У Ковельському районі автівка влетіла у дерево, травмувалася жінка

28 Травня 2026 10:08
Дорожньо-транспортна пригода трапилася вчора, 27 травня, у селі Дроздні Ковельського району.

Відомо, що водій автомобіля не впорався з керуванням, зʼїхав з дороги та зіткнувся з деревом. Були травмовані.

На місці аварії працювали правоохоронці та медики.

Читати ще: Проїжджали повз: подружжя рятувальників першим прийшло на допомогу постраждалим у ДТП на Волині

Як розповіли Волинським Новинам у пресслужбі КП «Волинський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф», медики на місці ДТП надавали допомогу жінці.

У постраждалої попередньо діагностували закриту черепно-мозкову травму та струс головного мозку. Жінку доставили у медичний заклад.

Також медики оглядали чоловіка. Після надання медичної допомоги, він відмовився від госпіталізації.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Коментарів: 0

Додати коментар:

УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.


Система Orphus