USD 39.75 40.10
  • USD 39.75 40.10
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.75 9.97

Тимошенко заговорила про відставку Гройсмана

11 Лютого 2017 12:30
Юлія Тимошенко і частина її фракції спробували зареєструвати у ВР проект постанови про відставку Володимира Гройсмана. Якимось чином текст з'явився на сайті парламенту. Через кілька хвилин його видалили, пише Реал.

Нагадаємо, 6-го лютого після досить довгого періоду тиші лідер "Батьківщини" Юлія Тимошенко зробила відразу кілька гучних заяв. Вони прозвучали на погоджувальній раді і в кулуарах Верховної Ради. Зокрема, Тимошенко заявила, що їй здається, що прийшов час ставити питання про відставку Кабміну Гройсмана. Раніше вона критикувала прем'єра на телеефірах, у відповідь отримувала випади про її популізм та співробітництво з Росією.

Щодо проекту постанови, то потрібно зібрати 15 підписів, й не раніше, ніж через рік після затвердження програми діяльності Кабміну - у Тимошенко ж є всього 12 підписів. Мабуть, мета була інша - домогтися потрібного інформприводу, щоб мати привід для різного роду заяв.

Чинне законодавство не передбачає подібну процедуру відставки прем'єра - він може або сам піти у відставку (ст. 115 Конституції), або якщо постанову зареєструють не менше 150 депутатів (ст. 231 закону "Про регламент Верховної Ради").

При цьому питання відповідальності уряду не може розглядатися Радою більше одного разу протягом однієї чергової сесії, а також протягом року після схвалення програми діяльності Кабміну. Зауважимо, програма Кабміну Гройсмана була схвалена Радою в квітні 2016 року.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 13
дідо Показати IP 11 Лютого 2017 12:53
Кремлівська агентка розвалила економіку, обвалила гривню в 2008 році, зробила Януковіча президентом. Варовка повинна шити рукавиці в тюрмі за кабальну газову угоду з Путлером.
Анонім до дідо Показати IP 11 Лютого 2017 13:44
ти би поiхав би в лiпiни вiдихнув би
бабо до дідо Показати IP 11 Лютого 2017 14:17
то візьми і відміни ту угоду! ти ж там разом з Наполеоном в 6 палаті все можеш і знаєш! чи ви знов ліки виміняли на горілку?
Окк до дідо Показати IP 11 Лютого 2017 15:49
Гривню кажеш обвалила у 2008??? А ти в курсі що гривню завжди обвалює або підтримує Національний Банк України. А ти в курсі що головою Нацбанку України у 2008 був офшорно-шоколадний барон Порошенко??? І валив він цю гривню тоді, щоб нашкодити Тимошенко перед народом. Ту саму політику він робить і тепер, обзиваючи її через своїх шавок то агентом кремля то ще кимось.
дідо до Окк Показати IP 11 Лютого 2017 16:55
варовка в 2008 підняла зарплату чинушам та депутатам, виплатила по тишчі борги СбербанкуРассеї... НБУ є тільки покажчиком курса, а за курс відповідає стан економіки,яку розвалила Григян своїм злочинним популізмом.
Окк до дідо Показати IP 11 Лютого 2017 15:53
А януковича до влади привів кум Порошенка Ющенко, призначивши януковича прем'єром, і то після помаранчевої революції. То яким боком тут Тимошенко???
дідо до Окк Показати IP 11 Лютого 2017 16:57
Ющ призначив і Тімашєнку премєром, але вона утворила ширку з Ригами. В 2010 Тімашєнка з Яником розписували Конституцію на двох.
Окк до дідо Показати IP 11 Лютого 2017 17:21
Яка ширка з ригами??? Не треба брехати. Це Ющенко з ригами і Януковичом за порадою свого кума Порошенка створив продажний для України "Меморандум". Після чого Янукович став прем'єром.
бабо до дідо Показати IP 11 Лютого 2017 17:41
прийми ліки! бо знову в сорочку і прив"яжуть до ліжка! дідо.ну шо ти не слухаєш дохтора? не дружи з наполеоном з 6 палати
Окк до Окк Показати IP 11 Лютого 2017 17:15
Якому ще сбербанку??? Вона простим смертним виплачувала по тисячі, а не сбербанку. Ти подивись як скаче курс зараз, коли Порошенківська Гонтарева маніпулює курсом викидаючи валюту або притримуючи. Злочинний популізм це зараз у теперішньої влади, коли пенсії і зарплати у людей мізерні, а тарифи на ком. послуги космічні, чиновникам і корупційним суддям постійно зарплати піднімають, вже до 100000 грн. доходить.
бе Показати IP 11 Лютого 2017 16:13
гройсмана взагалі було б краще не призначати! він мабуть найгірший премєр за всі часи.?
Анонім до бе Показати IP 11 Лютого 2017 16:14
ще може хануров при бджолярі
Ігор луцький до дідо Показати IP 11 Лютого 2017 16:14
Ти порахуй спочатку як Гонтарєва з Сєнею обвалила гривню з підтримки президента,а тоді розповідай хто повинен ЗСУ труси шити.