USD 39.65 39.95
  • USD 39.65 39.95
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.76 9.95

Потап і Настя звернулися до лучан

11 Березня 2016 21:27
Улюбленці багатьох вікових поколінь Потап і Настя виступлять у Луцьку.

Про це повідомляють організатори концерту.

Волинський академічний обласний український музично-драматичний театр імені Т. Г. Шевченка прийматиме гостей – Потапа і Настю.

З нагоди 10-річчя гурту організовують дійство – 18 квітня о 19.00.

«Шановні волинянки й волиняни! Улюблений наш Луцьк. Як же ми за Вами скучили. З нетерпінням чекаємо на зустріч з вами в драмтеатрі, 18 квітня. Приходьте всі!» –запрошують на концерт співаки.

Нагадаємо, Інформаційне агентство Волинські Новини писало про те, що Потап та його новий проект «MOZGI» виступили в Луцьку в «OPERA DANCE CLUB».

Телефон для довідок : 72-53-03





Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 43
Великий піст Показати IP 11 Березня 2016 21:41
Візьми Настю на квартиру
Анатоль_ Показати IP 11 Березня 2016 21:41
Обожнюю Настю))))
Ні попсі Показати IP 11 Березня 2016 22:45
Улюбленці багатьох вікових поколінь - від 8 до 13 років.
Юрій Конкевич Показати IP 11 Березня 2016 23:02
Потапе і Настя, чи як там вас насправді. минайте наше місто, не плодіть у ньому вату. Її і так в нас забагато. їдьте до вати в рашку, там ви потрібніші.
Ігор до Юрій Конкевич Показати IP 13 Березня 2016 15:26
Ваш коментар - навіть коментарем назвати важко. Невже ви настільки отупіли за час пропаганди наших проплачених ЗМІ?
Галя Показати IP 11 Березня 2016 23:09
А я люблю Потапа. Візьму його до себе жити.
вундер до ні попсі Показати IP 11 Березня 2016 23:19
Ви брехун, моїй внучці 3 і вона від них балдіє , а тещі 78 і їй також на мою думку подобається . Це від складу розуму ......
Йопт до вундер до ні попсі Показати IP 12 Березня 2016 05:41
А точніше: за відсутності розуму. ;)
Анонім до вундер до ні попсі Показати IP 12 Березня 2016 16:09
ну недаром кажуть: що старе, що мале: таке ж дурне
Вова Показати IP 12 Березня 2016 05:54
Це той той потап що на втіху кацапам штани знімав на сцені у Москві в той час як наших хлопців вбивали за наказом Путлєра? Лише людина з повністю відсутньо. самоповагою піде на це ....
Клава Показати IP 12 Березня 2016 08:03
Нехай їдуть - подивляться які тут дикуни ще мешкають ....
ізя Показати IP 12 Березня 2016 08:54
ой шо ви говорітє! они такіє вумніци а настя ещє і красівая -ну прямо как артістка!
не лучанин.... Показати IP 12 Березня 2016 09:02
луцьку повезло! такі" знаменитості" ідуть. ".такі таланти" -аж "дух захоплює від радості та щастя". Не розумію чого в Тернополі іх закидали яйцями?
Луч Показати IP 12 Березня 2016 09:05
Хай в рашу їдуть хе патріоти!
КУМ Показати IP 12 Березня 2016 09:13
"Розумна" теща.
полюх Показати IP 12 Березня 2016 09:34
хочу щоб ще приіхав поплавський і діма коляденко....
сарочка до ізя Показати IP 12 Березня 2016 09:38
а шо вы имеете против?...
Анонім до сарочка до ізя Показати IP 12 Березня 2016 16:11
шоби да, то такі нєт
клава Показати IP 12 Березня 2016 09:52
найменшому в нашій родині 4 міс і він обожнює настю а бабці 86 і вона шапеніє від потапа! тому ми всі йдемо на концерт!
Продавець яєць до клава Показати IP 12 Березня 2016 12:08
Тоді сдавайте всі рядом біля своїх улюбленців, на вас теж яєць вистачить.
Ххххххх Показати IP 12 Березня 2016 10:29
Коні
Вітя Показати IP 12 Березня 2016 10:29
Співають на російській мові нехай і в росії вистпуають. Треба підтримати своїх українських співаків скільки гарно людей співають краще ще за настю а птапа то взагалі але немають грошей то і сидять вдома!!!!!!!!
Гриць до Вітя Показати IP 13 Березня 2016 20:40
От ви сидите дома. То у такий спосіб ви "своіх" підтримуєте ?
ха-ха Показати IP 12 Березня 2016 11:02
коментар було видалено
жах Показати IP 12 Березня 2016 11:07
потапу краще канави копати а не співати! чи не співак
Ас Показати IP 12 Березня 2016 11:29
Настя sexy
Христина Показати IP 12 Березня 2016 12:43
вам не здається, що дуже багато хто бере на себе роля батьків нації? нехай люди самі вирішують, йти їм на цей концерт чи не йти. чому ж ви не піднімали галасу, коли Потап минулого вересня виступав у клубі. то був той самий Потап, що і зараз. глядачі самі голосують, своєю гривнею, що не так вже легко дається в ці часи, - хочуть вони бачити цього артиста чи не хочеть. і це не просто якась абстрактна "публіка" -- це конкретні люди, які ходять поруч з вами цими самими вулицями, живуть можливо в одному будинку з вашим. дуже прикро, що представники "диванної сотні" замість того, щоб зробити щось своє або так само підтримати "правильних" артистів, кидаються як дикі пси на інакомислячих.
Клава до Христина Показати IP 12 Березня 2016 15:03
потап -душка! моій бабусі 86 і вона втрачає свідомість від радості коли його тільки чує! тому ми всією сім"єю (а нас 9 чол) з нетерпінням чекаємо концерту і обов"язково підемо!
Анонім до Клава до Христина Показати IP 12 Березня 2016 16:12
коментар було видалено
Будьте розумнішими Показати IP 12 Березня 2016 15:05
Люди, коли ведетеся на провокаціі цих дешевих вискочок, що закликають до бойкотів і тп, ви просто допомагаєте ім вчергове пропіаритись. Ім це тільки і треба! Один вже собі кулю в лоба пускав і на подібних закликах зараз дерибанить краіну і вас обкрадає. А щодо цього концерту, то треба бути толерантнішими. Не подобається - не йди. Не заважай іншим. Хай кожен робить свій вибір.про Луцьк і так говорять як про вулик вискочок-псевдопатріотів, а то й ще Дикий-дикий Захід теж буде про нас. На жаль, в прямому сенсі
Анонім до Будьте розумнішими Показати IP 12 Березня 2016 18:10
Цілком із Вами згоден! Все вірно написали
сергій до Будьте розумнішими Показати IP 12 Березня 2016 19:37
два лотка смердючих яєць думає хватить, і кожен ще по лотку візме дуже хочу піти
Лучанка Показати IP 12 Березня 2016 18:51
Всі такі розумні відданні патріоти. Якого чорта тоді сидите в інеті? В АТО, будь ласка. Люди як можуть гроші заробляють, нічого погано не робочть, не воюють. Те, що їх яйцями закидали, говорить тільки про низький рівень виховання і агресію народу. Я їх не захищаю, просто, вас "праведних" гидко читати. На фронті вояки теж за гроші, і що тепер?
Спостерігач до Лучанка Показати IP 23 Березня 2016 22:23
Дуже прикро, що все, що може зробити простий українець - це кидати яйця в простих людей! Те , що наше керівництво давно зливає нашу країну - це для Вас нормально! МОлодці! ТАк і будете жити. (((((( Шкода дітей, що ростуть у такому суспільстві!
студент Показати IP 12 Березня 2016 19:34
Їдьте з Богом в Челябінск минайте Луцьк а то я приготовив вам 2 відра г*мна.
і що такого? Показати IP 12 Березня 2016 22:27
От і що такого у тому відео, де Потап зняв штани???? Ну показав він себе дурником і все. Нічого поганого про Україну він не сказав. А що до Криму у той час-то тамдешня влада сама його прос....ла..
Жозефіна до і що такого? Показати IP 12 Березня 2016 23:03
згідний на всі 100
Мислитель Показати IP 13 Березня 2016 08:10
Люди, я вам дивуюся! Якщо всі, хто тут пишуть псевдопатріотичні коментарі та мислять як усім відомий депутат, мужності та мудрості якому вистачало лише не те, щоб зірвати з дипструктури клаптик різнокольорової тканини та спалити його на очах голодної до "зрєліщ" публіки, мов відьму на вогнищі, то будьте справжніми патріотами до кінця! Чому ж ви готові витратити гроші аби зайти до зали та закидати артистів яйцями, а на концерт Піккардійської Терції, де ціни були значно скромніші, ви пошкодували витрачати гроші і як наслідок хлопці виступали у напівпорожній залі. Ви б краще інтелект свій розвивали розумними книжками, а не розпускали тут пір'я та не пирхалися слиною! А усім хто хоче закидати Потапа та Настю яйцями, я думаю буде дана гідна відповідь охороною та поліцією
ось Показати IP 13 Березня 2016 15:58
Не піду на концерт.
Гриць до ось Показати IP 13 Березня 2016 20:42
Звісно, про це треба заявити на всю катушку )))
Правда Показати IP 13 Березня 2016 23:59
Правда в тому ,що наскільки дико слухати якісь комети про яйця... розуміти Не виховання та не порядність таких людей....бидло....особисто підтримую і дуже поважаю цей гурт...тонна позитивної енергії...в такий час важкий....мусить бути й розрядка.....так війна це страх і можливо комусь щось недоречно....стільки хлопців поклали життя за країну....ради чого...щоб дивитися на ненажерлижі брехливі пики наших депутатів...ради відмивання грошей та набуття їхніх кармані за рахунок тієї ж війни???..не було і небуде порядку.(...не тих ви яйцями бити зібралися...я впевнена що й на війні ці хіти також були і є улюбленими....в цьому і є позитив... вони заслугоють на повагу...особисто зі всіма знайомими Дуже рада приїзду грурту...ми всі обовязково будемо і з нашими бабцями...і з нашими дітьми!
АТО Показати IP 14 Березня 2016 13:36
Рачки і в АТО
Володимир Луцький Показати IP 24 Березня 2016 17:28
Спозорились ті чуваки і в Луцьк пруться. Дійсно до ватанів на підтримку моральну... Мо кричатимуть між рядків шо раіся помніт, раіся скора прідьот... неморальні митці то бридко. Якшо вони хочуть тут співати, то мали б поклястись на камеру шо в парашу більш не попруть. А як попруть, то просять луцьких яєць на свої голови... А так то це викликає огиду... повипендрювались українською і вже розраховують що волинський л*х білети розкупить... я б і за 2 гривні до них не пішов.