USD 39.75 40.10
  • USD 39.75 40.10
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.72 9.94

Концерт Потапа і Насті Каменських з Луцька перенесли у Рівне

18 Квітня 2016 10:14
Концерт українського дуету Потапа і Насті Каменських у Луцьку скасували. Натомість, аналогічний захід відбудеться у Рівному. І ті лучани, які придбали квитки на концерт у рідному місці, можуть з комфортом відвідати його у Рівному.

Про це на своїй сторінці у мережі Фейсбук написав проект MOZGI Entertainment.

«Друзі! На жаль, концерт Потапа і Насті 18 квітня у Луцьку скасований! Ви можете відвідати концерт в Рівному 19 квітня о 16:30 по ваших квитках!!!

Для переїзду буде наданий комфортабельний безкоштовний автобус! Квитки ідентичні по комфортності, ціні і нумерації місць. Відправлення о 15: 00 від облмуздрамтеатру в Луцьку. Зворотний виїзд від облмуздрамтеатру в Рівному о 18: 30! Також ви можете повернути квитки за місцем придбання!», - йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, з нагоди 10-річчя гурту Потап і Настя запланували дійство у Луцьку 18 квітня о 19.00. Концерт мав відбутися у Волинському академічному обласному українському музично-драматичному театрі імені Т. Г. Шевченка. Артисти навіть зняли спеціальне відеозапрошення для лучан.

Громадські діячі закликали лучан не відвідувати концерти музикантів, які їздять в Росію. Зокрема, волиняни говорили про те, що запланований концерт Потапа та Насті потрібно відмінити.

Потому, в мережі декілька луцьких громадських організацій оприлюднили звернення до Луцького міського голови Миколи Романюка з тим, що вони вважають неприпустимим виступи деяких виконавців на території міста. Це звернення вони активно поширили у соціальних мережах, яке набрало чималої підтримки серед користувачів. Як наслідок, більше 10 громадських організацій Луцька домовилися сісти за круглий стіл.

Попри це організатори концерту до останнього закликали лучан до поваги й заявляли, що він у Луцьку таки буде.

Власну думку щодо протестних настроїв у Луцьку, а згодом і в Івано-Франківську, особисто висловив Потап на своїй сторінці у мережі, пояснюючи, звідки «ростуть ноги» у рейкових новин.

Та зрештою, стало відомо, що концерт у Луцьку скасували, натомість спеціально для лучан у Рівному запланували додатковий виступ українських виконавців.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 40
віто Показати IP 18 Квітня 2016 10:30
Ну, що, активісти, ура?
маша Показати IP 18 Квітня 2016 10:53
А Рівняни такі патріоти.... за гроші й батька рідного продам....позор
Звичайна людина до маша Показати IP 18 Квітня 2016 11:29
Постав в себе дома памятник за націоналізм. Багато дітей, молоді дуже хтіло попасти на цей концерт. І так місто не популярне, то ще більш його захарастите. Патріоти....і так весь світ сміється з нашого народу. В Європу хочете? Розпочніть "європу" з себе, хоча б з толерантного ставлення до того, що аж ніяким чином не створить ніяких негативних наслідків.
Ігор до Звичайна людина Показати IP 18 Квітня 2016 22:38
Які патріоти, Маша проснись! Ваші патріоти вже наробили...
пруться Показати IP 18 Квітня 2016 11:03
коментар було видалено
Стид Показати IP 18 Квітня 2016 11:04
На Волині править невеличка групка шизофреніків *активістів* і нероб, а не розум.
Просто до Стид Показати IP 18 Квітня 2016 13:35
Золоті слова!!!
Коля до Стид Показати IP 18 Квітня 2016 22:40
100%
позор Показати IP 18 Квітня 2016 11:05
Позор хто піде на цей концерт. Потрібно гідність і гордість мати .чи за цих в.....в хлопці на сході воюють?
11 до позор Показати IP 18 Квітня 2016 12:17
ти чудік.....не тули хлопців які воюють до концерту......
Просто до позор Показати IP 18 Квітня 2016 13:49
Діти пішли б з батьками, яким своя сім'я важливіша війни. А хлопці хай додому вертаються, бо немає сенсу в цій війні.
Коля до позор Показати IP 18 Квітня 2016 22:45
Зараз неясно вже за що воюють. За Порошенка? Чи за тарифи які підняли? Ще трохи буде податок на повітря яким дихаєм!
Анонім Показати IP 18 Квітня 2016 11:21
тепер тіштеся полішуки... "собака лает, караван идет", но не к вам)
Луцк Показати IP 18 Квітня 2016 11:29
Ви що гнати треба таких вони все роблять бо їм грошей треба то хай зроблять продажні ***благодійний концерт для _ато
Українка Показати IP 18 Квітня 2016 11:29
Шановні активісти ! В країні є набагато більші проблеми, аніж концерти артистів, які комусь не подобаються. Тож ,якщо хочете щось зробити більше і достойніше для власної держави(а не для власних амбіцій),то робіть.А на концертах не має чого піаритись. Не там шукаєте!:(((( Патріоти Наші.Дякую.
Аня до Українка Показати IP 18 Квітня 2016 17:55
Ми з Ковеля иепер поїдемо у Рівне. Принесемо прибуток іншій області, адже податок від білетів піде в казну Рівного а також авторитет міста і його громади виріс в сотню разів.Адже якщо ви не любите кави то через силу пити чай марна справа результат не забариться....))) До речі я не є фанатка Потапа просто глядачка яка сама обирає що слухати і дивитися, ми ж йдемо у ЄС і будуємо демократичне суспільство)))) ви ж "патріоти" саме це і відстоюєте ніби чи ви лише заробояєте гроші чорним піаром і кимось спланованими акціями???
Дістало!!!! Показати IP 18 Квітня 2016 11:49
Набридло вже мусолення цієї "проблеми".... особисто я таку музику не люблю. але чому, хтось має вирішувати, куди й кому йти?!..... Це тоталітаризм, а не демократія... В країні повно проблем та й у Луцьку вистачає... як, наприклад, жити людям без гарячої води, чому в парках багато сміття??? Чому ці проблеми активісти так активно не обговорюють....
Анонім Показати IP 18 Квітня 2016 12:15
В Луцьк і так ніxто і3 cучасниx виконавців не їде: маленьке місто,люди не мають грошей. А після цього так і в3aгалі ніxто не приїде. Буде молодь xодити на концерти Павла Дворського.
Ю до Анонім Показати IP 18 Квітня 2016 13:06
Це не сучасні виконавці,це гидота яку не можна давати слухати сучасній молоді.
dsldsledfx Показати IP 18 Квітня 2016 12:23
щось вони не сильно лізуть у політику, тому яка має бути різниця до їх концерту УраПатріотам??? виступають, ну і нехай.... пропагандою ватного світу вони не займаються....
Ірина Показати IP 18 Квітня 2016 13:04
активісти молодці !!! це не музика і не мистецство, а блюзнірство!!!
Просто до Ірина Показати IP 18 Квітня 2016 13:50
Слухай Мареничів тоді
Вася Показати IP 18 Квітня 2016 13:22
а коли наші нові патрульні будуть вчити писанки малювати, ? я б сходив повчитися. А активісти при#ки, що Вам Потап і Настя не заплатили?, #¥йнею займаєтесь!
А Показати IP 18 Квітня 2016 13:28
А "активісти" хотіли трошки бабла скосити з Потапа за дозвіл на концерт. Потап виявився розумнішим, чим ця хитрозроблена компанія. А що і де дивитись вирішувати ЛЮДЯМ, а не зграї вічноголодних шакалів, які скоро перегризуться між собою за "зелень". Бо всьому з часом приходить кінець.
Людина з України Показати IP 18 Квітня 2016 13:34
Чи мені одному здається , що шизофреніків тронутих стало більше. Що не проблема - хлопці з АТО. Концерт подумайте про хлопців, Курс піднявся - хлопці з АТО, поліцейські бабку перевели - хлопці з АТО. Ті хлопці на війні і виборюють звання героїв, але в них напевно більше розуму ніж в диванних вояк, бо розуміють що війна не почалась з концертів, земель і всіх інших речей. Її розпочала влада! Так от шановні активісти Хватить страдати ху@ньой і почніть працювати на робота, заробляти з/п з якої стягуватимуть податки, а не бл@ як не бурштин кришують, то підставні акції за 200 грн на людину влаштовуєте. Президента в Луцьк не пускайте, який і так напевно поклав величезний ₽&й на народ.
Анонім Показати IP 18 Квітня 2016 15:02
по-моєму на голосі Вакарчук нормально пояснив потапу who is who, Вакарчуку браво!
Персик до Анонім Показати IP 18 Квітня 2016 17:08
Теж такої ж думки))),сидять менеджери собаки-бродяги Потапа і виписують типу "полішукам" ,але ж Київ-теж Полісся))),до Вашого відома))) Це не "гурт",а стадо базарщиків та продажних лайз...
Андрій Показати IP 18 Квітня 2016 16:07
Браво! Потапу та Насті! Просто молодці!!!
Тетяна Показати IP 18 Квітня 2016 18:19
Шкода..дуже шкода,поїдемо у Рівне..
Софія Показати IP 18 Квітня 2016 18:44
Знаєте, що я мріяла піти на Потапа і Настю, це моя найзаповітніша мрія .Мені 10 років. Дуже хотілося побачити їх на справді, а не в телевізорі. Люблю дуже співати, люблю всіх співачок .Але я знаю, що нічого не зміниш. Потап і Настю виступали в Росії до початку бойових дій в АТО, як інші співаки. Я ходжу на співи. Моїй мамі вчитель сказав водіть вашу дитину на концерти розвивайте, вона може стати великою людиною. Шановні активісти вирішіть питання, щодо ГАРЯЧОЇ ВОДИ у місті, і мешканці вам скажуть спасибі, а артистів залиште у спокою.
Людина до Софія Показати IP 19 Квітня 2016 08:10
Ти про хлопців з Ато думай, яке стати зіркою. Тут ж все питання в них. (Хоча вони про це напевно й самі не знають)
Киів Показати IP 18 Квітня 2016 18:58
не пригадую іхнього сольника в Києві! хоч місто "трошки"!! більше від Луцька)))
до мами Софія Показати IP 18 Квітня 2016 19:20
як що Ви виховуєте дитину на такій " музиці" то вона не те що співати а й говорити нормально не зможе
Настя Показати IP 18 Квітня 2016 23:36
Волиняки - дикі люди !!!
ххххх Показати IP 19 Квітня 2016 00:12
ті хто проти організуйте інший кращий концерт для відпочинку людям , а то в самих грошей нема на концерти ходити той і інші неповинні ходити , самі мабуть не раз на проплачені мітинги годили за гроші а не за ідею
ааа Показати IP 19 Квітня 2016 15:44
ЗАМОВКНІТЬ ВСІ І НЕ ПИШІТЬ НА ДИТИНУ ,,,,,,,,,,,,,,,
Софія Показати IP 19 Квітня 2016 15:46
я ходжу на всі концерти у Луцьку
світла до Софія Показати IP 21 Квітня 2016 00:12
а знаєте, який попит-така й пропозиція, рівень дітей 10-ти років-попит, а пропозиція-пісенька "кончай", сигнал нашій естраді-речитавувати без голосу і музики будь-яку "фігню"-за таку рекламу попиту - ура П і Н,. П і Н здорово над примітивом саркистично іронізують.Слухайте і чуйте те, що заслуговуєте!!!!!!!!!!!!
світла Показати IP 20 Квітня 2016 22:57
який попит-така і пропозиція, схоже, що більше пошановувачів П і Н мають 10 років, тому нехай П і Н пишуть казки-більше користі буде.
пилип Показати IP 22 Квітня 2016 01:53
Через це нас і називають волиняками, що готові таких потапів в дупу цілувати і маму на ковбасу виміняєм.