USD 39.55 39.85
  • USD 39.55 39.85
  • EUR 39.70 39.90
  • PLN 9.75 9.90

У Франції тисячі парижан втікають з міста. Фото

30 Жовтня 2020 11:56
У Парижі десятки тисяч жителів виїжджають з міста перед початком нового загальнонаціонального карантину, який набув чинності з півночі 30 жовтня.

Про це повідомляє Кореспондент з посиланням на Daily Mail.

Напередодні оголошення локдауну парижани спустошували супермаркети і стояли у великих чергах в перукарні.

За словами міністра охорони здоров'я Франції, до мільйона осіб в країні можуть захворіти на COVID-19.

Раніше повідомлялося, що у Франції напередодні зафіксували 47 637 нових випадків коронавірусу, показник позитивних тестів досяг 19,4%.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 10
скептик Показати IP 30 Жовтня 2020 12:03
oh Paris !!!!!!! c'est beau et fantastique
Пилип Орлик Показати IP 30 Жовтня 2020 13:03
О, Париж!!!!!!! Це красиво і фантастично.
скептик до Пилип Орлик Показати IP 30 Жовтня 2020 18:59
народ сарказму не сприймає
Зоолог Показати IP 30 Жовтня 2020 13:06
Криси першими втікають з тонущого корабля.
К.лучанин до Зоолог Показати IP 30 Жовтня 2020 13:43
Це ж ЄС, до якого преться наша влада, виживаючи українців. Звільняються місця для українців- заробітчан. Вперед братія українська на роботу до Парижа.!
не к. лучанин до К.лучанин Показати IP 30 Жовтня 2020 17:41
Нет лучше на работу в Россею. и ты можешь приехать даже со своим диваном
скептик до не к. лучанин Показати IP 30 Жовтня 2020 19:00
не будемо забирати в тебе роботу. а то твої диванні блошки будуть голодні
К.лучанин до скептик Показати IP 30 Жовтня 2020 20:10
Оце так видав ! Це означає що твої диванні блохи не голодні від тебе. Сам себе видав. Самокритичний значить.
скептик до К.лучанин Показати IP 30 Жовтня 2020 21:03
в мене диван європейський. в ньому блохи не водяться. на відміну від рашки в європі вже давно забули, що таке блохи, воші , таргани і т.д. так що як будеш іти на роботу в рашці, не забудь бояришніком облагородитись. можливо допоможе
Опа до Зоолог Показати IP 30 Жовтня 2020 14:01
аврал, Париж їде на дно! Луцьк очікує на хвилю біженців)))