USD 39.00 39.35
  • USD 39.00 39.35
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

У Ковелі невідомі обмалювали пам’ятник радянському солдату

24 Серпня 2016 12:55
Невідомі хулігани вніч з вівторка на середу пообмальовували написами пам’ятник радянському солдату на меморіалі Слави, - інформує Kowel.com.ua.

Вранці сюди приїхав автопідйомник комунальної служби. Наразі хлопці наполегливо стирають з пам’ятника провокаційні написи.

На місце події прибула також оперативна група Ковельського відділу Національної поліції, яка склала протокол. Побачивши в руках нашого журналіста диктофон та фотоапарат, поліцаї сказали, що нічого говорити не будуть, відвернулися та пішли до свого службового автомобіля.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 18
ага Показати IP 24 Серпня 2016 12:57
а відеокамери? і всіх "художників" в АТО!
ohyug до ага Показати IP 24 Серпня 2016 14:27
Ага, вже побігли!
макс Показати IP 24 Серпня 2016 14:31
Дуже шкода,що серед населення прекрасного міста є такі виродки. Якщо повнолітні, то нехай би на Сході показали свій патріотизм.
аватар Показати IP 24 Серпня 2016 14:38
Я думав вКовелі дурнів немає
Лучанин до аватар Показати IP 24 Серпня 2016 22:17
На превеликий жаль вони є скрізь-в кожному місті!
123 Показати IP 24 Серпня 2016 15:20
Уро*ы моральные!
патриотизмом Показати IP 24 Серпня 2016 15:22
аж тхне.ур**ди які позорять Украінців.знайти розмалювати та водити по ковелю на шнурках
Яструб В.М. Показати IP 24 Серпня 2016 16:14
Вандалам : - не місце серед ковельчан , їх чекає людська і божа кара ...
семьон семьонич Показати IP 24 Серпня 2016 16:40
багата україна талантами але й дибілів хватає
для роздумів Показати IP 24 Серпня 2016 17:41
Можливо хтось проаналізує, чому? Без істерики. Людей уже бісить усе що повязано з СССР, комуністами, Росією.....
Штефан, Луцьк Показати IP 24 Серпня 2016 18:33
Ну, не зовсім, я сказав би, що вандали. Нічого не пошкодили у не вкрали із статуї окупантам, як на Львівщині із пам'ятника Незалежності. Деколи корисно показати хто є господар в Україні. Бо часто забувається - думають, що вони у кацапії.
888 до Штефан, Луцьк Показати IP 24 Серпня 2016 20:18
ти знаєш я радий, що мій дід, який дійшов до Берліну..... не дожив до цих часів.... коли його 21 літнього з твоїх слів окупантом називаєш..
месник до 888 Показати IP 24 Серпня 2016 22:32
В мене дід був командиром! Дойшов до Берліна, потім Чехія! Груди в орденах були! Тричі кавалер червоної зірки! Він загарбником був? ..дори ті хто зробив і написав!
Штефану Показати IP 24 Серпня 2016 20:35
По Вашому - господар в Україні моральний виродок... На щастя, це не так. Переважна більшість населення, дякувати Богу - нормальні тверезомислячі люди, які вміють відрізнити святе від грішного. Якось так.... нешановний....
месник Показати IP 24 Серпня 2016 22:12
Посадити уродів, років на 10, на пєтушарню, щоб знали! Наруга над нашою історією! Поцікавтеся, скільки полягло людей, за визволення Ковеля!
Virji Показати IP 24 Серпня 2016 23:39
Не садити треба ,нема чого на *ебілів кошти' тратити , а мити фасади,пам'ятники,вулиці. І гроші збережуться і порядок буде. Для початку і місяця вистачить.
Тьотя ЗОСЯ Показати IP 25 Серпня 2016 10:11
За попереджувальну роботу перед такою датою , ковельській поліції оцінка - НЕЗАДОВІЛЬНО !!!
Idea N Показати IP 25 Серпня 2016 13:53
cool :D vlada pid*rasov