USD 39.75 40.20
  • USD 39.75 40.20
  • EUR 39.90 40.40
  • PLN 9.75 9.98

У Криму окупанти затримали архієпископа ПЦУ Климента

3 Березня 2019 14:08
Архієпископа Кримської єпархії Православної церкви України Климента затримали на центральному автовокзалі Сімферополя. Про це повідомляє TheБабель.

«Архієпископ Климент, який є главою Православної місії допомоги жертвам порушення прав людини і особам, позбавленим волі, планував відвідати судове засідання політв'язня Павла Гриба в Ростові-на-Дону», - йдеться в повідомленні прес-служби ПЦУ на своїй сторінці в Facebook.

Представник митрополита Київського і всієї України Єпіфанія отець Іван Сидор повідомив, що зараз Климент перебуває в Центральному райвідділі поліції. До нього прибув адвокат.

У той же час місцевий активіст Андрій Щекун уточнив, що священнослужителя затримали, коли той перебував в автобусі.

«Сьогодні він повинен був виїхати на зустріч з українським полоненим Павлом Грибом до Ростов-на-Дону. Затримали його прямо в автобусі на центральному автовокзалі Сімферополя (вулиця Київська, 4), де він перебував і планував виїхати до бранця», зазначив він.

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 18
глядач Показати IP 3 Березня 2019 14:47
Мабуть томос показував?
Свiдок до глядач Показати IP 3 Березня 2019 16:36
Дiвчатам
дідо Показати IP 3 Березня 2019 15:15
РПЦ МП має бути заборонена в Україні.
глядач до дідо Показати IP 3 Березня 2019 16:07
1000%
Степан (Крымчанин) Показати IP 3 Березня 2019 16:24
В РФ передбачена кримінальна відповідальність за "Крим-це Україна". Сяде по повній програмі.
123 до Степан (Крымчанин) Показати IP 3 Березня 2019 18:19
Не мішай жити українцям, чого сидиш на українських сайтах?
Степан (Крымчанин) до 123 Показати IP 3 Березня 2019 18:57
Я буду "сидіти" на тих сайтах, на яких вважаю за доцільне. Ні в кого питати дозволу не збираюсь.
123 до Степан (Крымчанин) Показати IP 3 Березня 2019 22:35
не там, де хочеш, а де тобі накажуть твої господарі
Валентина Показати IP 3 Березня 2019 17:16
Мовчать кацапські криси... всіх комуняцьких попів на висилку!!!
Анонім до Валентина Показати IP 3 Березня 2019 17:44
коментар було видалено
777 до Валентина Показати IP 3 Березня 2019 19:14
ух ты лютая какая,иди мужу носки стирай,без тебя разберутся.
В сад! до Валентина Показати IP 3 Березня 2019 19:35
Але ж ти дурна та нецікава...
Олександр до Валентина Показати IP 3 Березня 2019 19:40
101%
Украинка до Валентина Показати IP 3 Березня 2019 19:58
Сами поняли, что написали? При чем здесь "комуняцких"? У комунистов попов не было, они были атеисты.А эти, как вы выражаетесь, кацапские попы, такие же граждане Украины и имеют те же права, что и остальные. Где же ваша демократия? Почему вы указываете другим как и где молиться?
Олександр Показати IP 3 Березня 2019 18:50
От у нас би так московську малину в рясах на кичу. Але ж демократія в Україні...
пенсіонери Показати IP 3 Березня 2019 19:08
НАСТАЛА ПОРА ЗАБОРОНИТИ ЗЛОЧИННУ партію БєПєПє ЗА АНТИУКРАЇНСЬКУ ДІЯЛЬНІСТЬ І РОЗКРАДАННЯ ПЕНСІЙ В ПЕНСІОНЕРІВ А ЗЛОДІЯ петра порошенка І ЙОГО ПОПЛІЧНИКІВ-БАНДИТІВ ПРИ ВЛАДІ З КОНФІСКАЦІЯМИ НАГРАБЛЕННОГО В ДЕРЖАВИ І ПЕНСІЙ В ПЕНСІОНЕРІВ ПОСАДИТИ ДОВІЧНО В ТЮРМУ!!!
крадучий пенсії петр Показати IP 3 Березня 2019 21:25
Проти ганебного крадія пенсій петра попошенка і його банди бєпєпє всі обкрадені пенсіонери з превеликим задоволенням подадуть показання проти злодія петька порошенка вальцманюри-гадини і з конфіскаціями награбленного в людей засадять щвидко довічно на нари!!!!!!!!
ага Показати IP 4 Березня 2019 12:07
як сказав Зек-генпрокурвор луцифер-Луценко "СТАТТЯ ПРО НЕЗАКОННЕ ЗБАГАЧЕННЯ БУЛА НЕ ПО ПОНЯТІЯМ" для крадущого пенсії бандита петька порошенка......Алібаба порошенко пєтя і сорок розбійників БєПЄПє з судішками КСУ кують злочинні законішки під понятія узеконених крадіжок в народу України....і скільки вірьовочці не витися а кінець прийде для бандитів!!!!!