USD 39.60 39.84
  • USD 39.60 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

У Києві – сутички з поліцією через концерт «Потапа і Насті»

16 Листопада 2016 23:18
У Києві через концерт Потапа і Насті побилися праві активісти та поліція. Сутички сталися перед палацом «Україна».

Про це повідомляє журналіст Громадського.

Учасники акції із символікою ВО «Свобода» та «Сокіл» протестували проти проведення концерту «кремлівських заробітчан» в Україні. Активісти скандували «Ганьба!» та «Куди ви ведете своїх дітей?».

Поліцейські повідомили Громадському причини затримання: з їх слів, учасники акції кидали яйця у відвідувачів концерту.

Під час сутички, поліціянти розбили обличчя військовому з добровольчого батальону «Січ» Сергію Ляхевичу. Ляхевича затримали та повезли до Печерського райвідділка поліції.

Учасники акції також планують зібратися під райвідділком.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 7
Анонім Показати IP 16 Листопада 2016 23:23
Приємно.
Макс Показати IP 17 Листопада 2016 01:52
Жалко что 3 года назад полиция (милиция) не была настолько оперативна
Бідний Показати IP 17 Листопада 2016 07:07
студент. А де гни... корчинський і його помічник в масці з ланцюгом?
Клава Показати IP 17 Листопада 2016 07:59
Дуже приємно, який він на х..... військовий - пишуть беліберду , локшину на вуха поліщукам...
Всезнайко Показати IP 17 Листопада 2016 08:07
Деб*ли!!!
Просто Показати IP 17 Листопада 2016 09:57
Диб@ли, доп@здились вже, що вижити не можна. Пішли "патріоти" за 200 грн потовктись. Особисто чув як організовуються такі "акції протесту". Дзвінок пару рішалам, озвучилась вимога до форми одягу і суть протесту, вказалась вимога до фізичної форми і називалась ціна..... Все, поїхали "патріоти" концерт протестувати.
не лучанин-2 Показати IP 17 Листопада 2016 16:19
цих двох "співаків" просто "обожнюють" в Києві! ці "ЗВЕЗДЫ" взагалі ганьба Украіни