USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.71 9.93

У бою загинув ще один волинянин

6 Серпня 2014 22:07
Волинь втртила ще одного бійця. 28-річний солдат 51 бригади Свинчук Олександр днями загинув у кривавих боях під Савур-Могилою, - про це повідомляє "Нововолинськ діловий".

Хлопчина родом з Нововолинська. До лав Збройних сил пішов добровольцем. Його поранили, але після лікування знову повернувся на передову. Рідні згадують, що Сашко любив повторювати такі слова : " Якщо не я, то хто?".

Хлопець кілька років поспіль працював пожежним рятувальником. Звільнився у 2012 році.

"Олександра пам'ятаємо доволі дружнім і товариським колегою. Свою небезпечну роботу він робив добре. На пожежах діяв рішуче і відрізнявся сміливістю. Шкода, що волинська земля втратила такого героя", - розповідає заступник начальника ДПРЧ-5 міста Нововолинська Сергій Литвяк.

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 25
Тарас Показати IP 6 Серпня 2014 22:11
Це коли Гузь концерт давав, волиняни помирали. НУ НУ..... Застрілься!!!!!!!!!!!!!!!
Дончанин Показати IP 6 Серпня 2014 22:22
коментар було видалено
Андрій до Дончанин Показати IP 6 Серпня 2014 22:28
коментар було видалено
моня до Андрій Показати IP 6 Серпня 2014 23:03
Знаєш друже,трохи не по темі..але в українській газеті і,на волинській землі..після трагічної звістки для всі нормальних волинян випорожнюється парашне падло.Мало того ще і куча плюсів..Ясно працюють тут тролі.законспіровані шакали..поки що.
Дончанин до моня Показати IP 6 Серпня 2014 23:22
коментар було видалено
Віталік Показати IP 6 Серпня 2014 22:48
Царство небесне тобі, Герой!
Анонім Показати IP 6 Серпня 2014 22:48
Шкода батьків... Прийміть співчуття... Хай спочиває з богом ... Це катастрофічна несправедливість хоронити дітей.... Так не має бути.. Під загарбниками має горіти земля...
007 Показати IP 6 Серпня 2014 23:03
А де вискочка данильчук подівся ,,,,, ?
Громадянин Показати IP 7 Серпня 2014 08:31
Дуже шкода бідну дитину, яка віддала своє життя заради тих жирних свиней, що ніяк не нажеруться, бо то війна кланів, людям вона не потрібна, ми хочемо миру і спокою, як таке горе батькам пережити, нехай з Богом спочиває цей прекрасний юнак, він вірив, що воює за Україну... Найщиріші співчуття родині.
Андрій Показати IP 7 Серпня 2014 08:36
Щире співчуття рідним і близьким.Вічна пам"ять і Царство Небесне Олександру !
1112 Показати IP 7 Серпня 2014 08:53
вічна пам’ять тобі, хлопче.і спасибі, що за нас поклав свою голову. слава батькам.
123 Показати IP 7 Серпня 2014 08:56
Якщо добровільно їдеш вбивати людей, треба бути готовим до того, що можуть вбити тебе.
Дід Панас до 123 Показати IP 7 Серпня 2014 11:32
А ти ,су*а, ватна , добровільно стукаєш по клавішам, чи за путінські бабки. Чмо угофінське запамятай він добровільно пішов захищати Батьківщину від орди чухонської, а не вбивати людей. Вічна память герою, смерть ворогам, і тим , що зараз на волинському сайті пропоганду рашистьску несуть!
123 до Дід Панас Показати IP 7 Серпня 2014 12:05
Нумо, педріот шальварний, на східний фронт!
ірина до 123 Показати IP 9 Серпня 2014 15:09
виродок він за тебе голову поклав шоб твоя срака сиділа мирно на дивані іне парилась.
гiсть Показати IP 7 Серпня 2014 09:12
Чому сини олiгархiв не воюють на Донбасi?
Я Показати IP 7 Серпня 2014 09:25
Царство Небесне тобі земляче! Гузь геть без башні, наших вбивають, а він концерти проводить. В армію вали. Кращеб нашим за гроші державні, що ти ... Купили б необхідне.
Армия Показати IP 7 Серпня 2014 09:38
Покупка , передача, дарение бронежилетов — бизнес дельцов, которые ищут любых заработков не стесняясь наживаться на войне! Ведь когда закончился майдан в каждом городе Украины открылись - » Пункты приёма помощи АТО», где сидят диджеи укронацистского майдана, многочисленные сотники, самооборона, казаки, волонтёры и все собирают на бронежилеты! Хоть бы один на просил на сапёрные лопатки или фляги, берцы, сапоги… Странно всё это, и даёт пищу уму! Ни один бронежилет на защитит от пули калибра 7.62
Азов Показати IP 7 Серпня 2014 11:52
чому про таке не пишете ВН? http://uainfo.org/blognews/369009-rasskaz-ot-neposredstvennogo-uchastnika-vcherashney-voennoy-operacii-v-marinke.html
ОЛЕКСАНДР. Показати IP 7 Серпня 2014 12:04
СПРАВЖНІЙ ГЕРОЙ,ПАТРІОТ ВІЧНА ПАМЯТЬ ТОБІ ОЛЕКСАНДР. ХАЙ ГУЗЬ І ДАНИЛЬЧУК ЇДУТЬ В АТО , А НЕ МОЛОДІ ХЛОПЦІ ГИНУТЬ ,А ТО ВОНІ ЗДАТНІ ТІЛЬКИ ЯЗИКОМ ПЛЕСКАТИ.
ВОЛОДМИР Показати IP 7 Серпня 2014 12:06
ХАЙ ГУЗЬ І ДАНИЛЬЧУК ЇДУТЬ В АТО А ТО ВОНИ ЗДАТНІ ТІЛЬКИ ЯЗИКОМ ПЛЕСКАТИ.
Рая Показати IP 7 Серпня 2014 12:34
А вони туди ті ледацюги гузяка і данильчук-пишу з малої бо не заслужили на великі-не ногою, бо їм і так солодко живеться, помолоти язиком-це вони!
Сергій Показати IP 7 Серпня 2014 22:53
Царство тобі небесного Олександр, глибокі співчуття рідним та близьким.
ірина Показати IP 9 Серпня 2014 15:00
знала його особисто дуже шкода не можна стримати сліз хай ті виродки шо вбивають наших хлопців здохнуть. вічна тобі память сашко нехай земля буде пухом. слава героям.щирі співчуття батькам. тримайтеся.
Володимир Показати IP 10 Квітня 2015 19:36
Спочивай брате! Нехай земля тобі буде пухом.