. Неинтересно.