USD 39.50 39.90
  • USD 39.50 39.90
  • EUR 39.77 40.15
  • PLN 9.76 9.95

У кожного п'ятого COVID-пацієнта можуть спостерігатись психічні розлади. Дослідження

11 Листопада 2020 15:28
Наявність коронавірусної інфекції у людини збільшує ризик розвитку у неї тривожних розладів, депресії або безсоння.

Про це йдеться в дослідженні Оксфордського університету й Оксфордського центру біомедичних досліджень охорони здоров’я, опублікованому в медичному журналі The Lancet Psychiatry, пише Страна.

У дослідженні використовували дані понад 62 тисяч людей, які перехворіли на Covid-19. За три місяці після позитивного результату тесту на коронавірус вперше було виявлено, що кожна п’ята людина, яка поборола захворювання, отримала діагноз тривожний розлад, депресія або безсоння.

Також у низці випадків одним з наступних, пов’язаних діагнозів, стала деменція (хвороба, в процесі якої порушуються когнітивні здібності пацієнта). Крім того, з Сovid-19 була пов’язана поява нових психіатричних діагнозів у людей, які вже мали в анамнезі психічні проблеми.

У дослідженні йдеться, що в цілому майже 20% людей отримали психіатричний діагноз протягом 90 днів після зараження коронавірусом.

Результати аналізу також показали, що люди з раніше наявним діагнозом психічного розладу мали на 65% більше шансів захворіти на Сovid-19, ніж ті, хто не мав проблем з психічним станом.

«Це відкриття стало несподіванкою і вимагає дослідження. В той же час наявність психічного розладу слід додати до переліку факторів ризику для Covid-19», – розповів один з дослідників доктор Макс Таке.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 1
Анонім Показати IP 11 Листопада 2020 16:38
У нас ,судячи з новин,психічні розлади і так достатньо поширені і без коронавірусу.

Додати коментар:

УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.


Система Orphus