USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

У другому турі Зеленський виграє з перевагою у два рази – соцопитування

11 Квітня 2019 10:09
Відома журналістка Соня Кошкіна в своєму Telegram-каналі оприлюднила останні дані соцопитування, які прогнозують підсумки другого туру виборів. Як запевняє журналістка офіційно ці дані будуть опубліковані сьогодні, 11 квітня.

Отже, ось що стало відомо Соні Кошкіній.

«Завтра буде опублікована свіжа соціологія. Робили «разумковці» (центр Разумкова – прим.ред.) З 5 до 9 квітня. Ось – найбільш цікаві викладки.

Отже, другий тур.

Зе – 49.3%

Порошенко – 20.6%

Більше, ніж в два рази.

Відмовились відповідати – 9.7%, не визначилися – 20,4%.

Якщо поміняти цифри «за» двох фаворитів місцями, вийде відповідь на питання «за кого з них двох» ви б не проголосували ніколи (Зе – 20.8%, Порошенко – 50.8%)

Дуже цікава «мотиваційна частина» – «основні причини, на ваш погляд, чому люди голосували за ...».

Вибрала по чотири позиції, які набрали найбільше.

Зеленський:

– він – представник «молодого покоління» (42.6%)

– люди розчарувалися в професійних політиках (39.6%)

– голосування за нього – проти Порошенка (37.5%)

– «простий» кандидат «з народу» (34.0%).

Порошенко:

– безвіз – його заслуга (37.5%)

– Томос (34.4%)

– його підтримує Захід (24.4%)

– посилення армії (23.7%).

При цьому 19.9% ​​"складно відповісти". Проти аналогічних 5.1%. у Зе.

Тепер – те ж саме, але з мінусів наших героїв.

Зе:

– немає необхідних знань (38.1%)

– люди не знають його справжнього, його поглядів (35.2%)

– комедіант не може керувати державою (33.4%)

– шоумен – НЕ Головнокомандувач (30.6%).

Порошенко:

– тарифи (56.4%)

– оточення заробляє на оборонці (50.7%)

– Україною, як і раніше, правлять олігархи (47,7%)

– погіршення економічної ситуації (39.6%).

Ну і якби вибори до ВР цієї неділі:

Слуга народу – 22.7%

Солідарність – 12.2%

Батьківщина – 10.0%

Бойко – 7.5%

Гриценко – 5.5%

Складно відповісти – 20.4 ″, – повідомила Соня Кошкіна.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 8
Виборець Показати IP 11 Квітня 2019 10:21
Чому в два,давайте в три.Що все так погано!!!
valdis peish Показати IP 11 Квітня 2019 10:41
даеш в сухую 0-100
таксист Показати IP 11 Квітня 2019 10:48
в устах пельша глаголит истина
Виборець Показати IP 11 Квітня 2019 10:58
Керівник штабу Разумков-опитування центру ім.Разумкова,правда старшого???
Слухач Показати IP 11 Квітня 2019 11:08
Петя до цього вже готовий! Навіть спостерігачів на дільниці не набирає! А членам ДВК від нього нині точно ні копійки не заплатять! Сказано "волонтери", значить - за переконанням)))
К.лучанин Показати IP 11 Квітня 2019 12:56
Для чого створювати ажіотаж навколо виборів та забігати наперед? Як складеться так і буде! ВИБОРЦІ САМІ РОЗБЕРУТЬСЯ ХТО ЇМ МИЛІШИЙ. Стару гвардію бувших комуняк ( Порошенко теж був комунякою як і його тато , коли було вигідно ним бути) треба гнати в шию. Нічого доброго вони не дали Україні.- лише розвал економіки та розбазарювання ресурсів задля власного збагачення, тобто реалізували для себе комуністичний принцип : .... " себе по потребностям".
Максим Перепелиця Показати IP 11 Квітня 2019 15:11
Відповідаю на коментар виборцю: "Чому в два, давайте в три. Що все так погано !!!". Не то слово, що погано, а живемо як у 90-х роках. 80% економіки у тіні, зараблені копійки-гроші як 15-ь років тому видають у конвертах, олігархи та підприємці шахраї податки в державу не платять. Найти роботу людині з вищою або середньою спеціальною освітою не можливо, хіба що тільки в охороні, касиром або техпрацівницею на 3-4 тисячі грн. Не знаю як ти, а я вижити не можу. Якщо тобі подобається таке життя то уперед за кордон дупу підтирати та горщики вбирати і т.п.
Виборець Показати IP 11 Квітня 2019 20:08
Максим.У Вас замість голови телевізор,який показує один канал,плюс один ще.Життя складне і важке-це правда,але це не привід продати свою батьківщину,нашу УКРАЇНУ,за яку полягли кращі сини.Борітеся-поборете,Вам Бог помагає.Слава нації!!!