У Ківерцях на весіллі отруїлися гості, серед них – 7 дітей
Після святкування весілля 13 серпня у кафе «Гопачок», що у Ківерцях, 26 людей із сиптомами отруєння потрапили до лікарні. Попередній діагноз усіх – харчова токсикоінфекція, сальмонельоз.
Про це повідомили у Волинському обласному лабораторному центрі МОЗ.
Людей госпіталізували у Волинську обласну інфекційну лікарню та інфекційне відділення Ківерцівської центральної райлікарні. Серед постраждалих – семеро дітей.
Наразі стан 11 хворих, зокрема і 1 дитини, важкий. Стан 12 хворих, серед яких 4 дітей, – середньої важкості, у трьох хворих, зокрема у 2 дітей, захворювання протікає у легкій формі.
З метою встановлення причин виникнення спалаху та його ліквідації обласний лабораторний центр проводить комплекс протиепідемічних заходів з локалізації та ліквідації спалаху.
У домашніх осередках та на об’єкті спалаху провели заключну дезінфекцію, відібрали для лабораторного дослідження проби готових страв, питну воду, гігієнічні змиви. Провели бактеріологічне обстеження працівників кафе, встановили медичний нагляд за вогнищами захворювань.
Про факт епідемічного ускладнення повідомили Міністерство охорони здоров’я України, голову обласної державної адміністрації, управління охорони здоров’я облдержадміністрації, управління ДСНС у Волинській області.
Епідеміологічне розслідування триває.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Про це повідомили у Волинському обласному лабораторному центрі МОЗ.
Людей госпіталізували у Волинську обласну інфекційну лікарню та інфекційне відділення Ківерцівської центральної райлікарні. Серед постраждалих – семеро дітей.
Наразі стан 11 хворих, зокрема і 1 дитини, важкий. Стан 12 хворих, серед яких 4 дітей, – середньої важкості, у трьох хворих, зокрема у 2 дітей, захворювання протікає у легкій формі.
З метою встановлення причин виникнення спалаху та його ліквідації обласний лабораторний центр проводить комплекс протиепідемічних заходів з локалізації та ліквідації спалаху.
У домашніх осередках та на об’єкті спалаху провели заключну дезінфекцію, відібрали для лабораторного дослідження проби готових страв, питну воду, гігієнічні змиви. Провели бактеріологічне обстеження працівників кафе, встановили медичний нагляд за вогнищами захворювань.
Про факт епідемічного ускладнення повідомили Міністерство охорони здоров’я України, голову обласної державної адміністрації, управління охорони здоров’я облдержадміністрації, управління ДСНС у Волинській області.
Епідеміологічне розслідування триває.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Коментарів: 0
З контрабандного маршруту – на службу військовим: на Волині вилучений мікроавтобус передали ЗСУ
Сьогодні 06:45
Сьогодні 06:45
25 червня: свята, події, факти. Всесвітній день панування кішок та День митника в Україні
Сьогодні 00:00
Сьогодні 00:00
Сонячне затемнення через 50 днів: де і коли його можна побачити
24 Червня 2026 23:46
24 Червня 2026 23:46
У Франції підтвердили перший випадок зараження вірусом Еболи
24 Червня 2026 23:28
24 Червня 2026 23:28
Скільки на Волині людей отримують пенсію за особливі заслуги перед Україною
24 Червня 2026 23:09
24 Червня 2026 23:09
На тлі українських ударів у Кремлі заговорили про перенесення виборів у Думу, – ЗМІ
24 Червня 2026 22:51
24 Червня 2026 22:51

Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.