USD 39.55 39.85
  • USD 39.55 39.85
  • EUR 39.73 40.00
  • PLN 9.76 9.92

У 2014 Росія готувала повномасштабний наступ, - Турчинов

14 Березня 2018 11:39
У березні 2014 року українська розвідка отримувала інформацію про намір Росії розпочати повномасштабний наступ - росіяни стояли уздовж всієї східного кордону.

Про це розповів секретар РНБО Олександр Турчинов у фільмі "100 днів над прірвою", пише Liga.net.

Більше трьох разів розвідка попереджала, що російські війська готуються увійти на територію України.

За словами Турчинова, росіяни підходили до кордону з усією технікою, але розверталися назад.

Секретар РНБО вважає, що тоді ситуацію врятували добровольці, які дали час армії прийти в себе, стримали Путіна і зірвали його плани.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 8
Жора Показати IP 14 Березня 2018 12:01
"росіяни підходили до кордону з усією технікою, але розверталися назад." Злякались пастора)))
123 до Жора Показати IP 14 Березня 2018 13:55
У великій мірі саме рішучі дії Турчинова, Яценюка і інших патріотів не дали пуйлу захопити Україну, ні відкрито, ні розвалити з середини. А те що зараз сотні тролів з "информационных войск" поливають Турчинова брудом, - так то тільки лишній доказ того, що Турчинов як кость в горлі у паРаші, і її ботоксного *ідера.
Макс Показати IP 14 Березня 2018 12:46
Добровольці - дуже добре. Що зробили шановний пастор і компанія?
Лучанин Показати IP 14 Березня 2018 13:20
А що зробили Ви, окрім того, щоб поливати все і всіх ла?ном направа та наліво
123 до Лучанин Показати IP 14 Березня 2018 13:59
У ватної тролятини саме в цьому і сенс життя, - поливати лайном Турчинова, Добробати, ЗСУ, всіх тих хто обламав роги паРаші. ВОНИ НЕ МОЖУТЬ ЗМИРИТИСЬ, ЩО УККРАЇНА ДАЛА ВІДСІЧ ПАрАШІ І СТАДУ ПАрАШНИХ ОРКІВ, от і біснуються. Да й роюота у них така, як не як "информационные войска" сцаря - ботоксного презерватива...
Лучанину Показати IP 14 Березня 2018 13:44
Коли довелось їхати на службу на Донбас восени 2014 року, я не ховався, а поїхав, відбув і повернувся, дяквати Богу, щасливо. Повернувся з почуттям поваги до своїх друзів - простих людей - військових, міліціонерів, нацгвардійців, з якими доводилося спілкуватися. І з почуттям глибокої зневаги до нашої влади і її представників. Влаштовує Вас відповідь?
Коля Показати IP 14 Березня 2018 14:18
не сміши людей...
до 123 Показати IP 14 Березня 2018 16:54
Не рівняй ЗСУ, добробати і турчинова , яценюка і іншу....... Це непорівнювані категорії. Коли перші стояли на блокпостах і гинул и в котлах, Сеня-кролик тирив гроші, виділені на "стіну", а Пастор жував соплі на екранах телевізорів. Де зараз Яценюк? І ти ще смієш називати тих, хто не згідний з офіційною владою тролятиною? Я маю свою думку, як і більшість адекватних людей.