USD 39.00 39.37
  • USD 39.00 39.37
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

У Криму окупанти захопили єдиний український підводний човен

22 Березня 2014 20:11
Російські моряки захопили єдиний український підводний човен ВМС України "Запоріжжя", інформує 5 канал.

Своєю чергою глава медіа центру Міноборони у Криму Владислав Селезньов у коментарі "Дождю", коментуючи захоплення підводного човна, заявив: "Командир підводного човна Шагієв відмовився підіймати Андріївський прапор на борту".

"У бухті Стрілецька, де дислокувався раніше човен, у мене джерел немає, але за інформацією від третьої сторони мені відомо, що командир підводного човна Шагієв відмовився піднімати Андріївський прапор на борту підводного човна. Він спустився на берег, а човен буксиром відтягнули в невідомому напрямку", - зазначив Селезньов.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 10
До Показати IP 22 Березня 2014 21:34
О з Житомирської вже чехи біжать на історичну батьківщину!
Анонім Показати IP 22 Березня 2014 22:38
завжди думав що слова ЗДАТИ і ЗАХОПИТИ мають різне значення... та каналу самих чесних новин певно видніше..... нерозумію одного ЯКОГО Я ЦІ РОКИ ПЛатИв ПОДАтКИ На цю АРМІЮ І ці СПЕцСлужБИ?????? ЯКОГО І ЗАРАЗ ПЛАЧу ЗаБЕЗПЕЧУЮЧИ 40 літнім військовим пенціонерам пенсію в 5 тисяч?????????
Анонім Показати IP 22 Березня 2014 22:43
Принципова відповідь- http://www.youtube.com/watch?v=2wz2PGR5w_s
Только Показати IP 22 Березня 2014 23:06
Только я хотел в подводники записаться... Видно - не судьба...
Евгения до Только Показати IP 23 Березня 2014 08:35
Не расстраивайтесь, как раз сейчас и можно будет попасть в подводники, а то ведь Украина за 10 лет строительства подводной лодки "Запорожье" так и не удосужилась ввести ее в строй! Зато сколько денег отмыто!
Анонім Показати IP 22 Березня 2014 23:13
Інформаційна війна рулить!!! "У бухті Стрілецька, де дислокувався раніше човен, у мене джерел немає, але за інформацією від третьої сторони (ЯКОЇ!???) мені відомо..."Скільки ще нас кормитимуть ТАКИМИ новинами. І для чого?
крымчак Показати IP 23 Березня 2014 09:07
ну то хохлы обосрались? все сдали без единого выстрела...и вы еще хотите с РОССИЕЙ воевать?
Анонім до крымчак Показати IP 23 Березня 2014 09:14
так вони вже давно обо....сь-смердить на весь світ.
Анонім до крымчак Показати IP 23 Березня 2014 11:31
смокчіть російську лапу мо путін грошиків підкине.... а ми краще в турцію злітаємо або у нас на світязі відпочинемо ....