USD 39.50 39.90
  • USD 39.50 39.90
  • EUR 39.77 40.15
  • PLN 9.76 9.95

У Ковелі водій Land Cruiser побився з патрульними

31 Березня 2018 22:54
За невиконання законних вимог патрульних і пошкодження форменого одягу водієві-порушнику загрожує кримінал.

Сьогодні в Ковелі під час охорони публічної безпеки та перекриття руху по вулиці Незалежності, де відбувався міський ярмарок, екіпаж патрульних побачив Toyota Land Cruiser, водій якого зупинився під знаком 3.34 (зупинку/стоянку заборонено). Інспектори попросили чоловіка перепаркуватись, однак той відреагував агресивно, не представлявся, документи показувати відмовлявся, повідомляє прес-служба патрульної поліції Волині.

Більше того, водій сів у автомобіль і розпочав рух в бік одного з патрульних, загрожуючи його життю й здоров’ю. Інший інспектор почав затримувати водія, але той ігнорував законні вимоги правоохоронця, чинив опір і розірвав кишеню на однострої поліцейського та завдав йому удари в обличчя.


31-річного порушника – мешканця Ковеля - затримали. За порушення правил зупинки/стоянки оформили відповідну постанову.

На місце події викликали слідчо-оперативну групу. Йдеться про можливе відкриття кримінального провадження за ст. 342 ККУ (опір правоохоронцям).

На відео з нагрудних камер поліцейських та з телефону громадян видно, що водій ігнорує законні вимоги патрульних, а за кілька хвилин цей конфлікт переріс в сутичку з полісменами:
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 50
ок Показати IP 31 Березня 2018 23:10
в сша його просто застрелили б
волиняка до ок Показати IP 31 Березня 2018 23:21
І правильно зробили б....
Анонім Показати IP 31 Березня 2018 23:11
бикоту - на нари
Саша Исюк Показати IP 31 Березня 2018 23:24
Сам з курятника вийшов и на крузера сив назад в курятник
Петро до Саша Исюк Показати IP 8 Квітня 2018 16:38
Смішно коли чергова "ТП" з курячим моском починає ПДР інших вчити..
Хрон за кермом Показати IP 1 Квітня 2018 00:09
Два могучих піліція з спец групи не могли заламати якогось чувака.. Не дай боже їм попалуться два кмс з дзюдо пи.. Деь піліції. Догану кожному і на перепідготовку, вещь мішок на плечі 15 км з повною викладкой.
Ахахаха до Хрон за кермом Показати IP 1 Квітня 2018 01:44
Ну насмішив так насмішив. Якби ці поліцаї його відбуцали б, ти б перший кричав про "безпрідєл".
Перевернутий до Хрон за кермом Показати IP 1 Квітня 2018 09:13
Да не повинні вони нікого ламати. В Європі і Америці поліція не бється а дістає зброю і заставляє лягти мордою в асфальт
Петро до Хрон за кермом Показати IP 8 Квітня 2018 16:42
А чи потрібно "заламувати"¿ Підстав для "кулі в лоба" більш ніж достатньо. В Європі і Америці це бидло хтось би вмовляв чи " заламував"? Сам би ліг..
ДПС Показати IP 1 Квітня 2018 00:14
Є звичайно і в поліцїї "п***аси" такі як в Любомлі на заправці чудили,але такий випадок як в Ковелі сьогодні стався то це водій "бик", він думає як на Toyota Land Cruiser то вже все дозволяється. Ні!!!!!!на все є свій порядок. НАКАЗАТИ такого, і всіх таких НАКАЗУВАТИ!!!!!!!!!!!!!!
Реформатор Показати IP 1 Квітня 2018 00:21
Почнемо з того, що постійні стички з поліцією, особливо останнім часом, викликані виключно недовірою людей до цієї ж поліції. Їм абсолютно не хочуть коритися через те, що після реформи правохоронна система не те, що себе не виправдала, а повністю дискредитувала. Звичайно є закон, який всі повинні дитримуватися, але в випадках, коли нема довіри народу до влади, коли для влади нема закону... отримуємо ось це. Звичайно так не повинно бути, але поки надалі відбувається руйнація всіх необхідних інститутів - про будь-який прогрес можна забути. На превеликий жаль таких випадкадків в найближчому майбутньому почастішає, доки не буде змінена повністю система або доки поліція не перетвориться в репресивний орган, як в Росії.
Сергій Показати IP 1 Квітня 2018 00:44
Ми не в США а Україні. Ви б всіх стріляли. Спробуйте руку допомоги подати...
Віктор до Сергій Показати IP 1 Квітня 2018 13:14
"Спробуйте руку допомоги подати..." ? Кому? Цьому бику? Мені теж там виписували штраф за цей же знак. Нормально, пояснив, чому там стояв, і виписали штраф за пасок аж на 51 грн. Вони роблять свою роботу!
Петро до Сергій Показати IP 8 Квітня 2018 16:45
Як допомогти виродку бикувати? Може ще допомогти на червоне світло їхати і збивати пішоходів на переході?
Сергій Показати IP 1 Квітня 2018 00:53
Стріляй або в сша виїзджай
1 Показати IP 1 Квітня 2018 01:13
яка спецпідготовка це звичайнісінькі патрулі
Водій Показати IP 1 Квітня 2018 05:55
Водій звичайно не пправий,але подивитись на зовнішній вигляд поліцая,жах,ЧМ. Встречают по одежде,проважают,по уму. Мені бридко булоб з ним спілкуватись. І дійсно,потрібно попереджувати про перекриття руху.
Лучанин2 Показати IP 1 Квітня 2018 06:45
Водій - мені треба, мені треба... і все, все пофіг...
Знаю його Показати IP 1 Квітня 2018 07:16
коментар було видалено
Alex Показати IP 1 Квітня 2018 09:01
коментар було видалено
KMA Показати IP 1 Квітня 2018 09:04
Цей Лексус на лiвих документах
сусід. Показати IP 1 Квітня 2018 09:10
До Хрона.... йди проспись ....де ти бачив спеу групу.......звичайні хлопці з патульні.. **** ****** ****** ******* , тоді бикувати не будуть....Полішурно ковельське на бобіку.
Петро Показати IP 1 Квітня 2018 09:31
Треба було щоб таможніцю ту що збоку сиділа притягнули до відповідальності ,щоб менш патякала, це їй не на таможні правила встановлювати .
KMA до Петро Показати IP 2 Квітня 2018 02:35
тiко шо 200 баксiв взяла за "литовця"
Ковель Показати IP 1 Квітня 2018 09:49
Бидло на джипі повинно бути наказане! І щоб всі це знали. Бо ми так ніколи не виберемося з цієї гнилої ями!
Вова Показати IP 1 Квітня 2018 09:56
Поліція права. Водій барига та бидло.
Петро Показати IP 1 Квітня 2018 10:01
Жінка таможниця- мушка купила машину, а він блатує за кермом сидить
До водія Показати IP 1 Квітня 2018 10:06
Подивись на свій вигляд! А тоді на когось.
Людмила Показати IP 1 Квітня 2018 10:36
Поліція має попереджати , а не відразу наказувати . Культура поведінки у поліції відсутня , по місту їздять з порушеннями . Хто поліцію має наказувати? Працівники поліції Покажіть нам приклад ! І ми будемо Вас поважати .
Петро до Людмила Показати IP 8 Квітня 2018 16:55
Ще одна ТП... Попередження порушення може бути тільки ДО його створення, а кожне порушення має бути ПОКАРАНЕ! Цебто для кожного бидла проставити няньку, щоб "попереджала"..? За скоєння ДТП та збитих теж "попереджати"? Бігти поперед бидла з фонариком, бо воно ПДР не вчило? А не краще зразу на перездачу на водійське посвідчення?
Сергій Показати IP 1 Квітня 2018 10:58
Водій бикота ще та, міг просто від'їхати і на цьому була б крапка, але він пішов шляхом бидла.
Ковельчанин Показати IP 1 Квітня 2018 12:06
Фамілію порушника і його спутниці ? Хай антигероїв знають усі.
Vova Показати IP 1 Квітня 2018 12:47
Я ізджу за кермом 25 років , і на місці цих поліцейських тому пі*ару прострілив би копита . а бидло веде себе так , наскільки йому дозволили поліцейські .
Ковель Показати IP 1 Квітня 2018 13:51
Мажор на крузаку, треба було його вже давно на асфальт класти тим патрульним. Ато на джипі їздить і видєлується. І баба язика та хвеська:)
Володимир Показати IP 1 Квітня 2018 13:51
Під-раси! в даному випадку " піліція" , і дійсно перед тим як перекривати рух потрібно попередити водіїв, але навіщо ставити якісь знаки вони ж дуже великі "перчики" водій молодчик з цими "недопіліцейскімі" інакше не можна. А ті люди які пишуть що водій -бик і .так. далі- ви певно і є тіж самі піліцейскі! а якщо ж ні -бажаю вам зустрітися з цими какашками в похожій ситуації і побачите що це за г* вно а не поліція!
Ковель Показати IP 1 Квітня 2018 13:57
Правильно зробив
Sss Показати IP 1 Квітня 2018 14:02
Таможніца то точно живуть вони біля загса в тому домі що полокруглий на першому поверсі третій падєзд ск*тиняки
KMA до Sss Показати IP 2 Квітня 2018 02:39
смердюхи!
55 Показати IP 1 Квітня 2018 14:20
Кримінальне провадження по цьому ушльопку потрібно довести до вироку суду з реальним строком, щоб був приклад для інших. Його місце на нарах, він чинить небезпеку для оточуючих!
Луцьк Показати IP 1 Квітня 2018 14:31
Полішуцьке бидло на крузаку... Потрібно було фейсом в калюжу... надіти наручники і щоб так з годину полежав...
Amore Показати IP 1 Квітня 2018 16:44
Під...си поліція що провокують водіїв, а дибіли ті що їх підтримують. Водію респект що ставить під..сів і бидло на місце...
... Показати IP 1 Квітня 2018 16:57
Я взагалі зрозуміти не можу як можна серед білого дня лізти до людини з кулаками ( а в цьому випадку ще й на поліцейського) На таможні це так прийнято ?Щось не бачила перетинаючи кордон , щоб при проханні вийти з машини люди на прикордонників відразу з кулаками лізли. Чи спілкувались в такому тоні, як ця жінка дозволяє собі ... та ще й в присутності дітей... Дуже шкода дитину ....гарний приклад показав тато і мама дитині.
Анонім Показати IP 1 Квітня 2018 18:21
Поліцейські молодці!!! Правила написані для усіх!!!
Миколка Показати IP 1 Квітня 2018 19:01
А ось так слабо? https://www.youtube.com/watch?v=MPdnVDkdUT0
Анонім Показати IP 1 Квітня 2018 20:07
Цей мужик нармальний пацан. Просто всі бояться шось тим мінтам сказати!!! Бєздєльнікі тільки їздять сутками по лісах ночю пиво п'ють і не відомо, що ще вживають!!!
Контабас Показати IP 1 Квітня 2018 21:39
Якщо бидло- то воно і на таможні, і на дорозі бидло. Думає, що завжди так буде.
Джек Показати IP 2 Квітня 2018 20:11
Красавчік!
Анонім Показати IP 2 Квітня 2018 22:12
На нари"би*ляка",і права забрати надовго!!!!!
Я Показати IP 6 Квітня 2018 14:17
Мушка - підтримую! Красава! Понаїхали з лугандонії дебіли, воно форму перший раз в житті вдягло і фраєр, на НОЛЬ і захищати свою луганду з палімьотом, а не затіхушився за 1500 км... а ще капец як веселить коли ці недоДЕРЖслужбовці навіть на рідній, ДЕРЖАВНІЙ мові спілкуватись та звертатись не вміють.... Не всі звичайно там дебіли, але основна частина!!! Піліцейскі... сміх та й годі... Але то все фігня, нарвуться на якогось беспредельщіка який пів метрову викрутку засуне в фюзеляж, або ключ на 32 в коробочку... Якось так)
Нормальний Показати IP 8 Квітня 2018 19:42
"Підтягнув" би українську ,а тоді про "велике" писав би....)))))