USD 39.75 40.10
  • USD 39.75 40.10
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.75 9.97

В Олександра Фацевича викрали службове авто

18 Серпня 2017 16:50
Інформація про те, що у заступника голови Національної поліції України Олександра Фацевича з-під будинку викрали службовий автомобіль, з'явилася у соцмережах сьогодні, 18 серпня.

Цю інформацію підтвердили в Нацполіції. Зокрема, на сторінці Нацполіції в мережі йдеться про те, що ззовні авто виглядало як цивільне.

Голова Національної поліції України Сергій Князєв підтвердив факт незаконного заволодіння службовим авто. На його розшук орієнтовано поліцейські підрозділи, як це передбачено під час розшуку інших викрадених транспортних засобів. Кримінальне провадження за цим фактом розслідує поліція Київської області.

Факт незаконного заволодіння транспортним засобом, який належить Національній поліції України, мав місце. Зовні викрадений автомобіль виглядав як цивільний. Будь-яких засобів, пристроїв чи механізмів, які могли б вказувати на те, що це поліцейський транспортний засіб, у нього не було.

«На розшук машини орієнтовано особовий склад Київської області та прилеглих регіонів, як це відбувається зазвичай при угонах автомобілів. Гарантую, що знайдемо», – підкреслив Голова Національної поліції України Сергій Князєв.

Кримінальне провадження за цим фактом розслідує поліція Київської області.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 14
Анатоль_ Показати IP 18 Серпня 2017 17:05
Я в шоці! Каже Аваків шо злочинність зменшилась вже. Отакі наслідки революції гідності?
Просто Показати IP 18 Серпня 2017 17:20
Ребята, але це вже піз&&ц!
Ну Показати IP 18 Серпня 2017 17:41
Цирк на дроті.....
Кхе Показати IP 18 Серпня 2017 17:46
Ахахахахахаха. У нас поліцію люблять, поважають,ми чесні ми принципові, вибачте хлопці АЛЕ вас у х.й не ставлять, вас напевно коли бити будуть то ви то ви будите кричати "дайте шлєма вдінушоб голова ціла була". поліцію чи міліцію да пофіг повинні БОЯТИСЯ не поважати не любити а БОЯТИСЯ такий наш менталітет поки немає страху немає нічого.
Андрій Показати IP 18 Серпня 2017 18:20
Я не розумію,чому наші високопосадовці за рахунок платників податків дозволяють собі роз'їзджати на "лексусах".Країна жебракує,народ бідує,а вони жирують...
51 омбр Показати IP 18 Серпня 2017 18:33
Скажіть будьласка в нього посада гегнральська чи ні.Мабуть Юра Гагарін отдихає.
777 Показати IP 18 Серпня 2017 18:58
Хіба службове авто призначене для використання у власних потребах, або де на той час був службовий водій??? Напевно тут є місце корупції, зловживання владою та халатність.
123 Показати IP 18 Серпня 2017 19:19
Дернули Лексус ещё 12 августа, пять дней чего ждали? Думали что сам как нибудь найдётся? Он уже на винтики разобран давно и продан.
777 до 123 Показати IP 18 Серпня 2017 22:33
Проблема втому, що і шукати не має кому. Тому, що одні фахівці залишились...
скептик до 777 Показати IP 19 Серпня 2017 10:30
не фахівці, а фак"вці
777 до скептик Показати IP 19 Серпня 2017 11:16
Я б сказав фаховці...
Анатоль_ Показати IP 18 Серпня 2017 20:29
Хлопці, а от хто знає-та машина марки ЛЕХСУС-то машина дорога чи з дешевих?
Анонім Показати IP 19 Серпня 2017 01:47
або лексус 470 або мл чі тоурег в нього службовий
King Показати IP 20 Серпня 2017 12:31
Трохи дорогувата марка автомобіля, як для статусу "службова"! при любих розкладах) Правильно хтось казав: революцію роблять романтики і справжні герої, а користуються нею мерзотники та негідники!