USD 39.50 39.90
  • USD 39.50 39.90
  • EUR 39.70 40.00
  • PLN 9.76 9.94

На пам’ятник Степану Бандері в Луцьку виділять 300 тисяч

4 Лютого 2014 15:07
Суму в 300 тисяч гривень планують витратити на формування моделі пам’ятника і її відлиття.

Про це стало відомо під час постійної комісії з питань бюджету та фінансів міської ради сьогодні, 4 лютого.

Фракція «Свобода» на розгляд комісії подала клопотання виділити 300 тисяч гривень на пам’ятник Стапану Бандері в Луцьку. Нагадаємо, пам’ятник планують встановити навпроти Палацу урочистих подій. Загальна вартість робіт складає близько 1,5 мільйона гривень.

Гроші пропонують виділити за рахунок перерозподілу коштів. Зокрема, депутати пропонують зняти частину коштів з проектів закупівлі нових тролейбусів, реконструкції зоопарку, галузі охорони здоров’я, закупівлі обладнання будинку культури на мікрорайоні Вересневе.

Депутати під час комісії підтримали клопотання.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 42
Джулія Показати IP 4 Лютого 2014 15:19
Не з того кошти забирати треба.
разгулялись до Джулія Показати IP 4 Лютого 2014 22:02
тролі.вони вже унісекс.хоч лучанін хош джулія
депутат Показати IP 4 Лютого 2014 15:20
проблеми міста нам пох..,дайош бандеру, він світоч нашого майбутнього.
громадянин до депутат Показати IP 5 Лютого 2014 09:37
А може РОШЕН або АВК?:)))
До активістів Показати IP 4 Лютого 2014 15:24
Може з своїх кишень хай дістануть кошти, бо галдіти перші, а діло дійшло до грошей, то громада нехай дає. Бондар, Шиба, Козюра, Григоренко - не бідні люди. Покажіть приклад.
громада до До активістів Показати IP 5 Лютого 2014 09:39
Вітів з Мельником зі своїх депутатських нехай виділять!:)
правда Показати IP 4 Лютого 2014 15:37
Бидло і бандюки закрийте роти.Памятнику великому українцю, борцю з ордою у Луцьку бути!!!
бульба боровець до правда Показати IP 4 Лютого 2014 16:06
ти чого хамиш!!! недоумок, зайди в відділення до онкохворих дітей!!!! і побачиш кому гроші потрібніші !!!! для мене Бандера Герой!!! Однозначно!!! Але запитай у будь яког батька, чи хотівби він щоб його діти помирали , а йому памятники ставили??? Ну непотрібно паратизувати на героїчних особах!!!!
123 до правда Показати IP 4 Лютого 2014 16:20
Не забудьте виділити гроші на його круглодобову охорону.
шшш до правда Показати IP 4 Лютого 2014 18:22
покажи приклад ,зроби перший внесок тисяч 20,тоді пизди,а за гроші хворих,пенсіонерів,малозабеспечених ви всі герої,ублюдкі.
Всезнайко Показати IP 4 Лютого 2014 15:47
Пам"ятник бандитові дорожче, ніж зарплату вчителям платити...
пострадавшим от бенд до Всезнайко Показати IP 4 Лютого 2014 22:08
гдє кононовичі?бюста труть чи труться в бьюст з вусами?
шшш Показати IP 4 Лютого 2014 15:56
зняти кошти з закупівлі тролейбусів,це ж маячня,в Луцьку й так депо на ладан дихає.Що тепер на пам"ятнику верхі іздити будемо?Хай свободівці та іньші"патріоти" покажуть приклад і зі своіх небідних кішень скінуться,ато так люблять свого Бандеру,що за рахунок пенсіонерів пам"ятник ставити будуть.Та що говорити совісті в них не було і взятися ій нема звідкі.
Від бандюків!! Нас т Показати IP 4 Лютого 2014 15:58
Скільки матерів в сльозах бігають шукають кошти на лікування своїх дітей.. А тут Бандері 300 тисяч..Врятоване дитяче життя нічого не варте, головне Бандеру виставити..Свобода нехай сама збирає гроші.Чи вже все у нас в місті добре, от тільки Бандери замало..
Леся Показати IP 4 Лютого 2014 16:04
Гузь, спаси краще хворих дітей і сам на пам’ятник гроші збери..
Бульба боровець до Леся Показати IP 4 Лютого 2014 16:08
100 % це чмо жодного податку не заплатило а до корита рветься...
Бульба Боровець Показати IP 4 Лютого 2014 16:10
недоумоки, зайдіть в відділення до онкохворих дітей!!!! і побачите кому гроші потрібніші !!!! для мене Бандера Герой!!! Однозначно!!! Але запитай у будь якого батька, чи хотів би він щоб його діти помирали , а йому памятники ставили??? Ну непотрібно паратизувати на героїчних особах!!!!
Лучанам Показати IP 4 Лютого 2014 16:18
300 тисяч зняти з інших статей витрат на, перепрошую, памятниК??? Зовсім глузд втратили? З охорони здоровя? З тролейбусного депо? Зі своїх кишень скиньтесь, лобісти хрінові! Кому він там потрібен, біля загсу? Щоб молодята на фоні поминальних вінків та штучних квітів фоткалися? Розумники, блін...зла не вистачає...
Лучанам Показати IP 4 Лютого 2014 16:20
Микола Ярославович, ви мудрий чоловік, не ведіться на такі пропозиції! Подаруйте краще дитсадку № 23 на ДПЗ обладнання на дитячі майданчики та дірку в асфальті там залатайте. І все ДПЗ за вас горою буде!!!!
Виборець Показати IP 4 Лютого 2014 16:24
Поіменно - прізвища депутатів хто підтримав і їхні адреси для пікетування хворими дітьми
я до Виборець Показати IP 4 Лютого 2014 16:28
10000000%%%
Юля до я Показати IP 4 Лютого 2014 16:36
++ Так, поіменно назвіть тих кому непотрібні хворі діти, а потрібні пам’ятники, кому потрібне минуле, але НАЧХАТИ на майбутнє!
лучанин Показати IP 4 Лютого 2014 16:35
Всі проблеми в місті повирішували, залишилося лише за державні гроші встановити памятник людині, яку волиняни сприймають, погодьтеся, неодннозначно, а потім поставити міліцейський патруль, щоб ніхто "провідника нації" фарбою не облив. Нехай свободівці із презентованих їм на розвал країни грошей скинуться і поставлять памятник, а не все по кишеньках собі розсовують.
ЦЕ ПРАВИЛЬНО!!! Показати IP 4 Лютого 2014 16:38
"Нехай свободівці із презентованих їм на розвал країни грошей скинуться і поставлять памятник, а не все по кишеньках собі розсовують" !!!
Плюс Показати IP 4 Лютого 2014 16:40
Вбиймо дітей-спасемо Бандеру! Свобода завжди знає, що краще для народу
Лучанин Показати IP 4 Лютого 2014 16:42
григоренко шиба козюра вега чернецький вітів ,просто цих псевдо Героів нема бажання писати з Великоі Букви ,які думають тільки про власне збагачення,а як живуть лучани це іх нецікавить.Могли вже давно встановити памятник за своі кошти ,які вкрали в громади міста Злодюги, а мер міста з ними заодно подумайте Миколо Ярославович і прийміть виважене рішення.
Віра Показати IP 4 Лютого 2014 16:46
Красти, ці герої ніколи не перестануть, а будуть тільки народом прикриватись і депутатськими посвідченнями.
Виборець Показати IP 4 Лютого 2014 17:09
Звертаюсь до депутатів встановити памятник біля Буратіно і зобовязати Козюру Григоренка та Шибу біля нього чергувати ,накрали багато хай відпрацьовують .
007 Показати IP 4 Лютого 2014 17:34
До виборця,а може встановити його прямо в Буратіно то менше будуть на нього гадити,або в Карабасі Барабасі вони люблять побухати то буде за компанію.
Андрій Показати IP 4 Лютого 2014 17:44
Революцію проти таких сволот-бандерівців треба робити!
Михайло Показати IP 4 Лютого 2014 17:54
Треба враховувати, що пам’ятник Бандері ставиться в Луцьку кон’юнктурно, без врахування думки лучан. Не виключено, що при іншому складі депутатів міськради його доля буде такою, як інших диктаторів і терористів. Міськрада вправі виділяти кошти на цей неоднозначний пам’ятник лише після міського референдуму!
все бачу Показати IP 4 Лютого 2014 17:59
Я особисту в перший же день прийду з кувалдою провідати Бандеру, і нехай навіть мене потім судять. Шкода тільки грошей бюджетних...
Лучанин Показати IP 4 Лютого 2014 18:01
Якби дійсно зробили памятник за своі гроші,товін би обійшовся б у 300 тисяч.Уфундамент вже закопали 450 тисяч гривень.Грошей громади не шкода - це ж не своі.
Юля до Лучанин Показати IP 5 Лютого 2014 12:05
)))))))))))) ото молодець
лучанин Показати IP 4 Лютого 2014 20:25
Хто меє можливість, то зверніться до Романюка і дайте почитати коментарі. Буду дуже вдячний.
ті до лучанин Показати IP 4 Лютого 2014 22:01
коментара одним конановичем писані...і трошки платних..
ну ху до ті Показати IP 5 Лютого 2014 00:40
це ти де*ілоїд майданутий плантий,люди правду пишуть.
з Луцька до лучанин Показати IP 5 Лютого 2014 09:41
А Романюку поф...г!!! Він людяний і справедливий і вашим і нашим, слизький як... комсомолець!!! Тьфу!!!
НОНА Показати IP 4 Лютого 2014 23:46
Бандера досить неоднозначна постать в українській історії. Він основний ідеолог знищення своїх політичних опонентів - мельниківців, цвіту української , націоналістичної інтелігенції. На його руках кров військових злочинів повязаних з етнічною чисткою мирного населення польської національності в Західній Україні. На його совісті тисячі душ знищених бандерівцями радянських активістів. Він несе відповідальність за знищеннях в застінках Служби Безпеки сотень простих вояків УПА. Це не українськиї герой, а український Бен Ладен, ідеолог Українського тероризму - говорячи Європейськими стандартами. Так що памятник йому ставити напевно ще рано. Але треба спитати думку людей. Спочатку провести референдум, а потім вже памятник, як що буде воля більшості людей.
Любомльчанин Показати IP 5 Лютого 2014 07:17
Як "нелізуть з шкіри" усякі українофоби та манкурти, а пам"ятнику - бути!!! Бандера - є символ боротьби українського народу за незалежність Нехай тремтять усі вороги українського народу !!!
ПЕТРО Показати IP 5 Лютого 2014 07:30
Бандера був є і буде нашим героєм! Нехай заткнуться українофоби, а йому памятник на Волині БУДЕ !!!
Грубіянам! Показати IP 5 Лютого 2014 12:13
Пропоную Вам самим на нього гроші скласти..От тоді все чесно і Бандера буде і люди раді. Якби Ви не називали простих громадян (українофобами чи бандитами), але це таки не по-людськи викидати гроші з державного бюджету на вітер.Потрібно прислуховуватись до думки не окрмих людей, а до всього народу.