USD 39.62 39.90
  • USD 39.62 39.90
  • EUR 39.70 40.00
  • PLN 9.75 9.94

У Ківерцях знесли недобудовану багатоповерхівку

22 Липня 2015 20:30
Будинок у Ківерцях, який перебував в аварійному стані, демонтували.

Про це інформують у прес-службі Ківерцівської міської ради

Відповідно до Програми соціально-економічного розвитку міста Ківерці на 2015 рік, згідно договору з Ківерцівським МВУЖКГ, ПП «Форест – Україна», здійснили демонтаж незавершеного будівництвом аварійного будинку на вулиці Некрасова, 26-б в місті Ківерці.

Враховуючи аварійний стан будівлі, значну небезпеку виконання робіт по демонтажу, з метою збереження життя та здоров’я людей, запобігання травматизму, роботи проводилися механічним методом відповідною спецтехнікою.

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 12
Пфф Показати IP 22 Липня 2015 21:05
І нащо знесли? було майже готовий будинок, можна було добудувати і дати квартири кому вони так потрібні.
Всезнайко до Пфф Показати IP 22 Липня 2015 22:48
Бо нова влада будувати не навчена, лише ламати...
ЛУЧАНИН до Пфф Показати IP 23 Липня 2015 08:45
якби були б кошти то добудували б а так коштів-НЕМА!!!тому краще знести ніж має стояти будинок весь час недобудований! незнайшлось інвесторів щоб добудувати!
345 Показати IP 23 Липня 2015 07:29
Бред, подарували б мені, я б до ладу довів, і не потрібно булоб витрачати з казни кошти на демонтаж
Анонім до 345 Показати IP 23 Липня 2015 07:30
Тоді б ніхто не отримав відкату
Бля Показати IP 23 Липня 2015 08:20
Ну як так можна? Що мер робить? Залучи забудовника, хай добудує! Ні краще знести,і землю під будинком роздірібанити! Діться тепер люди як там швиденько за пару У.Є. земля продасться. Ганьба Жгутову!
Наша влада Показати IP 23 Липня 2015 08:20
За сто робіт беруться - жодна не вдається ! А ще побудовані будинки і хати за Радянського Союзу нехай валять... в нас декомунізація ! Гріх жити і користуватися екс- радянським! Дурачки , тай годі !
ЛУЧАНИН Показати IP 23 Липня 2015 08:41
ламать-не строить!!!
юрек Показати IP 23 Липня 2015 09:33
Хоч один писака бачив той недобуд? Може ви супер спеціалісти по будівництву? Щоб ви знали цей будинок вже наполовину сам розвалився. І без його руйнування до основи там ніхто нічого не зробив би. До нього було небезпечно підходити.
ВІН до юрек Показати IP 23 Липня 2015 12:06
100 процентів
відкат 99 % Показати IP 23 Липня 2015 10:49
А перевірити документи хто неякісно побудував і оштрафувати, слабо ! Забудовника і замовника перевірити ,негайно! Що то за будівництво таке фігове ?! Документи згоріли чи також аварійні ?! Чи злодії і брехуни будували ?! За рахунок забудовника і розібрати і перебудувати !
1 Показати IP 23 Липня 2015 12:07
........... не мішки таскать