USD 39.40 39.75
  • USD 39.40 39.75
  • EUR 39.60 40.00
  • PLN 9.75 9.90

У ДТП на Волині загинула подружня пара

27 Жовтня 2016 12:12
Легковик «Volvo» врізався у автомобіль «ЗАЗ Славута». Аварія трапилася учора, 26 жовтня, близько 23:55 години на автодорозі сполученням Іваничі – Павлівка, поблизу селища Іваничі. Внаслідок зіткнення загинули чоловік та його дружина, - інформують у прес-службі волинської поліції.

За кермом «Volvo» перебував 26-річний мешканець Іваничівського району. Керуючи транспортним засобом водій, ймовірно, не вибрав безпечної швидкості руху та допустив зіткнення з автомобілем «ЗАЗ Славута», під керуванням 61-річного мешканця району, який рухався у попутному напрямку.

Внаслідок ДТП, водій «ЗАЗу» та його дружина, 58-річна мешканка Іваничівського району, загинули на місці.

Водій автомобіля «Volvo» отримав незначні тілесні ушкодження, не госпіталізовувався.

За цим фактом слідчі розпочали кримінальне провадження за частиною 2 статті 286 (Порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особами, які керують транспортними засобами) Кримінального кодексу України.

Нині правоохоронці зясовують усі обставини пригоди. Триває досудове розслідування.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 11
Знаючий Показати IP 27 Жовтня 2016 12:42
А відколи це Іваничі - селище? Взагалі Іваничі - смт- село міського типу.
Незнаючому до Знаючий Показати IP 27 Жовтня 2016 13:24
СЕЛИЩЕ міського типу
До знаючого Показати IP 27 Жовтня 2016 13:23
А яка така вже різниця - селище чи смт? Поясніть!
Ну до До знаючого Показати IP 27 Жовтня 2016 14:12
як ви не понІмаєте - міського типу, це ж тІпа почті город(місто)! А термін "село міського типу" - феєрично, просто шедеврально!
До знаючого Показати IP 27 Жовтня 2016 13:33
Селище міського типу.
Галя Показати IP 27 Жовтня 2016 14:59
Суть в тому, що хлопці були пяні, зробили 2 трупи. Жах , що на дорогах робиться!!!!!!!!!А вам село чи місто.... Яка різниця? Людей чавлять як курей - от проблема!
р до Галя Показати IP 27 Жовтня 2016 20:09
Галинко ти експерт чи була на місті аварії слідчим...Не копай комусь ями бо сама туди потрапиш...
Андрій Показати IP 27 Жовтня 2016 15:15
Хочете жити - не купуйте вітчизняне, зокрема автопром.
Ів Показати IP 27 Жовтня 2016 15:16
Частина статті кваліфікована невірно- повинна бути частина 3.
Аня Показати IP 27 Жовтня 2016 23:08
В таких уродів треба взагалі заберати права і не давати зовсім і штраф давати не маленький Співчуття рідним(((
андрій Показати IP 28 Жовтня 2016 20:17
До відома малограмотних людей!!!іваничі -селище міського типу СМТ.на рахунок дтп хлопці в машині були п'яні ,1.9 про міле в крові до того їхали з неймовірно великою швидкістю більше 130км,за год,бо при ударі показник спідометра заклинив на позначці 130км за год,а фактична швидкісь була набагато більша, гальмівного шляху не було зовсім,вони славуту сунули перед собою ще метрів до 100,при затриманні пяний водій нецензурно лаявся до працівників поліції і погрожував защо був прикований наручниками в машині.