USD 39.40 39.70
  • USD 39.40 39.70
  • EUR 39.55 40.00
  • PLN 9.75 9.88

Творець Інтернету прогнозує грандіозні зміни в мережі

16 Березня 2009 13:25
Винахідник всесвітньої павутини британський учений Тім Бернерс-Лі заявив, що швидкість впровадження інновацій у мережі постійно збільшується. Про це він сказав у своєму виступі в Європейському центрі ядерних досліджень (Cern) поблизу швейцарського міста Женева, у якому він працював у той час, – 16 березня повідомляють «Волинські Новини».
Нагадаємо, Бернерс-Лі запропонував ідею створення світової павутини рівно 20 років тому.
«Нововведення в цій сфері ще більше вразять світ. Майбутнє Інтернету лежить у мобільних телефонах», – заявив Бернерс-Лі.
Як інформує Корреспондент, в інтерв’ю кореспондентові Бі-Бі-Сі з питань технології Рорі Селлан Джонсу він сказав, що всесвітню павутину йому допомогли створити вчені всього світу.
Зараз Тім Бернерс-Лі очолює Консорціум всесвітньої павутини (World Wide Web Consortium (W3C), який займається розробками технічних стандартів для Інтернету.
«У мережі ще далеко не все зроблено, це тільки верхівка айсберга... Я переконаний, що нові зміни перевернуть увесь світ ще більше», – сказав він.
«Для країн, які розвиваються, вони мають особливе значення, оскільки це єдиний спосіб, який дозволяє багатьом людям взагалі отримати доступ до Інтернету», – сказав він.
Раніше, у березні 1989 року, коли Тім Бернерс-Лі працював у швейцарському дослідницькому центрі, він запропонував колегам створити текстову базу даних з текстовими посиланнями, щоб допомогти вченим у різних куточках світу швидко обмінюватися інформацією.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 0

Додати коментар:

УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.


Система Orphus