USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

ДТП у Луцьку: авто зіткнулося з маршруткою

2 Грудня 2013 13:51
Дорожньо-транспортна пригода сталася в обідню пору на перехресті вулиць Глушець та Паркова у Луцьку.

На щастя, ніхто не постраждав.

Як розповіли очевидці ДТП, у водія маршрутного таксі не було вибору: водій автомобіля «Skoda» порушив правила дорожнього руху.
Річ у тім, що рух на вулиці Паркова – односторонній: Глушець – Паркова – проспект Волі. Та легковик рухався у зворотному напрямку – спускався з проспекту Волі на вулицю Глушець. На місці події уже працювали працівники Державтоінспекції і брали свідчення в учасників події.

Жінка, яка перебувала за кермом легковика, вийшовши з службового автомобіля правоохоронців, подію коментувати відмовилася.
«Що тут говорити? Нема що говорити і нема що слухати», - відповіла водій «Skoda».

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 21
Вася Показати IP 2 Грудня 2013 13:58
Рух там двосоронній
інга до Вася Показати IP 2 Грудня 2013 15:26
там таки односторонній
водій до інга Показати IP 5 Грудня 2013 14:39
Але є роздільна лінія, за яку виїжджати не можна, як це до речі зробив водій Богдана
ДАІ до Вася Показати IP 2 Грудня 2013 16:12
Взагалі якщо я забрав автомобіль біля автобані - я можу спокійно виїхати повертаючи направо, тобто вниз на Глушець. Жодних знаків там немає.
МАЮ ДУМКУ до ДАІ Показати IP 2 Грудня 2013 18:17
А до автобані тебе на геліокоптері занесло ?????????
ДАІ до МАЮ ДУМКУ Показати IP 2 Грудня 2013 18:21
А розглянь ситуацію, що я лишив автомобіль у автобані, а мій водій поїхав забирати авто з мийки. То що я маю йому розповідати, що там десь знак стоїть??? Пішоходи, які спускаються від ЦУМу не зобов’язані знати які знаки стоять на перехресті з вул. Глушець!
водій до ДАІ Показати IP 5 Грудня 2013 14:41
так точно. не поїдеш же ти через сплошну наверх
Ех, Вася, Вася до Вася Показати IP 2 Грудня 2013 20:56
Видно такий самий "водій" як і ця жіночка
ИМЕЮ МНЕНИЕ Показати IP 2 Грудня 2013 14:28
Что тут скажешь?!! - ОЛЕНИЦА однако
Для ДАІ Показати IP 2 Грудня 2013 16:50
Взагалі то не можна. Знак односторонній рух ставиться тільки на перехресті звідки він починається. те що людина пів дня в бані провела ще не значить що їй "можна" забути про дію знака. А по правилах заїхати в ту зону можна тільки знизу. Ті хто завертають зі сторони волі - м'яко кажучи порушують правила, адже там стоїть знак.
ДАІ до Для ДАІ Показати IP 2 Грудня 2013 18:22
Я кажу, що повністю можлива ситуація, що людина могла не їхати там! А пам’ятати усі на світі знаки - НЕМОЖЛИВО. Ситуація двояка.
Водій до ДАІ Показати IP 2 Грудня 2013 20:58
Якщо не пам*ятаєш знаків, то немає чого сідати за кермо... А то потім такі як Ви спричиняють дтп
Шотилєпіш до Водій Показати IP 3 Грудня 2013 09:56
Одне до другого не має відношення. Справа в тому, що знаків недостатньо! Вони повинні стояти будь-де, де може бути транспорт. В будь-якій країні стоїть стільки знаків, що непорозумінь бути не може. Наприклад, у Польщі, куди не глянь - знаки, навіть якщо виїздиш з якогось провулочка мінімального - тобі стає відомо що де і як це все об’їхати. А тут курка, олєніца...
водій до ДАІ Показати IP 5 Грудня 2013 14:36
а вона не доїхала навіть до перехрестя і ніяких знаків не бачила. там мінингарі йшли . розвернулась назад. і не вона одна так зробила . тільки їй ой як повезло - вона залишилась живою. народилась в сорочці
Romashka Показати IP 2 Грудня 2013 19:02
Що можна сказати. КУРКА.
колька Показати IP 2 Грудня 2013 19:31
а для кого придумали эти знаки и правила движения БЕСПРИДЕЛ НА ДОРОГАХ ездим как хотим и где хотим???????
ДАІ Показати IP 2 Грудня 2013 20:59
Якби лосі в погонах завчасно перекрили рух по Парковій(там саме ішла хода мітингуючих з центру на київський майдан) то ніякого ДТП не сталося.Весь транспорт піднімався по Парковій та біля автобані розверталися назад.
Анонім до ДАІ Показати IP 5 Грудня 2013 12:03
100% !!! Наступного дня точно так же - розвертались !!!!! Ніхто не зробив висновки .
NEMO Показати IP 2 Грудня 2013 22:35
МАВПА З ГРАНАТОЮ БІЛЬШ БЕЗПЕЧНІША НІЖ ТАКА ПЯТИЦИЛІНДРОВКА!!!!!!!!
всі під богом ходим Показати IP 5 Грудня 2013 13:31
Подивіться уважно на фотографії : тормозний шлях автобуса -1, де їде червона машина - от там він був повинен входити в поворот -2, Кущі загороджують видимість -4. При різкому гальмуванні колеса на зимовій резині на воді ставить юзом -3. Чи мала шанс Шкода уникнути зіткнення?
Анонім Показати IP 5 Грудня 2013 15:50
Шановна журналістко, коли ти підійшла то очевидців ДТП вже не було. "службовий автомобіль правоохоронців" мінімум за півгодини приїжджає...Як ти можеш знати , звідки їхав автомобіль ??? Не порядно з твого боку, не по людськи. В людини нещастя , а ти її ще і морально добиваєш пишучи неправду, що і викликає такі образливі в її бік коментарі. А про те ,що Богдан занадто зрізав кут повороту ніслова не написала.