USD 39.60 39.84
  • USD 39.60 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

На Волині водій порушив ПДР, лаявся і вдарив патрульного в обличчя

27 Лютого 2018 13:45
Учора, на автодорозі Київ-Ковель-Ягодин, на автозаправці, екіпаж ковельських патрульних зупинив WV Transporter за порушення правил дорожнього руху, а саме, на передньому сидінні, біля водія, сиділа малолітня дитина.

Та 31-річний водій агресивно відреагував на зауваження полісменів, відмовився показувати документи і одразу зателефонував на 102, поскаржившись на дії поліцейських, інформують у патрульній поліції Волині.

Після цього він продовжив вчиняти агресивні дії щодо патрульних, шарпав за формений одяг, вживав нецензурну лайку.

Водій всіляко провокував патрульних та завдав одному з інспекторів тілесних ушкоджень в обличчя.

«Оскільки на вулиці було холодно і необхідно було скласти адміністративні матеріали, водієві запропонували доставити його дружину й малолітню доньку додому, в с. Куснища, неподалік. Однак той відмовився, продовжуючи говорити, що його з дитиною «тримають на морозі», - розповів інспектор Патрульної поліції Волині Назар.

Врешті, чоловік отримав від патрульних постанову за порушення ПДР та 2 протоколи (дрібне хуліганство і злісна непокора правоохоронцям).

За інформацією Ковельського відділу поліції, щодо інциденту вже відкрито кримінальне провадження. Це перший випадок, від часу запуску Патрульної поліції Ковеля, коли порушник завдав інспектору тілесних ушкоджень і може отримати за це кримінал.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 14
Євроінтегратор Показати IP 27 Лютого 2018 13:49
Типове полішуцьке любомльське би*ло.
здравомислячий до Євроінтегратор Показати IP 27 Лютого 2018 21:04
Оце то справді що вже до самої ручки дожилися!Щоб водій шарпав за форму і вдарив поліцая?А йому лише 2 протоколи виписали!Що це за поліція яка дозволяє з собою робити подібні дії?Якби це відбулося в США то давно б водія скрутили і надягли б кайдани,завезли у відділенні і дали б 15 діб арешту за таку зухвалу поведінку по відношенню до поліцая.Але ж ми не в США.А жаль!
567 Показати IP 27 Лютого 2018 14:03
Де вiдео ???????
765 до 567 Показати IP 27 Лютого 2018 14:31
В сра₽₽!!! Кричи що поліція погана й так.
я Показати IP 27 Лютого 2018 14:52
ждем коменти про копів з ножичком) дивно шо так довго їх нема
Льоха до я Показати IP 27 Лютого 2018 15:38
собаки і ножички вдома забулися, суперменти?
лось Показати IP 27 Лютого 2018 14:53
І дуже правильно зробив
Євробидло до лось Показати IP 27 Лютого 2018 15:31
Правильно зробив що порушив правила і посадив малолітню дитину на переднє сидіння? Дай вгадаю, ти мешканець ковельщини/любомльщини/ратнівщини, займаєшся ввозом в Україну авто на бляхах, незнаєш що таке повага і черга на митниці, 50 км/год то не для тебе - бо в тебе ж самохуд 2л + турбіна. Я вгадав?
Водій Показати IP 27 Лютого 2018 15:08
Колись міліція водіїв лупцювала! А тепер навпаки бідолаг поліцейських! Ой смішно!))))
хм Показати IP 27 Лютого 2018 15:37
Найшли попушення велике, ви хронів ловіть за кермом, правильно зробив. Бачили відео як менти зупиняють на дорозі і руки крутять не дивлячись ні на що.
Сем Показати IP 27 Лютого 2018 15:49
Таке вже порушення знайшли, що страх.
Справжній Показати IP 27 Лютого 2018 17:01
Чемпіон
я Показати IP 27 Лютого 2018 17:16
село ніколи не стане містом, хоч бмв на бляхах купи, щоб в тобі селюха не впізнали -як був ним так і залишишся!
123 Показати IP 28 Лютого 2018 09:39
Цікаво в якій церкві його так вчать поводитись? Хрестик бачу носить